Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

BlackDevils

User
    91
  • Last visited

About BlackDevils

Recent Profile Visitors

10,792 profile views

BlackDevils's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

7

1. Nazwa serwera: [TR 128]ZABIJAMBOLUBIE.PL [DD2][!ws] IP: 80.72.45.139:27715 Sloty: 22 GT: Fast Drop: ON TickRate: 128 TeamSpeak: 212.227.106.2 Serwer to jeden z nielicznych polskich serwerów przy połączeniu Tickrate 128 oraz pluginu wskins czyli wszystkich skinów z CS:GO na wszystkie możliwe bronie istniejące. Posiadamy również plugin który daje nam możliwość ustawienia sobie wybranej przez siebie kosy. Serwer jest cały czas uaktualniany oraz ulepszany, jeżeli masz jakieś propozycje dot. serwera zapraszam na forum naszej sieci! Poszukujemy Adminów na serwer oraz stałych Graczy! Poszukujemy również adminów na nasze serwery więcej info również na forum. Kontakt z opiekunem serwera: GG - 53118300 PW - >>Klik<<
  2. To powinno być lepsze: '1': command: /drop type: text text: - 'coś tam' runcmd: - '/sample' cost: 0 delaytimer: 5 A pod spodem '2': command: /drop type: addpermission permission-node: mycommand.drop Oczywiście możesz modyfikować według swojej intuicji (plugin mycommand)
  3. Ja neutralnie, nie odczuwałem żadnych nieprzyjemności ze strony Vision'a...
  4. Jak dla mnie to jest bardzo ładnie... Ja gram z kolegą z klasy 2v5 i my wygrywamy a tamci dobrze grają Może kiedyś razem zagramy
  5. Są bardzo dobre opinie, czytałem o nim, moi znajomi mieli go i chwalą się... Ale oni nie mają 25% zniżki a ja bd miał
  6. 1. Ronaldo 2. Ronaldihno 3. Neymar
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines