Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Demonica

Użytkownik
  • Zawartość

4
  • Ostatnia wizyta

3 obserwujących

O Demonica

• Tytuł
    Gram w grę
  • Urodziny 16.10.1997

Metody kontaktu

• Gadu-Gadu
    38179684

Informacje

• Ulubiona gra
    Devil My Cry
  • Hobby
    Motoryzacja, Anime, Muzyka, Łucznictwo, Jazda konna

Ostatnie wizyty

803 wyświetleń profilu
  1. Demonica

Podanie o Pomocnika - Edenn

Hmmm, jestem na tak. Wariat z niego ale tacy najlepsi. Naprawdę jest spoko ziomek.
  2. Demonica

Pochwała Demonica

Wow ego się nie spodziewałam ;o
  3. Demonica

[Przyjęte] Padanie na pomocnika by Patryk

Jestem na Tak. Co prawda doświadczenia jako Administrator nie ma, ale to zawsze można zmienić. Każdy się uczy i od czegoś trzeba zacząć kiedyś. Rozmawiam z nim sporo i trochę go znam, jest ogarnięty. Zna podstawy.
  4. Demonica

[Przyjęte] Podanie na pomocnika by Yuuki

Jestem na tak, miła i pomocna osoba. Wie podstawowe rzeczy na temat TS3. Myślę, że zawsze przyda się pomoc przy eventach itd
  5. Demonica

[Przyjęte] Podanie na Pomocnika

Umiem liczyć xD oj tam no każdy może się pomylić ;3
  6. Imię : Karolina Wiek : 18 Nick z TS3 : Demonica Dyspozycyjność : W weekendy mogę siedzieć cały dzień, w dni szkolne od 17 w górę. Jak nie mogę być to informuje kogoś z Administracji. :) Unique ID : 0bXi2LFDnxNY2BaB8a6XEf7DM= Coś o sobie (Minimum 5 zdań) : Jestem pomocna, miła, czasem wariatka ale w pozytywnym sensie. Uwielbiam śpiewać :D. Szybko się przywiązuje do ludzi, no ale cóż nie mam na to wpływu przecież. ^^ Interesuję się Motoryzacją, kocham jazdę konną i wszystko co jest artystyczne w tym śpiew i rysowanie. Jestem z województwa Wielkopolskiego. Doświadczenie na TS3 : Sporo już byłam Administratorką na różnych serwerach. Doświadczenie myślę, że mam dobre. I chciałabym rozwijać je dalej ;).

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin