Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

Dark_Side

Właściciel
 • Zawartość

  1570
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Zawartość dodana przez Dark_Side

 1. Dark_Side

  Suchary

  Zaczynamy na sucho..! jak nazywa się płacz małego raka? wycieraczka
 2. Dark_Side

  [Odrzucone] Odwołanie elo

  Tekst pochodzi z https://sciaga.pl/tekst/25002-26-narkotyki_niszcza_zycie_rozprawka Kolejny błazen.
 3. Dark_Side

  [Odrzucone] Podanko

  Możliwe, że podaniami w formie choinki
 4. Dark_Side

  problem z połączeniem

  Google.
 5. Dark_Side

  Kosz: E-learning

  Haha 🤣 spam się nie udał? I przez takich jak ty działać nie będzie. Obowiązuje whitelista linków.
 6. Dark_Side

  problem z połączeniem

  Zaktualizuj sterowniki na komputerze przy użyciu programu Driver Booster i daj znać czy coś się zmieniło.
 7. Dark_Side

  Ts3 a bluetootch

  Łączyłem słuchawki przez bluetooth i za pierwszym razem trzeba było dość długo poczekać, aż zacznie wszystko działać. Jaki masz dokładnie problem?
 8. Dark_Side

  problem z połączeniem

  Po chwili przy kolejnych próbach problem ciągle występuje?
 9. Dark_Side

  Baner TS3 125 x 125 px

  Już nie aktualne 😜
 10. Dark_Side

  Baner TS3 125 x 125 px

  Potrzebny jest taki mini baner reklamujący nasz serwer TS3. Umieszczony będzie u dołu naszego forum w boxie AdTaily, więc powinien mieć kwadratowy kształt 125 x 125 px. Można zobaczyć na samym dole jak wyglądają podobne banerki. Napis jaki powinien się znaleźć to: albo ze wglądu na ograniczona ilość miejsca można spróbować: i oczywiście IP serwera: Tło jakieś tematyczne jednak tak żeby nie zamazało napisów (wiem mało miejsca), ale może jakaś postać z gry obok np. z CS czy BF. Tak żeby wzrokowiec mógł się od razu przekonać bez czytania czego może dotyczyć baner. Może czcionka taka jak w logo TS3?, ale nie znajduję jej nazwy.
 11. Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: FanArt > Ogólne > Poradniki do forum: Ogólne > Zareklamuj się u nas
 12. Co jest dobrze?
 13. Jak to jak? 🤣 Tytuł powinien opisywać zawartość. "Problem" to można co drugi temat nazwać 😆 a po drugie myślisz, że każdy będzie przeglądał treść każdego takiego tematu żeby zobaczyć z czym akurat w tym masz "problem" 😄🤪
 14. "Problem"? Serio nie mogłeś wymyślić lepszego tytułu?
 15. Dark_Side

  [Zawieszone] Podanie na Moderatora [Flow]

  Nie napisałeś co chcesz robić w tym dziale do którego aplikujesz. Ale w sumie rozwijać pogaduszki? Śmiech. Czy być aby być? Nie spełniasz wymagań nawet w kwestii "pogaduszek" jak sam zauważyłeś.
 16. Dark_Side

  Reklama TeamSpaek3

  Potrzebny jest baner reklamujący nasz serwer TS3 Napisy: Darmowy serwer TeamSpeak3 IP: grywamtu.pl Wymiary: 728x90px Tematyka: dowolna, dobrze jak byłoby logo TS3, albo jakieś inne rzeczy kojarzące się z TS, jakiś motyw gier, może gif? Baner będzie znajdował się na samej górze forum zamiast tej reklamy po prawej stronie.
 17. Grafika o wymiarach 300 x 300 px Napis: Boty Muzyczne do wynajęciaNapis pod, mniejszy: Szczegóły na Centrum Pomocy Kolorystyka i wykonanie dowolne, najlepiej jakiś muzyczny kolorowy akcent.
 18. Dark_Side

  BobWorld[x5]Steam

  No geniusz : D Z tego co widzę to jest reklama serwer Hurtworld.
 19. Dark_Side

  WAŻNE!! - Aktualizacja TS3

  W dniu dzisiejszym nasz serwer TeamSpeak3 został zaktualizowany do najnowszej wersji i przeniesiony na nową stabilną maszynę. W związku z tym w razie problemów z połączeniem prosimy o aktualizację klienta TS3 do wersji minimalnie 3.1.7, a także o łącznie się przez domenę ts.grywamtu.pl gdyż adres numeryczny również uległ zmianie. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby aktualizacja odbyła się możliwie bezproblemowo i transparentnie dla Was, jednak jeśli któryś z Waszych znajomych miałby problem z połączeniem się z serwerem poinformujcie o aktualnych wymaganiach: klient TeamSpeak3 w wersji minimum 3.1.7 adres serwera: ts.grywamtu.pl Możliwe jest też użycie nowego numerycznego adresu, jednak jest to mniej uniwersalne i niezalecane bez wyraźnej potrzeby: 178.217.188.146 Dziękujemy że z nami jesteście! To już ponad 6 lat stuknęło. Enjoy!
 20. Dark_Side

  [Odrzucone] Dodanie nowych rang

  Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: Portal > Ciekawostki ze świata gier do forum: Wnioski > TeamSpeak3 > GryWamTu.pl > Propozycje
 21. Dark_Side

  [Odrzucone] Podanie na moderatora forum

  Najpierw musiałbyś wykazać się jakąś minimalną aktywnością w tym dziale. Nie masz nawet żadnych poradników na koncie. Dałbym kilka dni na poprawę tej sytuacji, gdyż na razie nie wiem w jakim celu jest napisane to podanie i wolę się nie domyślać. Aktualnie jestem na nie.
 22. Dark_Side

  [Odrzucone] Propozycja nowej rangi dla Ts.grywamtu.pl

  Jako ikonka 16x16 raczej nie będzie zbyt ładna.
 23. Dark_Side

  Problem z FPS

  Skoro było lepiej na tym sprzęcie, to może się przegrzewa? Spróbuj sprawdzić temperaturę CPU / GPU. Wyczyszczenie wentylatorów i radiatorów, wymiana pasty pod radiatorem na używanym przynajmniej kilka miesięcy kompie bez takich interwencji powinna sporo pomóc.
 24. Dark_Side

  Problem z FPS

  Zmień kartę graficzną Jaki sprzęt? Zdarzało się że miałeś w CS:GO więcej FPS?
 25. Dark_Side

  :D

  Docenimy, ocenimy. Dobry % nie jest zły
×

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin