Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

Dark_Side

Właściciel
 • Zawartość

  1483
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  93

Ostatnia wygrana Dark_Side w Rankingu w dniu 21 Listopad 2016

Dark_Side posiada najczęściej lubianą zawartość!

O Dark_Side

 • Tytuł
  Zapraszam na TS3 IP: ts.grywamtu.pl
 • Urodziny 5 Styczeń

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

35113 wyświetleń profilu
 1. Nie mam żadnych zastrzeżeń do postępowania Pauliś. Jedyne pretensje możesz mieć do pomocnika z którym rozmawiałeś i przydałoby się wyjaśnić dlaczego uznał Twoje zachowanie na Centrum Pomocy jako reklamę?
 2. Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: Tibia > Fora gier > Tibia - Poradniki do forum: INNE > Kosz
 3. Temat został zamknięty! Możliwe powody zamknięcia tematu: Temat został zakończony. Temat został napisany podwójnie. Temat naruszał regulamin forum. Temat bez odpowiedzi dłużej niż 30 dni. Odpowiedź w temacie została udzielona. Zamknięto na prośbę autora.. Chcesz się wypowiedzieć w temacie ? Poproś moderatora o jego otwarcie. Jeśli nie zgadzasz się z tą wiadomością skontaktuj się z jej autorem.
 4. Poradnik

  Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: League of Legends > Fora gier > League of Legends - Poradniki do forum: League of Legends > Fora gier > League of Legends - Poradniki
 5. Poradnik

  Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: League of Legends > Fora gier > League of Legends - Poradniki do forum: League of Legends > Fora gier > League of Legends - Poradniki
 6. Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: Via WWW > Fora gier > Shakes & Fidget do forum: INNE > Kosz
 7. Temat został zamknięty! Możliwe powody zamknięcia tematu: Temat został zakończony. Temat został napisany podwójnie. Temat naruszał regulamin forum. Temat bez odpowiedzi dłużej niż 30 dni. Odpowiedź w temacie została udzielona. Zamknięto na prośbę autora.. Chcesz się wypowiedzieć w temacie ? Poproś moderatora o jego otwarcie. Jeśli nie zgadzasz się z tą wiadomością skontaktuj się z jej autorem.
 8. Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: Fora gier > Single Player do forum: INNE > Kosz
 9. Temat został zamknięty! Możliwe powody zamknięcia tematu: Temat został zakończony. Temat został napisany podwójnie. Temat naruszał regulamin forum. Temat bez odpowiedzi dłużej niż 30 dni. Odpowiedź w temacie została udzielona. Zamknięto na prośbę autora.. Chcesz się wypowiedzieć w temacie ? Poproś moderatora o jego otwarcie. Jeśli nie zgadzasz się z tą wiadomością skontaktuj się z jej autorem.
 10. Na niższych dywizjach nie każdy z sojuszników może wiedzieć jak prawidłowo wykorzystywać supporta, przez co macie tylko 4 postacie zadające prawdziwe DMG i przegrywacie. Postać też musisz wybierać pod Team, ale też bardzo ważne jakie postacie masz lepiej opanowane tylko, że 2 to raczej za mało. W lola już dawno nie gram tyle ze starego doświadczenia kiedy jeszcze co prawda nawet dywizji nie było..
 11. Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: Counter Strike - Global Offensive > Counter Strike > Fora gier > CS:GO - Publikacje serwerów do forum: INNE > Kosz
 12. Temat został zamknięty! Możliwe powody zamknięcia tematu: Temat został zakończony. Temat został napisany podwójnie. Temat naruszał regulamin forum. Temat bez odpowiedzi dłużej niż 30 dni. Odpowiedź w temacie została udzielona. Zamknięto na prośbę autora.. Chcesz się wypowiedzieć w temacie ? Poproś moderatora o jego otwarcie. Jeśli nie zgadzasz się z tą wiadomością skontaktuj się z jej autorem.
 13. W sumie też w dotychczasowej naszej współpracy nie znalazłem przeciwwskazań.
 14. Za siedmioma biedronkami, za pięcioma parkingami, czyli gdzieś niedaleko Warszawy...
 15. Jeden poradnik to trochę jednak za mało nie uważasz? W jaki sposób planujesz rozwijać ten dział?