Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

BlackDevils

Użytkownik
  • Zawartość

91
  • Ostatnio

O BlackDevils

• Ranga
    Pasjonat gier II

Ostatnio na profilu byli

9317 wyświetleń profilu
  1. Nazwa serwera: [TR 128]ZABIJAMBOLUBIE.PL [DD2][!ws] IP: 80.72.45.139:27715 Sloty: 22 GT: Fast Drop: ON TickRate: 128 TeamSpeak: 212.227.106.2 Serwer to jeden z nielicznych polskich serwerów przy połączeniu Tickrate 128 oraz pluginu wskins czyli wszystkich skinów z CS:GO na wszystkie możliwe bronie istniejące. Posiadamy również plugin który daje nam możliwość ustawienia sobie wybranej przez siebie kosy. Serwer jest cały czas uaktualniany oraz ulepszany, jeżeli masz jakieś propozycje dot. serwera zapraszam na forum naszej sieci! Poszukujemy Adminów na serwer oraz stałych Graczy! Poszukujemy również adminów na nasze serwery więcej info również na forum. Kontakt z opiekunem serwera: GG - 53118300 PW - >>Klik<<
  2. Aha sorka, nie zauważyłem, nie ogarnąłem
  3. Film prezentujący (cz1 oraz cz2) http://www.youtube.com/watch?v=0zInFzhI58g
  4. To powinno być lepsze: '1': command: /drop type: text text: - 'coś tam' runcmd: - '/sample' cost: 0 delaytimer: 5 A pod spodem '2': command: /drop type: addpermission permission-node: mycommand.drop Oczywiście możesz modyfikować według swojej intuicji (plugin mycommand)
  5. [Rezygnacja]KichaMCPL

Szkoda, że odchodzisz ale za to mamy kontakt 3 maj się...
  6. [Szablon] by BlackDevils

Macie mój pierwszy szablon stworzony za pomocą programu Artisteer, pare dodatków moich! Zapraszam do oglądania! http://zabijakskulid.fwl.pl
  7. [ODRZUCONE] Degradacja - Vision

Ja neutralnie, nie odczuwałem żadnych nieprzyjemności ze strony Vision'a...
  8. [Odrzucone]Podanie v2

Jestem na nie. Nie przekonuje mnie to podanie. Może jakoś estetyke byś poprawił tego podania hmm?
  9. [Przyjęty][KidMOD]Saves

5 zdań a nie równoważników... Rozpisz się bardziej a pomyślę... Póki co na Nie
  10. Dobrze czy zle . ? - Oceniajcie ! :D

Jak dla mnie to jest bardzo ładnie... Ja gram z kolegą z klasy 2v5 i my wygrywamy a tamci dobrze grają Może kiedyś razem zagramy
  11. www.kylos.pl

Są bardzo dobre opinie, czytałem o nim, moi znajomi mieli go i chwalą się... Ale oni nie mają 25% zniżki a ja bd miał
  12. Serwer wcale nie jest pod kasę... Do piątku od dzisiaj (wystartowania) SmS Shop zostaje OFFnięty aby pokazać, że nie jesteśmy na kasę... A to, że w prezce jest o kasie to tylko dlatego, żeby wszyscy wiedzieli co można kupić...