Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

DeXoti

Użytkownik
  • Zawartość

23
  • Ostatnia wizyta

• Wygrane w rankingu

2

Ostatnia wygrana DeXoti w dniu 8 Czerwiec

Użytkownicy przyznają DeXoti punkty reputacji!

O DeXoti

• Tytuł
    Gracz

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

1. DeXoti

[Odrzucone] Powrót :D

?!
  2. DeXoti

[Odrzucone] Powrót :D

To ty jednak niezły kozak jesteś haha wariat
  3. DeXoti

[Odrzucone] Propozycja Warta Uwagi

Zgadzam się !
  4. DeXoti

[Przyjęte] Podanie Warte Uwagi

Jestem na NIE Jesteś bardzo wulgarny i nie miły w stosunku do Użytkowników owego serwera
  5. Powrót . Imię: Dominik Wiek: 19 Nick z TS3: Dexoti Dyspozycyjność: Na spokojnie mógłbym poświęcać 3-4 godzinki dziennie Unique ID: 55cIBsozlFJBte4ImH7AuZ/zjqw= Coś o sobie (Minimum 5 zdań): Mam na imię Dominik Jestem sympatycznym miłym a co najwazniejsze odmienionym mężczyzna Potrafię dogadać się z ludźmi, nawet tymi trudnymi. Chętnie im pomoge gdy zajdzie taka potrzeba Jestem na ogół spokojnym czasem smieszkuje ale to juz jest rzadkość Motoryzacja to moje drugie życie Twoje doświadczenie na TS3: Tak, posiadałem nawet kilka swoich serwerów. Od kilku lat jestem czynnym użytkownikiem owego komunikatora.
  6. Imię: DominikWiek: 19 Nick z TS3: StoRMDyspozycyjność: W tydzien od 16 do 23 w Weekend jak nie mam planów to caly dzień Unique ID: LX3aYJZisT05SHU1BRLsVsUCcu0=Coś o sobie (Minimum 5 zdań): Mam na imię Dominik. Uczęszczam do Technikum Samochodowego.Jestem miłym, sympatycznym chłopakiem.Potrafię komunikować się z ludźmi, pomagać gdy zajdzie takowa potrzeba. Jestem na ogół spokojnym człowiekiem, nie popadam w agresję.Interesuje się Samochodami (Motoryzacją) Więcej o mnie, jak i odzwierciedlenie ww argumentów zobaczycie w "praniu".Twoje doświadczenie na TS3: Tak, posiadałem nawet kilka swoich serwerów. Od kilku lat jestem czynnym użytkownikiem owego komunikatora.
  7. DeXoti

[Odrzucone] Podanie o kanał VIP

Miales juz kiedys kanał VIP jestem na NIE
  8. DeXoti

Kobiety vs Mężczyźni

19+
  9. DeXoti

[Odrzucone] New admin

Jestem na nie. - 14 lat - nie umiesz składać nawet zdań 'jestem młody ja na swój wiek' - uzyłeś cztery razy 'umiem' w jednym zdaniu
  10. DeXoti

[Przyjęte] Podanie

Miałem możliwość porozmawiania z Tobą Dzisiaj , przyjemnie mi się z Toba rozmawiało a Administracja się przyda . Jestem na TAK
  11. DeXoti

[Odrzucone] Podanie malina :D

Jestem na Tak
  12. DeXoti

[Odrzucone] Podanie Kurczaki

Jestem na nie. Jak z toba rozmwialem wczoraj na tsie to masz może z 10lat
  13. DeXoti

Liczymy do 5000

194
  14. DeXoti

[Odrzucone] Podanie Kawasaki

Jestem stanowczo na Tak
  15. DeXoti

[Odrzucone] Podanie na New Admina "Kinga2002"

Jestem na NIE! Trollowanie na CP odkąd jestem administratorem , mutator , przezywanie administracji !

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin