Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

damiansorg

Nowy
  • Content Count

1
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About damiansorg

• Rank
    Gram w grę

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Imię: Kamil Wiek: 16 Nick: Goha Dyspozycyjność: 3-6h Unique ID: l4BFtsCq0Qh+c6Oa4JVNlJooeOY= Coś o sobie: Cześć, jestem osobą pozytywną i lubię poznawać nowych ludzi. Na Waszym serwerze byłem na paru eventach także przyswoiłem wiele informacji na ten temat. Mam poczucie humoru oraz potrafię wykorzystać to w różnych sytuacjach. Jestem osobą kulturalną i potrafię się zachować odpowiednio do sytuacji. Często przebywam na waszym serwerze i chętnie spróbowałbym czegoś nowego. Wspólne prowadzenie eventu może być dla mnie ciekawym wyzwaniem. Znam podstawy języka BB-Code, więc pomoc ze strony technicznej nie sprawi mi problemu. Jak prowadziłbyś event? - Z poczuciem humoru - Sprawiedliwie - Z dystansem - Zespołowo - Kulturalnie Jakie masz pomysły na eventy? Pomysły na event mam różne np. Idol, Mam Talent, Karaoke, Turnieje w grach np. League of Legends, Cs:go, Familiada Mam nadzieje, że pozytywnie rozpatrzycie moje podanie i wspólnie będziemy mogli poprowadzić event na poziomie, który zaskoczy wszystkich użytkowników Pozdrawiam, Kamil
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines