Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Briko

Nowy
  • Content count

1
  • Last visited

1. Witam! Chciałbym przedstawić Wam całkiem nowy serwer - Naruto Priority. Nad serwerem pracuję już od roku aby jak najbardziej odzwierciedlał anime. Serwer zacząłem tworzyć, ponieważ na każdym serwerze Naruto mi coś nie odpowiadało. Naruto Priority posiada bardzo dużą ilość unikalnych systemów, które są dość rzadkie na tego typu serwerach i myślę, że mogą się graczom spodobać. Parametry Serwera: Typ: Serwer Dedykowany Procesor: Intel i7-4790K 4.4 GHz [t] Pamięć: 32 GB RAM DDR3 Dysk: 2 x SSD 240 GB Serwer Info: Exp Stage - serwer medium - x 25 Skill Stage - x5 Drop Stage - x 5 Tibia Client - 8.6 [ własny client ] Red Skull - więcej niż 50 fragów dziennie Black Skull - więcej niż 100 fragów dziennie PvP Protection - 100 lvl Serwer jest aktualnie w fazie projektu, więc IP oraz portu nie jestem w stanie podać. Brak spelli dla PACC! Ponad 200 domków! Mapa: Serwer posiada moją własną mapę, którą stworzyłem sam całkiem od zera. Mapa posiada 184 różne expowiska, które są normalnie odkryte czy też ukryte w jakiś sposób. Mapę robiłem w taki sposób aby nie było możliwości, że wyskoczy nagle jakiś potwór na tyle silny, że nas zabije na hita. Aby takie sytuacje nie miały miejsca porozdzielałem je przejściami w skałach itp. Więcej Info na Temat Mapy Postacie: Na serwerze będzie 15 postaci zwykłych oraz 5 premium. Aktualnie trwa głosowanie na postacie, które będą na starcie bety serwera. Aby zagłosować na postać wystarczy zarejestrować się na forum i napisać jakie postacie chciałbyś widzieć na tym serwerze z listy którą podałem. http://board.dbp.prioritygame.pl/showthread.php?tid=271 Itemki: Na Naruto Priority znajduje się 26 setów z różnego rodzaju potworów bossów w tym eventowy set, który zadedykowałem ludziom, którzy pomogli mi w jakiś sposób stworzyć ten serwer oraz premium set, który będzie można zdobyć w eventach albo po prostu kupić w SMS SHOP. Już tutaj zaznaczę, że nie jest to najlepszy możliwy set jak na 60% serwerów tego rodzaju. Więcej Info na Temat Itemków Misje/Taski: Na Naruto Priority aktualnie nie ma systemu sag. Postanowiłem tymczasowo zastąpić sagi misjami i taskami, które urozmaicą grę na tym serwerze. Misje robimy u Hokage i jest ich 16 natomiast Taski robimy u Danzo i jest ich 23. Dają one sporo expa oraz golda, który na pewno przyda się na Naruto Priority. Misje u Hokage Taski u Danzo Unikalne Systemy: -Pasek wskazujący HP naszego targetu -Fotel teleportujący na expowiska [ dostępny dla wszystkich ]: -Critic System Krytyk jest jako skill, który można skillować. 10 critica daje 3 % szansy na zadanie krytycznego trafienia. -Attack Speed System Attack Speed również się skilluje. Każdy punkt Attack Speedu zwiększa prędkość ataku o 10 ms/s, więc brak tych głupich przeskoków. -Lottery System Co 6 godzin wybiera osobę, która jest zalogowana do gry. Ta osoba wygrywa jakiś unikalny przedmiot ciężki do zdobycia albo chociażby PACCa. System nagrody dobiera losowo. -Defence/Absorb System Każdy punkt defence zmniejsza otrzymywane obrażenia z "łapy". Natomiast każdy punkt Absorb zmniejsza otrzymywane obrażenia ze spelli. Defence i Absorb są to skille, które można normalnie skillować w grze. -Upgrade System System, który daje możliwość ulepszania ekwipunku. Ulepszać będzie można scrollami, które są normalnie do kupienia w grze lub z większą szansą na powodzenia scrollami eventowymi. Maksymalny poziom ulepszenia do +10. Więcej informacji na temat serwera: http://board.dbp.prioritygame.pl/forumdisplay.php?fid=49 Dziękuję za Uwagę!

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines