Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

Deather_

Nowy
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Deather_

 • Rank
  Gram w grę
 1. IP: 213.189.55.25:28040 WWW: infinitycore.pl Ilość slotów: 24 Mod: Poke:GO MOD Zapraszam wszystkich na pierwszy w CS:GO serwer Pokemod! OPIS: Mod pozwala na łapanie pokemonów które dają nam specjalne umiejętności. Każdy pokemon może być złapany na dwa sposoby: po zabiciu(gdy mamy zakupionego balla(/pokeshop)) lub zbierając pokeballa na respie przeciwników. Pokemon ewoluuje w kolejne formy i uczy się nowych umiejętności po osiągnięciu danego poziomu(więcej info: /pokedex). Każdy pokemon ma maksymalnie dwie umiejętności: jedną pasywną i drugą aktywną. Gdy pokemon posiada już umiejętność aktywną i uczy się kolejnej, występuje możliwość zamiany lub anulowania(pozostawienia starej umiejętności). Doświadczenie zdobywamy przez: zabijanie przeciwników, podkładanie paki, rozbrajanie i wygrywanie rundy (nawet jak jesteśmy martwi). Zapraszamy!
 2. IP: 213.189.55.25:28040 Ilość slotów: 24 Mod: PokeMod Witam! Zespół InfinityCore zaprasza na serwer CS:GO PokeMod. Obecnie trwa pierwsza seria! Więcej informacji na naszym forum jak i na samym serwerze. Do zobaczenia w grze trenerze! Zapraszamy InfinityCore.pl!
×
×
 • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines