Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Chmurka

User
  • Content Count

14
  • Last visited

Community Reputation

6 Startujący

About Chmurka

• Rank
    Gracz
  • Birthday 04/20/1996

Contact Methods

Profile Information

• Gram w
    League of Legends

Recent Profile Visitors

2,283 profile views
  1. Na początku do użytku własnego, teraz jest na sprzedaż.
  2. Od lewej strony: "Ustawianie statusu występującego" => "Status oczekującego w kolejce" => "Usunięcie z listy". Nigdy z tej biblioteki nie korzystałam, więc Ci nie jestem w stanie nic o niej powiedzieć. Dwa lata i troszkę. Aplikacje tworzyłam w wolnym czasie(po szkole), a zajęło mi to około tygodnia. Powiem Ci tak, ja początkowo tworząc aplikację pod IPB wzorowałam się na gotowych modułach, a co do dokumentacji IPB, to jest ona chujowa i trudno ją zrozumieć.
  3. Tak, użyłam ts3admin.class. Według mnie jest najlepszy i najszybszy.
  4. Hej! Jak wiecie, bądź nie, zajmuję się programowaniem w PHP, oraz aplikacjami pod silniki IPB - jedną z nich jest aplikacja Karaoke, Statystki, stworzona z myślą o serwerach TeamSpeak. Moim zdaniem jest to najlepsza aplikacja jaką dotychczas udało mi się wykonać. Główne menu panelu, pierwsza zakładka odnosi do modułu karaoke, który przedstawię poniżej podobnie jak resztę zakładek. (Użytkownicy widzą tylko dwie) Na początku wypadałoby się zapisać. Wystarczy wejść w zakładkę "Zapisy". Nick automatycznie pobierany jest z serwera TeamSpeak - wystarczy uzupełnić pozostałe pola. Administrator ma możliwość ustawienia prowadzących, nagrody, oraz daty rozpoczęcia Karaoke. Cały moduł prezentuje się tak, jak przedstawione jest to na poniższym obrazku. Administracja ma możliwość ustawienia "statusu występującego", który daje możliwość innym zalogowanym użytkownikom forum, na ocenianie występu śpiewającego. Drugim modułem są statystyki - skrypt automatycznie pobiera Twój nick, oraz unique ID, jeśli jesteś połączony z serwerem. Pokazują się również Twoje rangi. Po kliknięciu w danego użytkownika, wyświetlają się nam informację na jakim kanale aktualnie siedzi i z kim. Na koniec został nam "Admin Panel", w którym każdy członek ekipy, może sprawdzić listę kanałów. Jest tutaj również lista banicji nadanych przez ekipę. To by było na tyle, dzięki za przejrzenie mojej pracy Zapraszam do oceny i wyrażania opinii.
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines