Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Darklady78

VIP
  • Content count

8
  • Last visited

About Darklady78

• Rank
    Gram w gry

Profile Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Darklady78

[Przyjęte] Pochwała

Nick(TS3): Darkbaby78 Nick administratora: Radek1288 Xanøxø Twoje Unique ID:JyyDgXORE+K9coz3H/mtvy5bAog= Opis (za co pochwała) : w każdej sytuacji są pomocni i zawsze moge an nich liczyc mają mase świetnycj pomysłów które strają sie ralizowac ogulnie mówiąc najlepszi admini na serweze moim zdaniem daje im serdecną łapke w góre zawsze bendę sie zgłaszał do nich po pomoc Cytat
  2. Darklady78

Kosz: Skargi

Nick(TS3): Darkbaby78 Nick administratora: Xanøxø Twoje Unique ID: JyyDgXORE+K9coz3H/mtvy5bAog= Powód/opis:<20:56:10> Bez podstawny kick z serwera a z tego co wiem na zmiane nicku jest 5 min a nie 1 Proponowana kara: przeproszenie mnie Dowody: <20:56:10>"Xanøxø" zaczepia Cię. Zmień nick. 5619. 2017-11-28 20:57:27 - [KICK] Radek Jest kochany alle ssie w (Zmień nick.) by Xanøxø Dziękuje za przeczytanie zgłoszenia
  3. Darklady78

Kosz: Baz podstawnie wyzucenie z serwera

Po otrzymaniu poke zmien nickm nick z jebacv policje na Radek jest kochany i dostalem kicak prosze o zdegradowanie tego admina za niestosowną i niezgodą z regulaminem postawe
  4. Darklady78

Kosz: New Admin

Wiek 15 Nick Darkbaby78 Dyspozycyjność w weekendy 5-6h a w tygodniu 3-4h ID JyyDgXORE+K9coz3H/mtvy5bAog Chodzę na treningi taekwondo. Do 3 klasy gimnazjum. Mam 3 braci. Lubie gotować. Gram w lola. Dobrze bawię się na karoke. Mieszkam w Słopnicach Posiadam ts3 od 4 lat dobrze się z nim obchodze. A na tym ts jestem ok rok. Mama niewielkie doświadczenie w byciu adminem. na jednym małym serwerze. Radek to słodziak triphida to diament

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines