Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

blackcats

Co zrobić, kiedy nie mogę wyjść z brązu?

2 posty w tym temacie

Witam i prosze o pomoc.
Jestem w brazie V. Zaczelam od brazu III, ale potem przegralam 5 razy pod rzad i spadlam do b4, nastepnie do 5. Rola w ktorej czuje sie najlepiej to support a postaci ktorymi gram najczesciej to Sona i Soraka.
Bardzo chcialabym wejsc do lepszej dywizji, gdyz naprawde w kazdej grze staram sie pomagac jak najbardziej moge a sojusznicy i tak tego nie rozumieja i wyzywaja mnie od feederow. To naprawde meczace kiedy przy deklaracji intencji pickuje Sone albo Sorake i moj adc sie wkurza ze nie mam Leony albo Nami i gdy wybieram kogos innego, np. Tarica to w rozgrywce ma jakis problem i wyzywa od noobow ze nie umiem nim zagrac. Podkreslam ze Sona to moj main a inni supporci ida mi tak sobie, on i tak cala wine zwala na mnie.
Na Sonie W na 1. levelu odnawia sie w 9.2 sek., jest to naprawde duzo. Kiedy mojemu adc uda sie jakos przezyc, lecze go pod wieza tym W, ale znow rzuca sie na przeciwnikow i ginie, a wine zwala na mnie i pisze ciagle "all report sona plz", "sona noob no help".
Nawet ostatnio w przypadku polaka na poczatku wszystko bylo ok, ale nagle cos sie podzialo i wszyscy zaczeli nazywac mnie feederem (chociaz mialam 2 deady, wiec nie przesadzajmy) i kiedy przegrywalismy moj adc zaczal pisac rzeczy typu "gdybym cie pierdolnal moim bydlakiem to bys sie tylko przewrocila i go lizala suko" po czym sie wkurwilam i przestalam robic cokolwiek. Byla klotnia na chacie, bo owy adc dowalil sie do naszego junglera, az w koncu napisalam im "morda, zacznijcie grac" i sie ze mnie smiali.
Nie wiem czy to ja naprawde robie cos zle czy wszyscy na supporcie w brazie tak maja
Jak juz wspominalam strasznie chcialabym sie znalezc w wyzszej dywizji bo z takimi idiotami po prostu nie da sie grac. Prosze was o pomoc, co w takiej sytuacji zrobic bo az odechcialo mi sie w lola grac kiedy ciagle przegrywam starajac sie z calych sil a ludzie i tak tego nie zauwazaja

Tags: giá toyota vios 2017isuzu vinh phat, giá xe toyota yaris 2017, xe hyundai hd72 dong vang

Edytowano przez blackcats

Na niższych dywizjach nie każdy z sojuszników może wiedzieć jak prawidłowo wykorzystywać supporta, przez co macie tylko 4 postacie zadające prawdziwe DMG i przegrywacie. Postać też musisz wybierać pod Team, ale też bardzo ważne jakie postacie masz lepiej opanowane tylko, że 2 to raczej za mało. W lola już dawno nie gram tyle ze starego doświadczenia kiedy jeszcze co prawda nawet dywizji nie było.. :P

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.