Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

[Ciekawostka]Playerunknown’s Battlegrounds pobił rekord DOTA 2


Kiri11
 Share

Recommended Posts

 

 

 

 

 

Playerunknown’s Battlegrounds pobił dotychczasowy rekord DOTA 2. W hit ostatnich miesięcy grało jednocześnie grubo ponad milion osób

Playerunknown’s Battlegrounds pobił dotychczasowy rekord DOTA 2. W hit ostatnich miesięcy grało jednocześnie grubo ponad milion osób
 
 

DOTA 2 jest grą Free to Play, Playerunknown’s Battlegrounds zostało zaś wycenione na 30 euro. Tym bardziej dziwi więc fakt, że produkcji studia Bluehole udało się pobić dotychczasowy rekord dotyczący liczby jednocześnie grających osób na Steamie.

 

Playerunknown’s Battlegrounds pojawiło się w fazie Wczesnego Dostępu w marcu tego roku i błyskawicznie zaczęło zdobywać popularność. Kwestią kilkudziesięciu dni było pobicie dotychczasowego lidera gatunku Battle Royali – H1Z1 King of the Kill. Co się do tego przyczyniło? Przede wszystkim o wiele bardziej przystępna rozgrywka, dopracowanie techniczne i jasno określona data zakończenia wspomnianej fazy.

Od jakiegoś czasu w PUBGa dzień w dzień gra znacznie więcej osób niż w DOTA2 (mowa o liczbie grających w tym samym czasie według statystyk Steam). Niedawno, w najbardziej “gorących” godzinach wynik ten przekroczył milion, a ostatnio pobił ustanowiony w marcu 2016 rekord wspomnianej MOBA, wynoszący 1 291 328 grających. PUBG mógł pochwalić się wynikiem 1 348 374 i wygląda na to, że ów rezultat uda się jeszcze pobić.

Wszystko wskazuje na jedno – Playerunknown’s Battlegrounds to fenomen, zupełnie nowy typ rozgrywki, którego gracze tak bardzo potrzebowali. Pozostaje więc czekać, aż rynek zareaguje i zostanie zalany przez podobne produkcje tego typu.

 

Steeem.png?resize=768%2C499&ssl=1

Źródło: Steamcharts.com

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines