Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Bogumil

Użytkownik
  • Zawartość

55
  • Ostatnia wizyta

• Wygrane w rankingu

2

Ostatnia wygrana Bogumil w dniu 3 Kwiecień

Użytkownicy przyznają Bogumil punkty reputacji!

2 obserwujących

O Bogumil

• Tytuł
    Pasjonat gier I
  • Urodziny 28.04.1991

Metody kontaktu

• Gadu-Gadu
    4981980

Informacje

• Gram w
    życie.
  • Ulubiona gra
    Dying Light

Ostatnie wizyty

2898 wyświetleń profilu
  1. Bogumil

[Odrzucone] Podanie na Pomocnika ~ Veille

Podanko ładnie napisane, myślę że ww. osoba mogła by co nie co wnieść do administracji. Nie znam Cie ale patrząc na podanko daje takie małe tak
  2. Bogumil

[Odrzucone] Podanie xCytryna

Nie spełniasz wymagań.
  3. Poszukuje grafika który podjął by się w robieniu grafik na TS / Forum. (kontakt poprzez forum)

4. Bogumil

Jaka jest Twoja ulubiona gra?

Dying Light :D
  5. Bogumil

Kupowanie gier

przy użyciu kody promocyjnego "gwt" na g2a masz zniżkę. Może i nie dużą ale zawsze coś ;)
  6. Bogumil

[Odrzucone] Podanie na pomocnika FreeZyy

Na pewno większość administracji przeczytała podanko. Co do czasu oczekiwania to najgorzej jest "pospieszać" administracje (coś o tym wiem) sprawdź kiedy ja napisałem podanie jak i również kiedy ono zostało rozpatrzone. Jedne podania są rozpatrywane w ciągu tygodnia a inne nawet w ciągu miesiąca, co nie oznacza że są gorsze czy coś. Mojra rada? Bądź cierpliwy P.S Ładnie napisane podanko :P
  7. Bogumil

Jaki jest Twój ulubiony serial

HM ja z kolei moge polecić Banshee (epik), Dr.House lub Z archiwum X
  8. (na dzień 19.07.2018) !Dark! Prεzεs ραυℓιś Rαdєк1288 Empi Arewar Xanøxø Triphida czaki18 Franio Benek Dizo
  9. Bogumil

red-lips.pl - innowacyjny, kobiecy TS3

Reklama konkurencji =,=
  10. Bogumil

[Odrzucone] Podanie by Kop3r

No no proszę.... Kop3r! WITAM Co do zioma znam, był w mojej administracji. Ogarnięty SPOKOJNY opanowany kulturalny i takie tam..... dobra nie będę się pucował..... Jestem na tak.
  11. Bogumil

Grafika(napisy) do reklamy serwera.

No no fajnie wygląda. Wejdź na tsa sprawę mam
  12. Bogumil

Dobra. Temat uważam za zamknięty. Powód: Dogadałem się z Envy'm i zrobi mi czcionki.
  13. Bogumil

No właśnie zapomniałem dopisać. Tła ma nie być (png). Ta czcionka jest byt "prosta" Chodzi mi bardziej o np, taką:
  14. Typ pracy: Napisy Tematyka: Yyyy mleko =,= Wymiary: 600x200 (później sobie powiększe/zmniejsze w gimpie) Kolorystyka: YYy ten no.....(nie może być biały/czarny bo jest trudniej do zmiany w gimpie) Napisy: Zapraszamy / Oferujemy / Nie tolerujemy (napisów będzie więcej ja mi się czyjaś praca spodoba) Beż tła (png) Kolor napisu: Biały (do zmiany w gimpie -paleta barw) Dodatkowe informacje: Hm jak by to opisać... może pokaże przykład... ************** ( Obrazki/czcionki wykonał Envy....znacie go prawda. Nie??? No to już nie moja wina:P) Chodzi o czcionkę coś tego typu jak jest widoczna na obrazku. Taka nazwał bym "agresywna z ostrymi rogami" Nie interesuje mnie czcionka "normalna/prosta" typu Arial W razie jakiś pytań, proszę pisać.

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin