Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

czaki18

Nowy
  • Zawartość

1
  • Ostatnio

2 obserwujących

O czaki18

• Ranga
    Gram w grę

Ostatnio na profilu byli

80 wyświetleń profilu
  1. Imię: Albert Wiek: 16 lat Nick z TS3: czaki18 Dyspozycyjność: W tygodniu mogę od 8 do 10 godzin czasem i więcej, a w weekendy od 10 do 14 godzin. Unique ID: gxeh8+r+fdYAGr0ZfaoCH4Asf6U= Coś o sobie: Witam, mam na imię Albert mam 16 lat, lubię spędzać czas na teamspeku grając i gadając ze znajomymi. Bardzo chętnie pomagam ludziom na ts, mam w tym doświadczenie ponieważ miałem kiedyś rangę na innym ts'ie robiłem tam kanały, dawałem rangi, pomagałem i inne podobne rzeczy więc nawet dobrze na tym się znam. Lubię poznawać nowe osoby, dużo gram w gry przykładowo cs:go, minecraft oraz inne podobne gry. Dużo interesuje się internetem, oglądam dużo youtube'a. W normalnym życiu lubię spędzać czas z znajomymi, grać wszelakie gry sportowe na przykład piłka nożna, siatkówka oraz w koszykówkę. Bardzo lubię historię gównie polski, ale nie tylko, bardzo mnie ciekawi co było kiedyś przykładowo 500 lat temu kto był królem danego państwa, jaki obszar obejmował kraj i tym podobne. Bardzo lubię oglądać filmy historyczne o królach i o różnych postaciach historycznych, a najbardziej to interesuje mnie druga wojna światowa, kiedy się zaczęła, kto ją rozpoczął, kto najechał na kogo i inne rzeczy z tym związane. Nie mam za wielkiej wiedzy o BBCode, ale staram sie nauczyć tego i już mniej więcej zaczynam to rozumieć . Swoją znajomość ts'a oceniam na 8/10, jeśli czegoś nie umiem szybko staram się tego nauczyć przykładowo z tym BBCode. Myślę że mam szanse się dostać, dziękuje za przeczytanie mojego podania.