Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

benek343

Global Moderator
  • Zawartość

213
  • Ostatnia wizyta

• Wygrane w rankingu

16

Aktywność reputacji

1. Lubię to!
    benek343 przyznał reputację dla xjajo za aktualizację statusu, alefajne   
    alefajne
  2. Lubię to!
    benek343 otrzymał reputację od pauliś za aktualizację statusu, @pauliś Chciałbym serdecznie podziękować cieplutko za docenienie mojej pracy na stano   
    @pauliś
    Chciałbym serdecznie podziękować cieplutko za docenienie mojej pracy na stanowisku Administratora. Dziękuję ci  
    Mam nadzieję, że nie pożałujesz tej decyzji. Pozdrawiam cieplutko  
  3. Haha
    benek343 przyznał reputację dla ciociaGETVAC za aktualizację statusu, właśnie tak wygląda ten potwór który w Twoim dzieciństwie straszył Cie spod łóżka ☝☝☝   
    właśnie tak wygląda ten potwór który w Twoim dzieciństwie straszył Cie spod łóżka   ☝☝☝
  4. Haha
    benek343 przyznał reputację dla ciociaGETVAC za aktualizację statusu, hej pszystojniaku   
    hej pszystojniaku
  5. Lubię to!
    benek343 otrzymał reputację od ciociaGETVAC za aktualizację statusu, Miło mi poinformować was iż jestem z wami na TS od roku. Dziś mija dokładnie rok odką   
    Miło mi poinformować was iż jestem z wami na TS od roku. Dziś mija dokładnie rok odkąd 1 raz wbiłem na TS3. Dziękuję, wam za miło spędzony rok. Sądzę, że następny będzie równie ekscytujący  
  6. Lubię to!
    benek343 otrzymał reputację od ciociaGETVAC za aktualizację statusu, Miło mi poinformować was iż jestem z wami na TS od roku. Dziś mija dokładnie rok odką   
    Miło mi poinformować was iż jestem z wami na TS od roku. Dziś mija dokładnie rok odkąd 1 raz wbiłem na TS3. Dziękuję, wam za miło spędzony rok. Sądzę, że następny będzie równie ekscytujący  
  7. Haha
    benek343 przyznał reputację dla ciociaGETVAC za aktualizację statusu, nawet sie do tego nie odniose bo podjezdza patelnią   
    nawet sie do tego nie odniose bo podjezdza patelnią
  8. Haha
    benek343 przyznał reputację dla ciociaGETVAC za aktualizację statusu, skonczylem sie XD   
    skonczylem sie XD
  9. Zmieszany
    benek343 przyznał reputację dla ciociaGETVAC za aktualizację statusu, u mnie weekend trwa 4dni   
    u mnie weekend trwa 4dni
  10. Lubię to!
    benek343 otrzymał reputację od ciociaGETVAC za aktualizację statusu, Dziękuję za docenienie mojej pracy na forum Dziękuję kochani   
    Dziękuję za docenienie mojej pracy na forum
    Dziękuję kochani  
  11. Haha
    benek343 przyznał reputację dla ciociaGETVAC za aktualizację statusu, rzadko kiedy pochwalam jakies podanie, reansumujac - mozesz czuc sie wyrozniony   
    rzadko kiedy pochwalam jakies podanie, reansumujac - mozesz czuc sie wyrozniony 
  12. Lubię to!
    benek343 przyznał reputację dla ciociaGETVAC za aktualizację statusu, rzadko kiedy pochwalam jakies podanie, reansumujac - mozesz czuc sie wyrozniony   
    rzadko kiedy pochwalam jakies podanie, reansumujac - mozesz czuc sie wyrozniony
  13. Lubię to!
    benek343 przyznał reputację dla ciociaGETVAC za aktualizację statusu, gimby itak powiedza ze slabe   
    gimby itak powiedza ze slabe 
  14. Haha
    benek343 przyznał reputację dla Beaavis za aktualizację statusu, ❤ Pupilek ραυℓiś ❤   
    ❤ Pupilek ραυℓiś ❤
  15. Lubię to!
    benek343 przyznał reputację dla ciociaGETVAC za aktualizację statusu, Niby tylko #westcoastoldschool ale jak Imagine się juz postara to trzeba przesłuchac   
    Niby tylko #westcoastoldschool ale jak Imagine się juz postara to trzeba przesłuchac
  16. Lubię to!
    benek343 przyznał reputację dla ciociaGETVAC za aktualizację statusu, Wszystkie dobre duszyczki planujące spędzić sylwester z polsatem lub jakimiś nudnymi   
    Wszystkie dobre duszyczki planujące spędzić sylwester z polsatem lub jakimiś nudnymi kolegami chciał bym zaprosić na mega melo u mnie w domu, tzw. kwadrat wolny mogę przekimać z 30 osób! MILE WIDZIANE NAPOJE WYSOKO PROCENTOWE, WYROBY TYTONIOWE I NARKOTYKI. 
    zapraszam pw zainteresowanych!
  17. Haha
    benek343 otrzymał reputację od ciociaGETVAC za aktualizację statusu, Ktoś coś CS:GO pograć ze mną?   
    Ktoś coś CS:GO pograć ze mną?

18. Zmieszany
    benek343 przyznał reputację dla ciociaGETVAC za aktualizację statusu, przecież ten bit bedzie wymiatac przez kolejne 10 lat,poezja   
    przecież ten bit bedzie wymiatac przez kolejne 10 lat,poezja
  19. Haha
    benek343 przyznał reputację dla ciociaGETVAC za aktualizację statusu, Jak ciongne krehe to po pszekontnej stołó   
    Jak ciongne krehe to po pszekontnej stołó
  20. Lubię to!
    benek343 przyznał reputację dla ciociaGETVAC za aktualizację statusu, pozdrawiam rosjan   
    pozdrawiam rosjan
  21. Lubię to!
    benek343 przyznał reputację dla ciociaGETVAC za aktualizację statusu, Nie wiem czy mówiłem ale jak na.... fullauto z kałacha to luski uderzaja mnie w czolo   
    Nie wiem czy mówiłem ale jak na.... fullauto z kałacha to luski uderzaja mnie w czolo!
  22. Lubię to!
    benek343 przyznał reputację dla ciociaGETVAC za aktualizację statusu, Jeśli bylibyście zainteresowani jakimiś recenzjami serwerów itp. to śmiało proszę o j   
    Jeśli bylibyście zainteresowani jakimiś recenzjami serwerów itp. to śmiało proszę o jakieś przykłady. Chętnie sprawdzę dany serwer i opiszę go
  23. Lubię to!
    benek343 przyznał reputację dla Arewar za aktualizację statusu, Dziś mija pierwszy rok pełnienia funkcji Administracyjnej na GWT .   
    Dziś mija pierwszy rok pełnienia funkcji Administracyjnej na GWT.

24. Lubię to!
    benek343 otrzymał reputację od Arewar za aktualizację statusu, Cebula kiedy w końcu będziesz miał stabilny zasięg ? xD   
    Cebula kiedy w końcu będziesz miał stabilny zasięg ? xD
  25. Lubię to!
    benek343 otrzymał reputację od Arewar za aktualizację statusu, Cebula kiedy w końcu będziesz miał stabilny zasięg ? xD   
    Cebula kiedy w końcu będziesz miał stabilny zasięg ? xD

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin