Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

daniofordon

User
  • Content Count

22
  • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

About daniofordon

• Rank
    Gracz
  • Birthday 03/29/1996

Contact Methods

• Gadu-Gadu
    25479648

Profile Information

• Gram w
    Tibia,Rift Online,Smite,Hots,Metin2,Wurm,Defiance,RQ,Andromeda5,Eve Online,
  • Ulubiona gra
    Tibia
  • Hobby
    GameDev

Recent Profile Visitors

4,254 profile views
  1. po co to piszesz jak w każdym silniku mogą być inne komendy?
  2. i tak mogą cie pozwać bo zmiana jej położenia to też edycja. ale wątpię żeby chciało im się wgl to robić
  3. na skrypcie forum jakim jest MYBB raczej się nie da. wpisz w google darmowe CMS (system zarządzania treścią) wybierz sobie najlepszy i na nim postawisz taką stronkę
  4. Jestem za a tematy z smite w dziale mmorpg można przenieść do ogólnego działu smite
  5. nie polecam jeśli typ od razu na wjazd mówi że ten serwer jest najlepszy... wiadomo że nie jest czyli kłamie czyli nie opłaca się wchodzić
  6. dlaczego mam wbić na wasz serv? czym się wyróżniacie od innych? bo jak na razie to ja tu nic nie widzę... wszystko co tu jest jest na tysiącach takich samych serwerów.. do tego limit graczy 30.. czuć że slaby serwer zapewne hostowany na vps?
  7. to jest taki bardziej blog używasz jakiegoś skryptu typu Jooml/Wordpress ?
  8. Jesteśmy Anonymous. Jesteśmy Legionem. Nie przebaczamy. Nie zapominamy.Oczekujcie nas
  9. Witam dostałem kod do gry TOTAL WAR ARENA jest to gra z gatunku Moba a z racji że mam już kod jeden to drugi oddam kto pierwszy ten lepszy
  10. popieram wrzuciłem szybcy i wściekli 7 i na początku nie wiedziałem gdzie to palnąć
  11. Witam jutro Premiera Szybcy i ściekli 7 ale znalazłem na necie już trochę słaba jakość ale da się oglądać jak ktoś chcę obejrzeć to zapraszam oczywiście za free a nie jakieś wysyłanie sms http://seansik.tv/film/45654 Pozdrawiam Daniel
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines