Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

CEBULA

Użytkownik
  • Zawartość

18
  • Ostatnia wizyta

• Wygrane w rankingu

4

Ostatnia wygrana CEBULA w dniu 6 Czerwiec

Użytkownicy przyznają CEBULA punkty reputacji!

2 obserwujących

O CEBULA

• Tytuł
    Cebulactwo

Funkcja TS3

• Funkcja na TS
    Użytkownik

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

1. Nick(TS3): CEBULAUnique ID: QQh+BKSxJZLO1bNODpzAiSyax/k=Powód blokdy: pkt.9Data otrzymania blokady: Nie pamiętamOdwołanie: przepraszam wszystkich adminów a szczególnie paulis naprawde wiem ze moje zachowanie było bardzo zle i Przepraszam wiem ze robilem źle i tego juz niepowturze mam nadzieje ze dacie mi 2 szanse
  2. CEBULA

[Odrzucone] o co chodzi

Nick(TS3):CEBULA Unique ID:QQh+BKSxJZLO1bNODpzAiSyax/k= Powód blokdy: "pkt.9. Działanie na niekorzyść serwera" Data otrzymania blokady: 20.06.2018 Odwołanie:Wbiłem na tsa bo kumple napisali żebym wbił, wbijam do nich do pokoju i co ban permanentny od pauliś , Dobra kobieto wiem że się nie lubimy ale nie musisz wciskać mi bana za to że wszedłem na ts naprawdę idealna poza Vroota i że to ma być osoba do naśladowania przez mniejsze rangi POZDRO :D BAN ZOSTAŁ DANNY BEZPODSTAWNIE TAKŻE MYŚLĘ ŻE DOSTANE UNBANA
  3. CEBULA

[Odrzucone] Powrót :D

Jestem na NIE Jesteś bardzo wulgarny i nie miły w stosunku do Użytkowników owego serwera
  4. CEBULA

[Przyjęte] Podanie Warte Uwagi

Ty nic nie masz do gadania decyzja nienależy do cb 🖕
  5. Imię: SewerynWiek: 17Nick z TS3: CEBULADyspozycyjność: Mogę siedzieć prawie codziennie od 3h do 9h a w sobotę i niedziele zdarza się po 10 h. Na waszym ts mam (pisząc podanie) 568 wejść licząc jeszcze inne ts będzie ogólnie ponad 2000 wejść.Jak dostane New Admina zamiast 568 wejść w ponad miesiąc będzie z 2800.Jestem bardzo pozytywną osobą i lubię pogadać z innymi.Unique ID:QQh+BKSxJZLO1bNODpzAiSyax/k=Coś o sobie: Jestem bardzo ogarnięty w sprawach serwerowych. Prowadziłem swój własny serwer na ts lecz ograniczył mnie budżet oraz tu byłem adminem. Chętnie niosę pomoc ludziom i zawsze jakieś sprawy próbuje robić zgodnie z regulaminem. Chodzę do szkoły średniej kierunek Informatyk Bardzo chętnie będę wspomagał serwer moją pomocą Często pomagam administracji w jakiś błędach lub jak ktoś łamie regulamin oraz bylem tu adminem Ogólnie to szukam zajęcia i będę bardzo aktywny na ts Lubie pożartować z innymi (jestem z osób które potrafią żartować z innymi ale w jakiejś sprawie umie zachować zimną krew i być poważny) Mówię też z prosto czyli w języku "Ludzkim" żeby informacja dotarła do wszystkich nawet tych którzy nie są w temacie Bardzo Proszę O Przyjęcie Podania Bardzo Mi Na Tym Zależy
  6. CEBULA

[Odrzucone] Propozycja Warta Uwagi

😘
  7. Nazwa propozycji:Propozycja Warta Uwagi Streszczenie:Ulepszenie serwera ts poprzez jego ulepszenia pomocy Dokładny opis:Moim zdaniem Administrator o nicku Radek1288 powinien dostać awans na range VRoot ponieważ widać że bardzo się stara i myślę że lepiej by się tam nadawał niż (INNI).Serwer zyskał by miłego i ogarniętego VRoota A poprzez to lepszą organizacje. POZDROWIENIA DLA PREZESA OD CEBULI :D
  8. Cebula kiedy w końcu będziesz miał stabilny zasięg ? xD

9. CEBULA

[Przyjęte] Podanie Nr 2 bo było za krótkie

HEH JAK MIEĆ TO SŁYSZEĆ OD KUMPLA
  10. Imię: SewerynWiek: 16Nick z TS3: CEBULADyspozycyjność: Mogę siedzieć prawie codziennie od 3h do 9h a w sobotę i niedziele zdarza się po 10 h. Na waszym ts mam (pisząc podanie) 568 wejść licząc jeszcze inne ts będzie ogólnie ponad 2000 wejść.Jak dostane New Admina zamiast 568 wejść w ponad miesiąc będzie z 2800.Jestem bardzo pozytywną osobą i lubię pogadać z innymi.Unique ID:RwBl9C7E3zjxYmLLFtflFk8rlv8=Coś o sobie: Jestem bardzo ogarnięty w sprawach serwerowych. Prowadziłem swój własny serwer na ts lecz ograniczył mnie budżet. Chętnie niosę pomoc ludziom i zawsze jakieś sprawy próbuje robić zgodnie z regulaminem. Chodzę do szkoły średniej kierunek Programistyczny Bardzo chętnie będę wspomagał serwer moją pomocą Często pomagam administracji w jakiś błędach lub jak ktoś łamie regulamin Ogólnie to szukam zajęcia i będę bardzo aktywny na ts Lubie pożartować z innymi (jestem z osób które potrafią żartować z innymi ale w jakiejś sprawie umie zachować zimną krew i być poważny) Mówię też z prosto czyli w języku "Ludzkim" żeby informacja dotarła do wszystkich nawet tych którzy nie są w temacie Bardzo Proszę O Przyjęcie Podania Bardzo Mi Na Tym Zależy
  11. CEBULA

Kosz: PODANIE

Imię: SewerynWiek: 16Nick z TS3: CEBULADyspozycyjność: Mogę siedzieć prawie codziennie od 3h do 9h a w sobotę i niedziele zdarza się po 10 h. Na waszym ts mam (pisząc podanie) 568 wejść licząc jeszcze inne ts będzie ogólnie ponad 2000 wejść.Jak dostane New Admina zamiast 568 wejść w ponad miesiąc będzie z 2800Unique ID:RwBl9C7E3zjxYmLLFtflFk8rlv8=Coś o sobie: Jestem bardzo ogarnięty w sprawach serwerowych. Prowadziłem swój własny serwer na ts lecz ograniczył mnie budżet. Chętnie niosę pomoc ludziom i zawsze jakieś sprawy próbuje robić zgodnie z regulaminem. Chodzę do szkoły średniej kierunek Programistyczny Bardzo chętnie będę wspomagał serwer moją pomocą

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin