Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Derious

Użytkownik
  • Zawartość

6
  • Ostatnia wizyta

• Wygrane w rankingu

1

Ostatnia wygrana Derious w dniu 10 Maj

Użytkownicy przyznają Derious punkty reputacji!

O Derious

• Tytuł
    Gram w gry

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

1. Derious

Kosz: Śmieszna administracja

ja tylko prosze o usuniecie mojego tematu z odrzuconym podaniem i potem usuniecie takze tego
  2. Derious

kto to mówi.
  3. Derious

witam, jestem ciekaw jak szybko usuniecie ten post pisze temat gdyż wiadomości prywatne do "paulinki" sa przez nia ignorowane wiec moze na temat zareaguje. Jako iz moje podanie zostalo bezpodstawnie skrytykowane i odrzucone to prosze o jego usuniecie a no i oczywiscie dziekuje za perma na tsie, przeczytalem wasz caly regulamin podczas rekrutacji na admina, i widac ze nawet osoby ranga blisko wlasciciela serwera nie znaja sie na nim i robia co chca , tu macie smieszny powod: You are banned permanently. Reason: "Pkt. 13 | Kary nie ujęte w żadnym z punktów" pozdrawiam administratora ktory dal mi bana, nie bede cie osmieszac, sam to robisz
  4. Derious

[Odrzucone] Podanie na administratora

czekam już 5 dni, podanie bedzie wogóle rozpatrzone czy nie?
  5. Derious

[Odrzucone] Podanie na administratora

byś się zdziwił jak bym ci zrobił ssy ile dziennie siedze na swoim tsie 20h, 1d,15h itp xD mam czas to siedze a i dziekuje
  6. Imię: MaciejWiek: 20Nick z TS3: DeriousDyspozycyjność: (Jak dużo czasu w tygodniu jesteś w stanie poświęcic na pomaganie użytkownikom oraz prace administratora) : Obecnie mogę na tsie siedzieć cały czas nie sprawia mi to problemu, niedługo się przeprowadzam i będę pracować więc aktywnośc może być mniejsza ale poza pracą z chęcią mogę siedzieć (czyt. teraz okolo 20h potem jak praca pozwoli a dni wolne to całe ) Unique ID: EUOtUCw1zVo3hIyAOtllg/dmRjk=Coś o sobie: (Minimum 5 pełnych zdań)(Opisz swoje doświadczenie z programem TS3, napisz coś o sobie i to dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać na stanowisko administratora) : nie jestem dobry w pisaniu podań gdyż lepiej wole takie sprawy załatwiać poprzez rozmowe na ts hehe ale napisze co kolwiek byście mniej więcej wiedzieli jak działam. Byłem administratorem na dwoch tsach, pierwszy GadamTu.pl staż okolo rok (potem serwer upadał) awansowałem z NewAdmin do rangi prawie CEO ( coś jak właściciel, praktycznie miałbym tą rangę tylko nie mialem wtedy kasy a trzeba bylo sie na tej randze dokladac do serwera xd) odeszłem ze wzgledu ze zaczeła sie tam robić "faworka" czyt. właściciel dał swojej dziewczynie odrazu awans na rangę CEO a ona nawet nie umiała banować i dawała rangi Admin innym osobą co doprowadziło pewnie do upadku tsa ( teraz tego tsa juz nie ma ale wiem ze jak odchodzilem odeszlo takze pare innych osob w tym takze inni Ceo ktorzy byli kilka lat) drugim tsem był PGC24.pl nie byłem tak długo adminem gdyż podobno stary własciciel robił jakieś przekręty (teraz jest inny) i nie podobało mi się to pozatym czasu jakoś też nie miałem więc jakoś znikłem. Tak więc jak widać doświadczenie w byciu adminem mam bardzo duże a co do charakteru: jestem osobą która jest bez stronna, w większosci sytuacji staram sie pomoc uzytkownikom na tak zwanym centrum pomocy i przede wszystkim kieruje się regulaminem, do kazdej sprawy podchodze osobno i nawet jak mam zly dzien nie widac tego po mnie. potrafilem ogarnac 15 osob na jednym kanale w ciagu kilku minut z czym nie radzilo sobie wtedy 4 adminow na raz xD co do bardziej szczegolowych informacji o mnie, uwielbiam grac we wszystkie gry wiec bardziej jestem graczem, wiekszosc wolnego czasu (poza praca) spedzam raczej przed komputerem ( coś ala nerd ale nie jest dla mnie problemem zostawić kompa czy coś, bardziej robie to z pzyjemnosci i znajomosci niz uzaleznienia czy cos xd ) jestem osobą ktora potrafi byc i powazna i zabawna zalezy od sytuacjuwielbiam takze "neko" tzn dziewczyny z kocimi uszkami xd jestem bardzo otwarty na nowe znajomosci ale nie nawidze ludzi ktorzy kłamią i oszukują. nie wiem co moge jeszcze dopisac (mowilem, nie jestem dobry w pisaniu takich opowiadan xd) wiec jak ktos ma jakies dodatkowe pytania to bez problemu odpowiem.

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin