Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

DeXoti

Użytkownik
  • Zawartość

19
  • Ostatnia wizyta

O DeXoti

• Tytuł
    Gracz

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

1. Na wstępie chciałbym was bardzo wszystkich przeprosić za moje zachowanie gdy byłem administratorem . Przepraszam Was wszystkich za moje zachowanie za to co robiłem źle a w Szczególności Paule która najwiecej nerwow miała przeze mnie mam nadzieje ze mi wybaczycie . Imię: Dominik Wiek: 19 Nick z TS3: Dexoti Dyspozycyjność: Na spokojnie mógłbym poświęcać 3-4 godzinki dziennie Unique ID: 55cIBsozlFJBte4ImH7AuZ/zjqw= Coś o sobie (Minimum 5 zdań): Mam na imię Dominik Jestem sympatycznym miłym a co najwazniejsze odmienionym mężczyzna Potrafię dogadać się z ludźmi, nawet tymi trudnymi. Chętnie im pomoge gdy zajdzie taka potrzeba Jestem na ogół spokojnym czasem smieszkuje ale to juz jest rzadkość Motoryzacja to moje drugie życie Twoje doświadczenie na TS3: Tak, posiadałem nawet kilka swoich serwerów. Od kilku lat jestem czynnym użytkownikiem owego komunikatora.
  2. Imię: DominikWiek: 19 Nick z TS3: StoRMDyspozycyjność: W tydzien od 16 do 23 w Weekend jak nie mam planów to caly dzień Unique ID: LX3aYJZisT05SHU1BRLsVsUCcu0=Coś o sobie (Minimum 5 zdań): Mam na imię Dominik. Uczęszczam do Technikum Samochodowego.Jestem miłym, sympatycznym chłopakiem.Potrafię komunikować się z ludźmi, pomagać gdy zajdzie takowa potrzeba. Jestem na ogół spokojnym człowiekiem, nie popadam w agresję.Interesuje się Samochodami (Motoryzacją) Więcej o mnie, jak i odzwierciedlenie ww argumentów zobaczycie w "praniu".Twoje doświadczenie na TS3: Tak, posiadałem nawet kilka swoich serwerów. Od kilku lat jestem czynnym użytkownikiem owego komunikatora.
  3. DeXoti

[Odrzucone] Podanie o kanał VIP

Miales juz kiedys kanał VIP jestem na NIE
  4. DeXoti

Kobiety vs Mężczyźni

19+
  5. DeXoti

[Odrzucone] New admin

Jestem na nie. - 14 lat - nie umiesz składać nawet zdań 'jestem młody ja na swój wiek' - uzyłeś cztery razy 'umiem' w jednym zdaniu
  6. DeXoti

[Przyjęte] Podanie

Miałem możliwość porozmawiania z Tobą Dzisiaj , przyjemnie mi się z Toba rozmawiało a Administracja się przyda . Jestem na TAK
  7. DeXoti

[Odrzucone] Podanie malina :D

Jestem na Tak
  8. DeXoti

[Odrzucone] Podanie Kurczaki

Jestem na nie. Jak z toba rozmwialem wczoraj na tsie to masz może z 10lat
  9. DeXoti

Liczymy do 5000

194
  10. DeXoti

[Odrzucone] Podanie Kawasaki

Jestem stanowczo na Tak
  11. DeXoti

[Odrzucone] Podanie na New Admina "Kinga2002"

Jestem na NIE! Trollowanie na CP odkąd jestem administratorem , mutator , przezywanie administracji !
  12. DeXoti

[Przyjęte] Podanie by Chmielu09

Jestem na Tak
  13. Imię: Dominik Wiek: 18 Nick z TS3: !DeXoti Dyspozycyjność: W tydzien od 16 do 23 w Weekend jak nie mam planów to caly dzień Unique ID: 55cIBsozlFJBte4ImH7AuZ/zjqw= Coś o sobie (Minimum 5 zdań): Mam na imię Dominik. Uczęszczam do Technikum Samochodowego. Jestem miłym, sympatycznym chłopakiem, który nie jest jak "większość" rówieśników.Nie jest typowym "???" (brak sensownego określenia na osoby, które ćpają,chleją,palą różnego rodzaje substancje i w głowie tylko sex). Potrafię komunikować się z ludźmi, pomagać gdy zajdzie takowa potrzeba. Jestem na ogół spokojnym człowiekiem, nie popadam w agresję. Interesuje się Samochodami (Motoryzacją) Więcej o mnie, jak i odzwierciedlenie ww argumentów zobaczycie w "praniu". Twoje doświadczenie na TS3: Tak, posiadałem nawet kilka swoich serwerów. Od kilku lat jestem czynnym użytkownikiem owego komunikatora.

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin