Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

BigJoyek

Nowy
  • Posts

    2
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by BigJoyek

  1. Cześć :) Wiem, że dużo ludzi na grywamtu.pl gra w cs więc podzielę się z wami sposobem na darmowe skiny :) Przedstawię wam "poradnik", w którym pokaże jak w kilku krokach dorobić się nawet knife na stronie csgodouble.com :) Krok 1. Wchodzimy na stronę, logujemy się... Krok 2. Wchodzimy w zakładkę: free coins i wpisujemy kod: FREECODE12 Krok 3. Wchodzimy na stronę główną, otrzymaliśmy 500 punktów, za które możemy obstawiać kolory... ++ Jak obstawiać? Obstawianie na csgodouble polega na postawieniu na dany kolor określonej sumy naszych punktów Procenty kolorów są ok. takie: 49.50% Czerwony 1% Zielony 49.50% Siwy Jeśli wypadnie nam zielony możemy się nieźle wybić, ale polecam na początku dawać na czerwony lub siwy do 100 pkt. Po wygranej wchodzimy w zakładkęWithdraw i szukamy skina, na który nas stać Autorski poradnik: https://www.youtube.com/watch?v=Zau2FKTz1hA
  2. Otwarcie o 13.00! Zapraszamy IP: easymc24.hostmc.pl lub s18.hostmc.pl:19159 . . . . . . . .::REKLAMA::. . . . . . . . .
×
×
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines