Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

blackcats

Użytkownik
  • Zawartość

4
  • Ostatnia wizyta

O blackcats

• Tytuł
    Gram w grę

Informacje

1. Karting to jeden z najbardziej popularnych sportów motorowych na świecie. Ma on wiele odmian i traktowany jest jako pierwszy krok na drabinie wyścigów samochodowych. Niezwykle dynamiczny i ekscytujący sport dostarcza niezapomnianych wrażeń. Junior Racing to doskonały sposób na wprowadzenie młodych ludzi w świat sportu motorowego jakim jest karting. Pozwól swojemu dziecku postawić pierwsze kroki w tym sporcie, który może doprowadzić do profesjonalnych wyścigów lub hobby życia. Nasza szkółka nie tylko uczy dzieci, jak prowadzić gokarty -dzieci w fantastyczny sposób poznają znaczenie wiary w samego siebie, uczą się koordynacji, dyscypliny a także szybkiego refleksu i koleżeństwa. Aby zachęcić młodych gokarcistów do odkrywania swoich talentów, uświadamiamy ich od samego początku, że błędy jakie wykonują są częścią procesu uczenia się. Istotne jest, aby usunąć strach przed porażką z umysłu młodego człowieka, jeśli w przyszłości ma odnieść sukces. Inauguracja szkółki odbędzie 18 września o godzinie 8.00 Szczegóły: Czas: 5 miesięcy (spotkania 4 razy w miesiącu) Cena: 650zł/msc Wiek: 7 – 13 lat Prowadzący: Michał Żugajewicz – wielokrotny medalista rajdowych Mistrzostw Polski Podczas cyklu 20 spotkań młodzi zawodnicy będą mieli możliwość zapoznania się z: • kodem flagowym obowiązującymi na torze kartingowym • z zasadami bezpieczeństwa, oraz podstawową strategią jazdy pomiędzy innymi zawodnikami • prawidłową techniką jazdy na torze. • różnymi konfiguracjami toru oraz nawierzchniami Oprócz tego uczestnicy szkółki biorą czynny udział podczas warsztatów, gdzie od podstaw zbudują swojego gokarta. Każdy z uczestników w JUNIOR RACING otrzymuje : kartę zniżkową na treningi ,balaklawę z logo szkółki, logowaną koszulkę, plecak z wyposażeniem itp. Podczas szkolenia młodzi zawodnicy swoje umiejętności sprawdzą na innych torach w Polsce . Szkolenie kończy się zdobyciem certyfikatu oraz finałowym wyścigiem wszystkich uczestników szkółki. Tags: toyota fortuner 2017, xe 1.9 tan hyundai, gia toyota altis 2017
  2. Witam i prosze o pomoc. Jestem w brazie V. Zaczelam od brazu III, ale potem przegralam 5 razy pod rzad i spadlam do b4, nastepnie do 5. Rola w ktorej czuje sie najlepiej to support a postaci ktorymi gram najczesciej to Sona i Soraka. Bardzo chcialabym wejsc do lepszej dywizji, gdyz naprawde w kazdej grze staram sie pomagac jak najbardziej moge a sojusznicy i tak tego nie rozumieja i wyzywaja mnie od feederow. To naprawde meczace kiedy przy deklaracji intencji pickuje Sone albo Sorake i moj adc sie wkurza ze nie mam Leony albo Nami i gdy wybieram kogos innego, np. Tarica to w rozgrywce ma jakis problem i wyzywa od noobow ze nie umiem nim zagrac. Podkreslam ze Sona to moj main a inni supporci ida mi tak sobie, on i tak cala wine zwala na mnie. Na Sonie W na 1. levelu odnawia sie w 9.2 sek., jest to naprawde duzo. Kiedy mojemu adc uda sie jakos przezyc, lecze go pod wieza tym W, ale znow rzuca sie na przeciwnikow i ginie, a wine zwala na mnie i pisze ciagle "all report sona plz", "sona noob no help". Nawet ostatnio w przypadku polaka na poczatku wszystko bylo ok, ale nagle cos sie podzialo i wszyscy zaczeli nazywac mnie feederem (chociaz mialam 2 deady, wiec nie przesadzajmy) i kiedy przegrywalismy moj adc zaczal pisac rzeczy typu "gdybym cie pierdolnal moim bydlakiem to bys sie tylko przewrocila i go lizala suko" po czym sie wkurwilam i przestalam robic cokolwiek. Byla klotnia na chacie, bo owy adc dowalil sie do naszego junglera, az w koncu napisalam im "morda, zacznijcie grac" i sie ze mnie smiali. Nie wiem czy to ja naprawde robie cos zle czy wszyscy na supporcie w brazie tak maja Jak juz wspominalam strasznie chcialabym sie znalezc w wyzszej dywizji bo z takimi idiotami po prostu nie da sie grac. Prosze was o pomoc, co w takiej sytuacji zrobic bo az odechcialo mi sie w lola grac kiedy ciagle przegrywam starajac sie z calych sil a ludzie i tak tego nie zauwazaja Tags: giá toyota vios 2017, isuzu vinh phat, giá xe toyota yaris 2017, xe hyundai hd72 dong vang
  3. Witam, Może zacznę od małego przynudzania. Pierwszy raz zetknąłem się z LoLem jeszcze za czasów bety - jednak po 2 grach z osobą, która mnie "zmusiła" do ściągnięcia i spróbowania tej gry - z LoLem się pożegnałem. Jako, że przez wiele lat od 2002 roku do 2014 grałem półprofesjonalnie od Medal of Honor: AA, poprzez Call of Duty 1 i kończąc na Call of Duty 4 (akurat LoL trafił w okres, w którym najwięcej "ugrywałem" w CoDzie 4 stąd moja rezygnacja przed dalszą eksploracją Ligi. Za namową znajomego na dobrą sprawę zacząłem grać w LoLa aktywniej od 2 sezonu - i ten okres wspominam najlepiej (masa normali ze świetną ekipą znajomych). Nigdy nie chciałem i nie chcę nic osiągnąć w LoLu - zresztą na to już jest za późno. I po "rozsypce" ekipy na dobrą sprawę LoLa zostawiłem i pogrywałem co pół roku po kilka normali/rankedów. Nie ukrywam, nigdy nie byłem w niego dobry dlatego też platyny i wyżej nie miałem, też na tym jakoś mi nie zależało. Po mega długiej przerwie (od 2 sezonu - bo po kilka gier co pół roku to tak na prawdę nic) chciałbym zacząć grać znów w Ligę, ale samemu to nie jest gra. Szukam mega pozytywnych, wesołych, przyjaznych i czerpiących z gry przyjemność ludzi do wspólnej gry - nie tylko w LoLa, ale także w inne różnego rodzaju gry (jeżeli ktoś ma taką ochotę). Nie zależy mi też na "znajomych" tylko do LoLa i na wyznaczone godziny. Chcę "stworzyć" ekipę taka jaka była kiedyś - mega pozytywna, aktywna w różnych godzinach i będąca na TSie tak na prawdę 90% czasu (nawet jak nie graliśmy to mogliśmy porozmawiać itd.). Nie lubię grać z osobami, które wchodzą na Team Speaka tylko na czas gry w LoLa i po skończonych grach w danym dniu po prostu wychodzą (nawet nie chcą się poznawać z resztą ludzi i nawiązywać kontaktu). Dlaczego szukam osób do wspólnej gry? Bo lubię kontakt z innymi i grę drużynową/wspólną. Więcej argumentów znajduje się w całym moim poście . Przez tak długą przerwę nie mam swojej linii - kiedyś grałem jako ADC, ostatnimi czasy Support. Mogę grać jak najbardziej w jungli. Więc linia dla każdego z nas to kwestia dogadania się. Poszukuję ludzi do Normali, Aramów, być może do drużynowych rankedów i różnych okazjonalnych trybów. Nie chcę żadnych "tyhardów" i osób, które mają jakąś dywizję i tym czują się lepsi od innych. Mam 22 lata, aktualnie mam trochę wolnego czasu, ponieważ jestem na etapie kończenia C+E (jeszcze później około 20 dni na wyrobienie karty kierowcy, prawa jazdy itd.) i w niedługim czasie po tym praca. Więc na ten moment mam czas, jak będzie później to nie wiem (jednak nie zrezygnuję z grania i nawet po pracy - w zależności od systemu pracy będę w miarę możliwości grać). Posiadam własny serwer głosowy Team Speak 3 więc wymagam mikrofonu jak i posiadania TS 3. Wiek myślę, że minimalnie w okolicach mojego - nie każda młodsza osoba jest niepoważna więc mogą być jakieś "wyjątki" jednak nie poniżej powiedzmy 18 roku życia. Level w grze - 30 wydaje się być jak najbardziej okej (wtedy można grać coś więcej poza normalami, champ pool jest większy - względem ilości rozegranych gier, jak i same runy). Jednak osoba z np. 23, 25 czy 27 lvlem nie jest dyskwalifikowana bo liczy się osoba - jednak aby miała czym grać i posiadała runy, które pozwolą komfortowo grać np. w Jungli, ADC czy na innej linii. Kontakt ze mną najlepiej poprzez grę. Forum mogę czasami nie sprawdzać. Na PW mogę podać IP TSa jeżeli będzie jakiś problem z kontaktem ze mną w grze. Nick: Thyrr EUNE Proszę o przeczytanie całego mojego posta (wiem, że jest długi) - CAŁEGO. Tags: gia xe toyota altis 2016, county dong vang, xe toyota camry 2016
  4. Witam zamierzam kupić sobie nintendo Wii i w związku z tym mam parę pytań . 1.Czy jak przerobię konsolę softowo to czy będzie możliwa gra online ? (Bez zagrożenia banem jak w xbox ) 2.czy można grać multi w offline ? Jeżeli tak to w ile max osób ? 3.Jak jest z grafiką ? Lepiej grać na telewizorze HD czy crt (gruby) ? Z góry dziękuje za odpowiedzi będzie to moja pierwsza konsola z nintendo . Tags: toyota camry 2016, giá xe hd700