Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

bucum

User
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Startujący

About bucum

 • Rank
  Gracz

Recent Profile Visitors

393 profile views
 1. bucum

  Ban od Admina

  tutaj mamy przykład kobiety która wstydzi sie swojego zawodu XD
 2. 1.elo 2.vIP5sf6qT5q3qKOJJL+E65IHnTQ= 3.mój stary to pijak 4.8 5.- 6.chciałbym otrzymać u was kanał VIP aby swobodnie i bezproblemowo rozmawiać i grać razem z przyjaciółmi 7.League of legends, minecraft, metin, tibia, world of tanks, world of warcraft i w kalambury na kurniku 8.15/16 Pozdrawiam razem z kolegami całą administracje.
 3. Imię: Albert Wiek: 16 lat Nick z TS3: elo Dyspozycyjność: . 24/7 Unique ID: vIP5sf6qT5q3qKOJJL+E65IHnTQ= Coś o sobie: Pomoc ma dawać mi przyjemność z najmniejszych rzeczy, jak gra aktorowi scen jak w teatrze. Liczę, że trafię na grupę współpracujących z sobą osób z poczuciem humoru. Chciałbym stać się częścią tej załogi. A pozostali członkowie będą szanować i respektować mój styl bycia oraz charakter. Nie chcę też zawieść również wyżej postawionych rang, brzmi to śmiesznie ale taka jest prawda. Do aplikowania akurat do tej zalogi skłoniły mnie takie rzeczy jak: Odpowiedni poziom, jaki reprezentuje załoga gwarantuje iż mieszkańcy miasta będą podchodzić do współpracy z naszą grupą w sposób należyty i z odpowiednim poziomem. Zakres obowiązków i przywileje, inaczej: pełnione zadania. Mogę dodać jeszcze że swoją osobą dodam do załogi dodatkowy kawałek cegiełki. i stanę się fundamentem dla pozostałych osób na stanowisku jak i przykładu dla użytkowników, co pozwoli nam na dobre wykonywanych obowiązków na odpowiednim poziomie. Ze swojej strony, nie mogę obiecać doświadczenia, które zapewne większość z Was ma wyższe i otwarcie się do tego przyznaję. Przychodzę się tutaj pomóc a nie wywyższać się w przyszłości może i uczyć kolejne osoby, zachowując odpowiedni poziom oraz standardy mogę bez problemu powiedzieć że nikogo nie zawiodę. Prowadziłem kiedyś również mały serwer teamspeak'a, zatem znam obsługę programu 9/10. Co do osoby o mnie to jestem 16 letni chłopak, z dobrym poczuciem humoru, jak i wyczuciem co można do kogo powiedzieć.
×
×
 • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines