Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

Dark_Side

Owner
 • Content Count

  1,581
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Everything posted by Dark_Side

 1. Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: Ogólne > Projekty użytkowników do forum: Ogólne > Zareklamuj się u nas
 2. Tyle że pokazanie standardowych opcji jakie są pod prawym przyciskiem myszy w sumie ciężko nazwać dobrym poradnikiem. Ponadto przydałoby się przynajmniej poprawić ten fragment wyjustowanego tekstu razem z obrazkiem - się dziwnie rozjeżdża.
 3. Poradnik nie wnosi nic nowego w porównaniu z poprzednią wersją. Niby polskie tłumaczenie, ale za to niestandardowy styl TS. Przydałoby się rozbudować poradnik przynajmniej o szczegółową edycję zastosowanych blokad dla osoby ignorowanej, ustawienie ksywki kontaktu, wyjaśnienie dlaczego nick jest czasami widoczny podwójnie, sposób odblokowania i analogicznie uprawnienia dla osób dodanych jako znajome.
 4. Hejo, forum po aktualizacji. Shoutboxa na razie nie ma 😅 dlatego może wartoby sprawdzić użyteczność wbudowanego systemu statusów 😁

 5. Cześć, postaraj się zastosować do obowiązującego wzoru:
 6. Tekst pochodzi z https://sciaga.pl/tekst/25002-26-narkotyki_niszcza_zycie_rozprawka Kolejny błazen.
 7. Możliwe, że podaniami w formie choinki
 8. Zaktualizuj sterowniki na komputerze przy użyciu programu Driver Booster i daj znać czy coś się zmieniło.
 9. Łączyłem słuchawki przez bluetooth i za pierwszym razem trzeba było dość długo poczekać, aż zacznie wszystko działać. Jaki masz dokładnie problem?
 10. Po chwili przy kolejnych próbach problem ciągle występuje?
 11. Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: FanArt > Ogólne > Poradniki do forum: Ogólne > Zareklamuj się u nas
 12. Nie napisałeś co chcesz robić w tym dziale do którego aplikujesz. Ale w sumie rozwijać pogaduszki? Śmiech. Czy być aby być? Nie spełniasz wymagań nawet w kwestii "pogaduszek" jak sam zauważyłeś.
 13. No geniusz : D Z tego co widzę to jest reklama serwer Hurtworld.
 14. W dniu dzisiejszym nasz serwer TeamSpeak3 został zaktualizowany do najnowszej wersji i przeniesiony na nową stabilną maszynę. W związku z tym w razie problemów z połączeniem prosimy o aktualizację klienta TS3 do wersji minimalnie 3.1.7, a także o łącznie się przez domenę ts.grywamtu.pl gdyż adres numeryczny również uległ zmianie. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby aktualizacja odbyła się możliwie bezproblemowo i transparentnie dla Was, jednak jeśli któryś z Waszych znajomych miałby problem z połączeniem się z serwerem poinformujcie o aktualnych wymaganiach: klient TeamSpeak3 w wersji minimum 3.1.7 adres serwera: ts.grywamtu.pl Możliwe jest też użycie nowego numerycznego adresu, jednak jest to mniej uniwersalne i niezalecane bez wyraźnej potrzeby: 178.217.188.146 Dziękujemy że z nami jesteście! To już ponad 6 lat stuknęło. Enjoy!
 15. Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: Portal > Ciekawostki ze świata gier do forum: Wnioski > TeamSpeak3 > GryWamTu.pl > Propozycje
 16. Najpierw musiałbyś wykazać się jakąś minimalną aktywnością w tym dziale. Nie masz nawet żadnych poradników na koncie. Dałbym kilka dni na poprawę tej sytuacji, gdyż na razie nie wiem w jakim celu jest napisane to podanie i wolę się nie domyślać. Aktualnie jestem na nie.
 17. Skoro było lepiej na tym sprzęcie, to może się przegrzewa? Spróbuj sprawdzić temperaturę CPU / GPU. Wyczyszczenie wentylatorów i radiatorów, wymiana pasty pod radiatorem na używanym przynajmniej kilka miesięcy kompie bez takich interwencji powinna sporo pomóc.
 18. Zmień kartę graficzną Jaki sprzęt? Zdarzało się że miałeś w CS:GO więcej FPS?
 19. Dark_Side

  :D

  Docenimy, ocenimy. Dobry % nie jest zły
 20. Mamy trochę fraz z r4p3 po blokowanych, ale nie wydaje mi się, że to robiłoby problem w tym wypadku. Nie wiem jak pomóc.
 21. Oryginalna apka TS3? Najnowsza wersja? Jaki model telefonu?
 22. Podaj jeszcze UniqeID na którym się łączysz z TS, bo po nicku z forum nic nie znalazłem.
×
×
 • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines