Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Celio19

User
    24
  • Last visited

• Days Won

1

Celio19 last won the day on September 1 2018

Celio19 had the most liked content!

About Celio19

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Celio19's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

• First Post Rare
  • Collaborator Rare
  • Week One Done Rare
  • One Month Later Rare
  • One Year In Rare

Recent Badges

1

1. Jeśli ktoś z was grał albo nadal gra w Rainbow Six Siege to powinien rzucić okiem na Zero hour Pierwszy odcinek z gry w moim wykonaniu: A to drugi odcinek:
  2. Cześć, nagrałem dwa filmy z dobrze zapowiadającej się gry Camping Simulator w której możecie zagrać ze znajomymi Zachęcam do zostawienia komentarza oraz zasubskrybowania kanału
  3. Cześć, chcę przedstawić wam wstęp do nowej serii na kanale TwoTheMonks z gry Warhammer: Vermintide 2 która będzie prowadzona w co-opie
  4. W tym odcinku możecie zobaczyć mój szturm na twierdze w grze Enlisted. Poszło naprawdę gładko, przeciwna drużyna nie stawiała na tyle zdecydowanego oporu, by zatrzymać natarcie mojej drużyny, przy okazji możecie zobaczyć i ocenić mój aim myślę, że jest dobry Zachęcam do oceny filmu łapką w górę albo w dół i zostawienia swojej opinii w komentarzach pod filmem. Aktualnie gameplaye z Enlisted będą pojawiać się co drugi dzień.
  5. Trzeci odcinek z gry Gothic Playable Teaser
  6. Dzisiaj dodałem nowy odcinek z gry Enlisted, zapraszam do oceny
  7. Zapomniałem dodać, że w planach mam zamiar nagrać serię między innymi z: - Call of Juarez: bound in Blood - Divinity: Original Sin - Divinity: Original Sin 2 - Outward - Warhammer: Vermintide 2 I jeszcze raz nagrać A Way Out, ponieważ nie jestem zadowolony z tych, które są na kanale, a gra bardzo mi się podoba, ale najpierw chcę poprawić jakość filmów pod względem technicznym, czyli kupić monitor o większej rozdzielczości, cichszą klawiaturę i lepszy mikrofon kierunkowy.
  8. Cześć, dodaję ten post głównie z prośbą o ocenę moich filmów z gier które wrzucam na youtuba. Swoją przygodę nagrywania na YouTube zacząłem w momencie kiedy kolega namówił mnie do wspólnego nagrywania gameplayów, niestety przyjaciel szybko zrezygnował kiedy uświadomiłem go że po dwóch odcinkach z gry A Way Out opublikowanych na naszym kanale nie podbijemy youtuba, po tym wydarzeniu stworzyłem swój własny kanał i zacząłem nagrywać gry. Pierwszą serią którą nagrywam jest Mordhau, z powodu tremy pierwsze odcinki są bez mojego komentarza lecz z kolejnym wrzuconym filmem na szczęście opór znikał czego owocem są filmy z gry Enlisted. Tworząc kanał główną decyzją było nagrywanie gier opartych na sieciowym PvP, przede wszystkim z powodu braku umiejętności mówienia do siebie i tremy podczas nagrywania ale ostatnio spróbowałem swoich sił z grą single player i owocem tego jest aktualnie kilka filmów z gry Darkest Dungeon i Gothic Playable Teaser. Tak więc, chciałbym was prosić o opinie między innymi co poprawić a co zostawić a jeśli moje gameplaye się wam spodobają i zostawicie suba to będzie mi bardzo miło. Gameplay z Darkest Dungeon: Gameplay z Gothic Playable Teaser: Link do mojego kanału: https://youtube.com/channel/UC0ECVqy_ej2M0Snd181B7-w
  9. Witam, Mam na imię Andrzej i mam 21 lat. W Minecraft grałem bardzo często od wersji 1.2, aktualnie gram rzadko. SPORY czas temu byłem administratorem na kilku młodych serwerach. Wraz z Minecraftowym kolegą poznanym na jednym z serwerów, próbowałem stworzyć swój własny serwer, z powodu braku doświadczenia i pieniędzy, serwer został przeze mnie porzucony, a kontakt z kolegą przepadła. Po tych paru latach wracam do mojego planu stworzenia własnego serwera i szukam Osoby, która by mi w tym pomogła. Serwer jeszcze nie ma nazwy, bo na aktualnym etapie nie jest on potrzebny. W planach mam zamiar stworzenie serwera z minigrami, lecz w miarę możliwości nie chce odgrzewać w kółko tego samego kotleta, lecz przyrządzić coś w miarę innego. Pomijając lobby, chciałbym oferować też serwer w stylu real-live. Serwer nie jest planowany z myślą o zysku, ale nie wykluczam możliwości paru małych opcji płatności niewpływających na rozgrywkę. Wszystkie koszty związane z tworzeniem serwera pokrywam ja. Oferuję przygotowanie VPS pod serwer Minecraft jaki stronę WWW, dobry kontakt za pośrednictwem Discord, dowolność w realizowaniu wspólnie omówionych planów, możliwość wdrożenia swoich pomysłów, jeśli osoba będzie dobrze wykonywała swoje zadania gwarantuję długą współpracę. W zamian oczekuję rzetelności i pełnego zaangażowania w powierzone zadania i informowania mnie na bieżąco o poziomie ich wykonania; dużą ilość własnych pomysłów; dojrzałości; umiejętność pracy w zespole; poważnego traktowania swojej roli; bezwzględnego posiadania mikrofonu; Twoje zgłoszenie powinno być napisane kreatywnie bez podawania suchych faktów Tzn. Gram w grę i oddycham. Zainteresowanych proszę o kierowanie swojego zgłoszenia na Discord: Celio #4568 //Minimalny wiek to 16 lat;
  10. Do sieci wyciekł trailer Battlefront 2 Czytaj więcej
  11. Przepiękny trailer Mass Effect: Andromeda w 4K Czytaj więcej...
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines