Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Daria Anna

Ekipa Eventowa
  • Content count

2
  • Last visited

About Daria Anna

• Rank
    Ekipa Eventowa

TS3 Function

• Funkcja na TS
    Ekipa Ewentowa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Daria Anna

[Przyjęte] Podanie ekipa.

Imie: Daria Anna. Wiek: 16. Nick z TS3: Daria Anna. Dyspozycjność: 1-2 godziny dziennie. Unique ID: gDUeLl8CzQuG1TZG4jEhEJ7BI8c= Coś o sobie: Mam na imię Daria, bardzo podobają mi się eventy organizowane na tym serwerze. Jestem osobą pełna pozytywnej energi i osobą otwartą na nowe idee. Zawsze chciałam dołączyć do ekipy eventowej, ponieważ często wpadają mi do głowy pomysły na coś nowego, co można zorganizować w postaci eventu czy zabawy. Staram się myśleć obiektywnie pod względem zabaw eventowych w sposób taki by dana zabawa przyciągneła dużą ilość osób, by zapewniła świetną rozrywkę i by ludzie chcieli wracać z powrotem na następny event w ogromnej frekwencji. Na codzień na Państwa TS-ie należę do Ekipy VIP-a 3 'Absens carens' którą tworzy duża społeczność i która sama z siebie czasem daje mi wiele pomysłów, ucząc również dobrej komunikacji i zasad w dużej grupie osób na jednym kanale. Mam nadzieję że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie. Jak prowadziłbyś event?: Praca w grupie nauczyła mnie by eventy prowadzić z głową, to może i proste dla wielu, ale... Podczas eventów bardzo ważna jest komunikacja, ważne są również zasady, im większę tym większy szacunek słuchacza/uczestnika. Na rodzaj eventu przypada mnogość możliwości, eventy mogą być związane z danym dniem np dzień wagarowicza, mogą być związane z muzyką np bitwy freestylowe, bardziej interaktywne np kalambury, czy zbliżone do teleturniejów w TV. Pomysł zależy od dnia i tego jak się zaplanuje cały 'spektakl'. Jakie masz pomysły na eventy?: Na prowadzenie eventu skupia się kilka pkt: 1. Przygotowanie odpowiedniej reklamy na serwerze, prowadzonej także poprzez pomocników serwera moderację bądź inne kanały informacyjne, które docierały by do odbiorców. 2. Następnie należy zadbać o kanał technicznie wiadomo, talk power, odpowiedni kodek dźwiękowy. 3. Samo prowadzenie nie jest trudne, wystarczy jeden pomocnik, który będzie kontrolował poziom wypowiedzi na czacie oraz karał ludzi nadużywających regulamin. Pytanie jest bardzo ogólne, typy eventów wymieniłam już wyżej. Moim zdaniem nie jest cenne wymyślenie eventu a zasada jego prowadzenia bo co z pomysłów skoro są słabe możliwości do ich realizacji. Dziękuje za uwagę. DariaAnna 'Vip3 Absens Carens'.

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines