Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

Dark_Side

Owner
 • Content Count

  1,584
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

Everything posted by Dark_Side

 1. Np nieaktualne stare w zakładkach na nowe.
 2. Pomoc techniczna dotyczy tylko problemów z naszym serwerem TS. Nie wiemy też jakiej wersji klienta i serwera używasz. Prawdopodobnie Twoja ranga nie ma permisji w kolumnie "grand", by nadawać dane uprawnienia na inne rangi.
 3. Zbyt mało optymalne rozwiązanie jak dla naszego serwera, a także masa zbędnych funkcji. Ponadto nie będą tu dodawane boty zewnętrzne. Można pisać z propozycjami dodania nowych funkcji do naszego autorskiego bota. Oczywiście również rozsądnie propozycje będą jedynie brane pod uwagę, ma być po pierwsze użytecznie, bez zbędnych "fajnych funkcji".
 4. Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: Ogólne > Projekty użytkowników do forum: Ogólne > Zareklamuj się u nas
 5. Tyle że pokazanie standardowych opcji jakie są pod prawym przyciskiem myszy w sumie ciężko nazwać dobrym poradnikiem. Ponadto przydałoby się przynajmniej poprawić ten fragment wyjustowanego tekstu razem z obrazkiem - się dziwnie rozjeżdża.
 6. Poradnik nie wnosi nic nowego w porównaniu z poprzednią wersją. Niby polskie tłumaczenie, ale za to niestandardowy styl TS. Przydałoby się rozbudować poradnik przynajmniej o szczegółową edycję zastosowanych blokad dla osoby ignorowanej, ustawienie ksywki kontaktu, wyjaśnienie dlaczego nick jest czasami widoczny podwójnie, sposób odblokowania i analogicznie uprawnienia dla osób dodanych jako znajome.
 7. Hejo, forum po aktualizacji. Shoutboxa na razie nie ma 😅 dlatego może wartoby sprawdzić użyteczność wbudowanego systemu statusów 😁

 8. Cześć, postaraj się zastosować do obowiązującego wzoru:
 9. Możliwe, że podaniami w formie choinki
 10. Zaktualizuj sterowniki na komputerze przy użyciu programu Driver Booster i daj znać czy coś się zmieniło.
 11. Łączyłem słuchawki przez bluetooth i za pierwszym razem trzeba było dość długo poczekać, aż zacznie wszystko działać. Jaki masz dokładnie problem?
 12. Po chwili przy kolejnych próbach problem ciągle występuje?
 13. Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: FanArt > Ogólne > Poradniki do forum: Ogólne > Zareklamuj się u nas
 14. Nie napisałeś co chcesz robić w tym dziale do którego aplikujesz. Ale w sumie rozwijać pogaduszki? Śmiech. Czy być aby być? Nie spełniasz wymagań nawet w kwestii "pogaduszek" jak sam zauważyłeś.
 15. No geniusz : D Z tego co widzę to jest reklama serwer Hurtworld.
 16. W dniu dzisiejszym nasz serwer TeamSpeak3 został zaktualizowany do najnowszej wersji i przeniesiony na nową stabilną maszynę. W związku z tym w razie problemów z połączeniem prosimy o aktualizację klienta TS3 do wersji minimalnie 3.1.7, a także o łącznie się przez domenę ts.grywamtu.pl gdyż adres numeryczny również uległ zmianie. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby aktualizacja odbyła się możliwie bezproblemowo i transparentnie dla Was, jednak jeśli któryś z Waszych znajomych miałby problem z połączeniem się z serwerem poinformujcie o aktualnych wymaganiach: klient TeamSpeak3 w wersji minimum 3.1.7 adres serwera: ts.grywamtu.pl Możliwe jest też użycie nowego numerycznego adresu, jednak jest to mniej uniwersalne i niezalecane bez wyraźnej potrzeby: 178.217.188.146 Dziękujemy że z nami jesteście! To już ponad 6 lat stuknęło. Enjoy!
 17. Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: Portal > Ciekawostki ze świata gier do forum: Wnioski > TeamSpeak3 > GryWamTu.pl > Propozycje
 18. Najpierw musiałbyś wykazać się jakąś minimalną aktywnością w tym dziale. Nie masz nawet żadnych poradników na koncie. Dałbym kilka dni na poprawę tej sytuacji, gdyż na razie nie wiem w jakim celu jest napisane to podanie i wolę się nie domyślać. Aktualnie jestem na nie.
 19. Skoro było lepiej na tym sprzęcie, to może się przegrzewa? Spróbuj sprawdzić temperaturę CPU / GPU. Wyczyszczenie wentylatorów i radiatorów, wymiana pasty pod radiatorem na używanym przynajmniej kilka miesięcy kompie bez takich interwencji powinna sporo pomóc.
 20. Zmień kartę graficzną Jaki sprzęt? Zdarzało się że miałeś w CS:GO więcej FPS?
 21. Dark_Side

  :D

  Docenimy, ocenimy. Dobry % nie jest zły
 22. Mamy trochę fraz z r4p3 po blokowanych, ale nie wydaje mi się, że to robiłoby problem w tym wypadku. Nie wiem jak pomóc.
×
×
 • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines