Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

CEBULA

User
  • Content Count

21
  • Last visited

• Days Won

5

CEBULA last won the day on April 1

CEBULA had the most liked content!

Community Reputation

25 Startujący

3 Followers

About CEBULA

• Rank
    Cebulactwo

TS3 Function

• Funkcja na TS
    Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Nick(TS3): CEBULANick administratora: BENEKTwoje Unique ID: QQh+BKSxJZLO1bNODpzAiSyax/k=Opis (za co pochwała): Chłop dobry polecam administratora był pozytywny
  2. Nick(TS3): CEBULANick administratora: KêymilTwoje Unique ID: QQh+BKSxJZLO1bNODpzAiSyax/k=Opis (za co pochwała): Chłop dobry polecam administratora był pozytywny
  3. Kozak hellboy Pzdro JP
  4. Nick(TS3): CEBULAUnique ID: QQh+BKSxJZLO1bNODpzAiSyax/k=Powód blokdy: pkt.9Data otrzymania blokady: Nie pamiętamOdwołanie: przepraszam wszystkich adminów a szczególnie paulis naprawde wiem ze moje zachowanie było bardzo zle i Przepraszam wiem ze robilem źle i tego juz niepowturze mam nadzieje ze dacie mi 2 szanse
  5. Nick(TS3):CEBULA Unique ID:QQh+BKSxJZLO1bNODpzAiSyax/k= Powód blokdy: "pkt.9. Działanie na niekorzyść serwera" Data otrzymania blokady: 20.06.2018 Odwołanie:Wbiłem na tsa bo kumple napisali żebym wbił, wbijam do nich do pokoju i co ban permanentny od pauliś , Dobra kobieto wiem że się nie lubimy ale nie musisz wciskać mi bana za to że wszedłem na ts naprawdę idealna poza Vroota i że to ma być osoba do naśladowania przez mniejsze rangi POZDRO :D BAN ZOSTAŁ DANNY BEZPODSTAWNIE TAKŻE MYŚLĘ ŻE DOSTANE UNBANA
  6. Nazwa propozycji:Propozycja Warta Uwagi Streszczenie:Ulepszenie serwera ts poprzez jego ulepszenia pomocy Dokładny opis:Moim zdaniem Administrator o nicku Radek1288 powinien dostać awans na range VRoot ponieważ widać że bardzo się stara i myślę że lepiej by się tam nadawał niż (INNI).Serwer zyskał by miłego i ogarniętego VRoota A poprzez to lepszą organizacje. POZDROWIENIA DLA PREZESA OD CEBULI :D
  7. Cebula kiedy w końcu będziesz miał stabilny zasięg ? xD

• Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines