Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

Dark_Side

Właściciel
 • Zawartość

  1484
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  93

Ostatnia wygrana Dark_Side w Rankingu w dniu 21 Listopad 2016

Dark_Side posiada najczęściej lubianą zawartość!

O Dark_Side

 • Tytuł
  Zapraszam na TS3 IP: ts.grywamtu.pl
 • Urodziny 5 Styczeń

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

35594 wyświetleń profilu
 1. Cześć, bardzo fajne prace, chyba poprzednicy jakiś inny temat oglądali Może spróbował byś zrobić awatary dla botów muzycznych? Wymiary 300x300, tematyka to wiadomo coś związanego z muzyką.
 2. Nie mam żadnych zastrzeżeń do postępowania Pauliś. Jedyne pretensje możesz mieć do pomocnika z którym rozmawiałeś i przydałoby się wyjaśnić dlaczego uznał Twoje zachowanie na Centrum Pomocy jako reklamę?
 3. Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: Tibia > Fora gier > Tibia - Poradniki do forum: INNE > Kosz
 4. Temat został zamknięty! Możliwe powody zamknięcia tematu: Temat został zakończony. Temat został napisany podwójnie. Temat naruszał regulamin forum. Temat bez odpowiedzi dłużej niż 30 dni. Odpowiedź w temacie została udzielona. Zamknięto na prośbę autora.. Chcesz się wypowiedzieć w temacie ? Poproś moderatora o jego otwarcie. Jeśli nie zgadzasz się z tą wiadomością skontaktuj się z jej autorem.
 5. Poradnik

  Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: League of Legends > Fora gier > League of Legends - Poradniki do forum: League of Legends > Fora gier > League of Legends - Poradniki
 6. Poradnik

  Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: League of Legends > Fora gier > League of Legends - Poradniki do forum: League of Legends > Fora gier > League of Legends - Poradniki
 7. Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: Via WWW > Fora gier > Shakes & Fidget do forum: INNE > Kosz
 8. Temat został zamknięty! Możliwe powody zamknięcia tematu: Temat został zakończony. Temat został napisany podwójnie. Temat naruszał regulamin forum. Temat bez odpowiedzi dłużej niż 30 dni. Odpowiedź w temacie została udzielona. Zamknięto na prośbę autora.. Chcesz się wypowiedzieć w temacie ? Poproś moderatora o jego otwarcie. Jeśli nie zgadzasz się z tą wiadomością skontaktuj się z jej autorem.
 9. Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: Fora gier > Single Player do forum: INNE > Kosz
 10. Temat został zamknięty! Możliwe powody zamknięcia tematu: Temat został zakończony. Temat został napisany podwójnie. Temat naruszał regulamin forum. Temat bez odpowiedzi dłużej niż 30 dni. Odpowiedź w temacie została udzielona. Zamknięto na prośbę autora.. Chcesz się wypowiedzieć w temacie ? Poproś moderatora o jego otwarcie. Jeśli nie zgadzasz się z tą wiadomością skontaktuj się z jej autorem.
 11. Na niższych dywizjach nie każdy z sojuszników może wiedzieć jak prawidłowo wykorzystywać supporta, przez co macie tylko 4 postacie zadające prawdziwe DMG i przegrywacie. Postać też musisz wybierać pod Team, ale też bardzo ważne jakie postacie masz lepiej opanowane tylko, że 2 to raczej za mało. W lola już dawno nie gram tyle ze starego doświadczenia kiedy jeszcze co prawda nawet dywizji nie było..
 12. Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: Counter Strike - Global Offensive > Counter Strike > Fora gier > CS:GO - Publikacje serwerów do forum: INNE > Kosz
 13. Temat został zamknięty! Możliwe powody zamknięcia tematu: Temat został zakończony. Temat został napisany podwójnie. Temat naruszał regulamin forum. Temat bez odpowiedzi dłużej niż 30 dni. Odpowiedź w temacie została udzielona. Zamknięto na prośbę autora.. Chcesz się wypowiedzieć w temacie ? Poproś moderatora o jego otwarcie. Jeśli nie zgadzasz się z tą wiadomością skontaktuj się z jej autorem.
 14. W sumie też w dotychczasowej naszej współpracy nie znalazłem przeciwwskazań.
 15. Za siedmioma biedronkami, za pięcioma parkingami, czyli gdzieś niedaleko Warszawy...