Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

Dark_Side

Właściciel
 • Zawartość

  1550
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Wszystko napisane przez Dark_Side

 1. BobWorld[x5]Steam

  No geniusz : D Z tego co widzę to jest reklama serwer Hurtworld.
 2. WAŻNE!! - Aktualizacja TS3

  W dniu dzisiejszym nasz serwer TeamSpeak3 został zaktualizowany do najnowszej wersji i przeniesiony na nową stabilną maszynę. W związku z tym w razie problemów z połączeniem prosimy o aktualizację klienta TS3 do wersji minimalnie 3.1.7, a także o łącznie się przez domenę ts.grywamtu.pl gdyż adres numeryczny również uległ zmianie. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby aktualizacja odbyła się możliwie bezproblemowo i transparentnie dla Was, jednak jeśli któryś z Waszych znajomych miałby problem z połączeniem się z serwerem poinformujcie o aktualnych wymaganiach: klient TeamSpeak3 w wersji minimum 3.1.7 adres serwera: ts.grywamtu.pl Możliwe jest też użycie nowego numerycznego adresu, jednak jest to mniej uniwersalne i niezalecane bez wyraźnej potrzeby: 178.217.188.146 Dziękujemy że z nami jesteście! To już ponad 6 lat stuknęło. Enjoy!
 3. [Odrzucone] Dodanie nowych rang

  Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: Portal > Ciekawostki ze świata gier do forum:
 4. Najpierw musiałbyś wykazać się jakąś minimalną aktywnością w tym dziale. Nie masz nawet żadnych poradników na koncie. Dałbym kilka dni na poprawę tej sytuacji, gdyż na razie nie wiem w jakim celu jest napisane to podanie i wolę się nie domyślać. Aktualnie jestem na nie.
 5. Jako ikonka 16x16 raczej nie będzie zbyt ładna.
 6. Problem z FPS

  Skoro było lepiej na tym sprzęcie, to może się przegrzewa? Spróbuj sprawdzić temperaturę CPU / GPU. Wyczyszczenie wentylatorów i radiatorów, wymiana pasty pod radiatorem na używanym przynajmniej kilka miesięcy kompie bez takich interwencji powinna sporo pomóc.
 7. Problem z FPS

  Zmień kartę graficzną Jaki sprzęt? Zdarzało się że miałeś w CS:GO więcej FPS?
 8. Suchary

  Zaczynamy na sucho..! jak nazywa się płacz małego raka? wycieraczka
 9. :D

  Docenimy, ocenimy. Dobry % nie jest zły
 10. Błąd connection faild

  Mamy trochę fraz z r4p3 po blokowanych, ale nie wydaje mi się, że to robiłoby problem w tym wypadku. Nie wiem jak pomóc.
 11. Błąd connection faild

  Oryginalna apka TS3? Najnowsza wersja? Jaki model telefonu?
 12. Petrus XX ban???

  Podaj jeszcze UniqeID na którym się łączysz z TS, bo po nicku z forum nic nie znalazłem.
 13. Błąd connection faild

  Może sprawdź przez jakieś inne połączenie internetowe?
 14. Kosz: SuperHero cs-placzabaw pl

  Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: Counter Strike - Global Offensive > Counter Strike > Fora gier > CS:GO - Publikacje serwerów do forum: INNE > Kosz
 15. Kosz: SuperHero cs-placzabaw pl

  Duplikat Kosz
 16. Błąd connection faild

  W tych logach raczej nic przydatnego nie ma. Próbowałeś się łączyć przez IP numeryczne? 178.217.190.181 Jaka wersja klienta?
 17. Błąd connection faild

  Na pewno próbowałeś łączyć się na wszystkie sposoby podane w wyżej wymienionym poście?
 18. Worldguard/WorldEdit - Cuboid + Flagi

  Gdybyś chociaż odrobinę przyjrzał się to byś zrozumiał, że komunikat jaki się wyświetlał zamiast treści dla gości: był błędem systemowym templaty, a nie świadomym ukrywaniem jakichkolwiek treści przez nas. Błąd został naprawiony. Nic nie ukrywamy i ukrywać nie będziemy, rejestracja jest i będzie dobrowolna.
 19. Historia Awansów i Degradacji

  Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: Strefa Moderacji > Strefa moderatorów do forum: Forum > GryWamTu.pl > Ogłoszenia
 20. [Przyjęte] Podanie na Redaktora

  Krótko, ale zwięźle. Wpada w oko bardzo ładna stylizacja tekstu, podzielenie na konkretne akapity, pogrubienia ważniejszych rzeczy, dobra interpunkcja, a co też często w oczy kłuje brak takich gaf jak spacje przed przecinkami czy kropkami. Jestem na tak.
 21. Posiadasz może jeszcze gdzieś wspomniany plik z linku download?
 22. Problem z TS

  Tutaj masz poradnik dokładnie opisujący co i jak zrobić:
 23. Podanie na Administracje

  Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: Wnioski > TeamSpeak3 > GryWamTu.pl > Podania na New Admina do forum: INNE > Kosz
×