Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Adiczek

Bot SFGame.

Polecane posty

Wita was ponownie Adiczek :)
Dziś chciałbym napisać wam o bocie do gry Shakes&Fidget. Można go pobrać ze strony producenta:

http://www.sfbot.de/?page_id=2

Jeśli już zainstalowaliśmy to klikamy CTRL+, aby wejść w ustawienia. Tam wpisujemy login,hasło i świat na którym gramy. Dalej mamy różne ustawienia np. że od godziny 0:00 do 8:00 postać zawsze będzię w pracy :D Możemy wybrać pod co questy ma system wybierać :)

PS. Już długo korzystam z tego bota i bana nie mam :D Osobiście Polecam Adiczek :D

//Wygasłe screeny usunięte przez:

~Vision

Edytowano przez Vision

Ten bot nie działa od kilku miesięcy, bynajmniej mnie. Usuwałem pliki w systemie, ściągałem kilka wersji bota i nie działa  Odpalam go, dodaje nowe konto i on po prostu nie zapamiętuje hasła, a kiedyś działał normalnie. Jakiś czas temu robiłem formata, i zaraz po nim też ściągałem bota i dalej to samo, cały czas nie zapamiętuje hasła. U szwagra dzieje się to samo. Nie wiem, może coś źle robię? Czekam na odpowiedź, pozdro. 

Twoja zawartość musi zostać zatwierdzona przez moderatora

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Wczytywanie...

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.