Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Sign in to follow this  
Ninj4hs

Były Pro Gracz już streamuje!

Recommended Posts

Zapraszam na kanał szybko rozwijającego się nowego streamera - https://www.twitch.tv/ninj4hs

Ninj4 jest byłym pro graczem takich gier jak:
- League of legends (w teamówkach były challanger - d1 w s3 i s4 solo)
- Counter Strike: Global offensive (supreme dwa lata temu - teraz po przerwie walczy o powrót - w counter-strike source był chwilowo reprezentatnem kraju)
- soldat, civ IV, LieroX,

Teraz streamer koncentruje się na przekazaniu swoich umiejętności szybkiego rozwijania swoich zdolności - jak myśleć i na czym się koncentrować by osiągnąć szybki sukces! Do tego dawka humoru i przyjemna atmosfera czyni stream miłym i przyjaznym - bez toksyczności.

Produkcje na których teraz się koncentruje - professional H1Z1, cs:go powrót do supreme, lol powrót do diamentu (po placementach dopiero plat II) i szykuje się do szybkiego rozwoju w GTA V na PC. Wszystko planowane jest na strumieniowanie w najwyższej możliwej jakości - w momencie partnerstwa z twitch (5 przycisków jakości streama - bez tego bitrate jest za wysoki dla niektórych dlatego jakość chwilowo jest obniżona)!

I na koniec - świetna muzyka i GREEN SCREEN - muzyka na życzenie i ciągły kontakt z widzami i rozmowa z chatem! 
Miłego oglądania - prawie codziennie od 13:00-17:00 oraz od 21:00 do oporu i w weekendy ile się da - jeżeli nie traficie w danym momencie na stream zapraszam do polubień na twarzoksiążce - tam na bieżąco informuję o audycjach:)!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By SmokyStream
      Hej, od niedawna prowadzę swój kanał na twitchu, streamuje lola na pozycji adc i nie tylko
      Na moich liveach możecie śmiać się ze mną lub ze mnie, słuchać moich rad i ciekawostek. W lola gram od drugiego sezonu, zaczynałem na midzie po czym przerzuciłem się na adc. Często grywam Jhinem oraz Jinx. Na twitchu możecie mnie znaleźć codziennie po 22. Czekam na was i wasze konstruktywne rady i uwagi

• By dodo
      Witam! Najlepsze forum w Polsce thehax.pl Wysoki poziom rozgrywek, miła atmosfera, fajna ekipa, która służy pomocą.
      Przejrzyste forum, na prawdę warto, zapraszam!

http://thehax.pl/

• By kajzerowy
      Witam wszystkich!
      Chciałbym serdecznie zaprosić Was na mój kanał Twitch KAJZEROWY . Mam 27 lat, a gry to moje hobby. Na streamie panuje luźna atmosfera, czasem zdarza się trochę toxic , a najczęściej streamowane przeze mnie gry to: League of Legends, CS:GO, Fifa 16, H1Z1: King of the kill. Zazwyczja grywam ze swoją ekipą, a jeśli brakuje nam osób to z chęcią zapraszam widzów. Co do League of Legends, to po ponad rocznej przerwie, obecnie wracam do tej gry, ucząc się jej od nowa gdyż zmiany na przetrzeni tego czasu są dość duże. Zazwyczaj streamuję pon-pt 19:30-23:00.
      Zapraszam i życzę miłego oglądania
    • By Atsujuiro
      https://www.youtube.com/watch?v=ZEsI76yKOeM&feature=youtu.be

SERWER STARTUJE 17.08.2015R.
      O GODZ. 15:15!

IP DO SKOPIOWANIA:
      hardgc.maxc.pl
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines