Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

dager556

Użytkownik
  • Zawartość

3
  • Ostatnio

1. [Przyjęte] Podanie

Marekczek Dzięki
  2. Imię: Maciej Wiek: 16 Nick z TS3: dager556 Dyspozycyjność: Jestem do dyspozycji 6 godzin, zależnie też czasami lubię sobie w coś pograć ale to nie przeszkadza mi w graniu dlatego jestem do dyspozycji cały czas. Unique ID: 7Cfi5XxGjwi+zrrLb2/HBB3/NMM= 1.Coś o sobie: -Mam na imię Maciej.Korzystam z aplikacji TeamSpeak od 3 lat.Prowadziłem swoje teamspeaki. Mieszkam w Anglii. Jestem osobą wyrozumiałą,towarzyską,punktualną,godną zaufania. Uczyłem się robić wszystko na darmowych serverach teamspeak. Bardzo lubię spędzać czas przy komputerze. Prowadziłem swoje Servery minecraft. 2.Opisz swoje doświadczenie z programem TS3. -Mam pojęcie o permisjach(robienie rang), jestem w trakcie nauki PHP do botów. 2.Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać na stanowisko administratora. -Ponieważ mam predyspozycję do tego spełniam wymagania, Jetem osobą która umie się dogadywać z osobami. Pozdrawiam Maciej.