Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

Dark_Side

Właściciel
 • Zawartość

  1482
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  93

Dark_Side wygrał w ostatnim dniu 21 Listopad 2016

Dark_Side ma najbardziej lubianą zawartość!

11 obserwujących

O Dark_Side

 • Ranga
  Zapraszam na TS3 IP: ts.grywamtu.pl
 • Urodziny 5 Styczeń

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

34585 wyświetleń profilu
 1. Poradnik

  Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: League of Legends > Fora gier > League of Legends - Poradniki do forum: League of Legends > Fora gier > League of Legends - Poradniki
 2. Poradnik

  Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: League of Legends > Fora gier > League of Legends - Poradniki do forum: League of Legends > Fora gier > League of Legends - Poradniki
 3. Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: Via WWW > Fora gier > Shakes & Fidget do forum: INNE > Kosz
 4. Temat został zamknięty! Możliwe powody zamknięcia tematu: Temat został zakończony. Temat został napisany podwójnie. Temat naruszał regulamin forum. Temat bez odpowiedzi dłużej niż 30 dni. Odpowiedź w temacie została udzielona. Zamknięto na prośbę autora.. Chcesz się wypowiedzieć w temacie ? Poproś moderatora o jego otwarcie. Jeśli nie zgadzasz się z tą wiadomością skontaktuj się z jej autorem.
 5. Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: Fora gier > Single Player do forum: INNE > Kosz
 6. Temat został zamknięty! Możliwe powody zamknięcia tematu: Temat został zakończony. Temat został napisany podwójnie. Temat naruszał regulamin forum. Temat bez odpowiedzi dłużej niż 30 dni. Odpowiedź w temacie została udzielona. Zamknięto na prośbę autora.. Chcesz się wypowiedzieć w temacie ? Poproś moderatora o jego otwarcie. Jeśli nie zgadzasz się z tą wiadomością skontaktuj się z jej autorem.
 7. Na niższych dywizjach nie każdy z sojuszników może wiedzieć jak prawidłowo wykorzystywać supporta, przez co macie tylko 4 postacie zadające prawdziwe DMG i przegrywacie. Postać też musisz wybierać pod Team, ale też bardzo ważne jakie postacie masz lepiej opanowane tylko, że 2 to raczej za mało. W lola już dawno nie gram tyle ze starego doświadczenia kiedy jeszcze co prawda nawet dywizji nie było..
 8. Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: Counter Strike - Global Offensive > Counter Strike > Fora gier > CS:GO - Publikacje serwerów do forum: INNE > Kosz
 9. Temat został zamknięty! Możliwe powody zamknięcia tematu: Temat został zakończony. Temat został napisany podwójnie. Temat naruszał regulamin forum. Temat bez odpowiedzi dłużej niż 30 dni. Odpowiedź w temacie została udzielona. Zamknięto na prośbę autora.. Chcesz się wypowiedzieć w temacie ? Poproś moderatora o jego otwarcie. Jeśli nie zgadzasz się z tą wiadomością skontaktuj się z jej autorem.
 10. W sumie też w dotychczasowej naszej współpracy nie znalazłem przeciwwskazań.
 11. Za siedmioma biedronkami, za pięcioma parkingami, czyli gdzieś niedaleko Warszawy...
 12. Jeden poradnik to trochę jednak za mało nie uważasz? W jaki sposób planujesz rozwijać ten dział?
 13. @Sathian o coś się tu pozmieniało troszkę
 14. Poszukaj i podeślij ten link coby za bardzo się nie dłużyło.
 15. @Kicha Z Białorusi wracasz że też wpadniesz po drodze?