Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

Dark_Side

Owner
 • Posts

  1,593
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  27

Dark_Side last won the day on July 4 2021

Dark_Side had the most liked content!

About Dark_Side

 • Birthday January 5

TS3 Function

 • Funkcja na TS
  Właściciel

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

85,479 profile views

Dark_Side's Achievements

 1. Próbowałeś odpalać jako admin? A i mógłbyś w sumie sprawdzić jeszcze raz czy ta komenda tracert z IP już działa normalnie, to przydałoby się ewentualnie innym.
 2. Próbowałeś uruchomić jako administrator? Z TS podobnie w sumie mógłbyś spróbować.
 3. Tu już jakiś wynik masz. Dla IP TS nigdy coś podobnego nie wyskakuje? Ogólnie to mógłbyś jeszcze spróbować programem WinMTR. Podajesz też IP i czekasz kilka minut z włączonym, aby nazbierało się trochę pakietów.
 4. Dopóki ta ostatnia komenda 'tracert' nie pokaże jakiegoś wyniku ruch nie wychodzi z Twojego komputera nawet na najbliższy router. Sam powinieneś wiedzieć co masz na kompie. 🙄 Dla sprawdzenia możesz tam spróbować jeszcze z innym serwerem np: tracert google.com
 5. Może to być jakiś firewall, antywirus. Sprawdź jeszcze z innego internetu.
 6. Przynajmniej w pierwszych paru wierszach powinieneś mieć jakiś wynik, aktualnie wygląda tak jakby coś blokowało na Twoim kompie.
 7. Tak, gdzieś jesteś zablokowany, pokaż jeszcze wynik cmd: tracert 178.217.188.10
 8. Pokaż co widzisz po wpisaniu w okienku CMD komendy: ping 178.217.188.10 Może masz możliwość spróbować połączyć się z innego łącza internetowego?
 9. Np nieaktualne stare w zakładkach na nowe.
 10. Pomoc techniczna dotyczy tylko problemów z naszym serwerem TS. Nie wiemy też jakiej wersji klienta i serwera używasz. Prawdopodobnie Twoja ranga nie ma permisji w kolumnie "grand", by nadawać dane uprawnienia na inne rangi.
 11. Zbyt mało optymalne rozwiązanie jak dla naszego serwera, a także masa zbędnych funkcji. Ponadto nie będą tu dodawane boty zewnętrzne. Można pisać z propozycjami dodania nowych funkcji do naszego autorskiego bota. Oczywiście również rozsądnie propozycje będą jedynie brane pod uwagę, ma być po pierwsze użytecznie, bez zbędnych "fajnych funkcji".
 12. Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: Ogólne > Projekty użytkowników do forum: Ogólne > Zareklamuj się u nas
 13. Tyle że pokazanie standardowych opcji jakie są pod prawym przyciskiem myszy w sumie ciężko nazwać dobrym poradnikiem. Ponadto przydałoby się przynajmniej poprawić ten fragment wyjustowanego tekstu razem z obrazkiem - się dziwnie rozjeżdża.
 14. Poradnik nie wnosi nic nowego w porównaniu z poprzednią wersją. Niby polskie tłumaczenie, ale za to niestandardowy styl TS. Przydałoby się rozbudować poradnik przynajmniej o szczegółową edycję zastosowanych blokad dla osoby ignorowanej, ustawienie ksywki kontaktu, wyjaśnienie dlaczego nick jest czasami widoczny podwójnie, sposób odblokowania i analogicznie uprawnienia dla osób dodanych jako znajome.
×
×
 • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines