Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

benek343

Global Moderator
  • Content count

243
  • Last visited

• Days Won

21

Reputation Activity

1. Haha
    benek343 reacted to GETVAC1620 for a status update, faworyzacja taka sytuacja   
    faworyzacja taka sytuacja
  2. Like
    benek343 reacted to GETVAC1620 for a status update, ta cala dyscyplina sportowa zwana bilardem jest strasznie pokrecona jak wbicie czarne   
    ta cala dyscyplina sportowa zwana bilardem jest strasznie pokrecona jak wbicie czarnej ósemki - a czarna ósemka jest zakręcona jak tampon w kobiecie *chaos.exe*
  3. Like
    benek343 reacted to GETVAC1620 for a status update, chyba nie myśleliście że sobie ucieknelem   
    chyba nie myśleliście że sobie ucieknelem
  4. Like
    benek343 got a reaction from Arewar for a status update, Jutro mija dokładnie rok odkąd jestem w Administracji na serwerze TS3 GWT . Dziękuję   
    Jutro mija dokładnie rok odkąd jestem w Administracji na serwerze TS3 GWT. Dziękuję wam za ten wspólny spędzony czas i liczę, że zostaniemy w takim składanie jak najdłużej oraz, że spędzę z wami drugie tyle 😏. 
    Pozdrawiam Serdecznie. 
  5. Like
    benek343 got a reaction from Arewar for a status update, Jutro mija dokładnie rok odkąd jestem w Administracji na serwerze TS3 GWT . Dziękuję   
    Jutro mija dokładnie rok odkąd jestem w Administracji na serwerze TS3 GWT. Dziękuję wam za ten wspólny spędzony czas i liczę, że zostaniemy w takim składanie jak najdłużej oraz, że spędzę z wami drugie tyle 😏. 
    Pozdrawiam Serdecznie. 
  6. Like
    Pozdrawiam Serdecznie. 
  7. Like
    Pozdrawiam Serdecznie. 
  8. Thanks
    benek343 got a reaction from Arewar for a status update, @Arewar Gratulujemy 2000 połączeń na serwer GWT . Oby tak dalej .   
    @Arewar
    Gratulujemy 2000 połączeń na serwer GWT. Oby tak dalej . 
  9. Like
    benek343 reacted to GETVAC1620 for a status update, i ciach #donate   
    i ciach #donate
  10. Like
    benek343 got a reaction from pauliś for a status update, @pauliś Chciałbym serdecznie podziękować cieplutko za docenienie mojej pracy na stano   
    @pauliś
    Chciałbym serdecznie podziękować cieplutko za docenienie mojej pracy na stanowisku Administratora. Dziękuję ci  
    Mam nadzieję, że nie pożałujesz tej decyzji. Pozdrawiam cieplutko  
  11. Like
    benek343 reacted to xjajo for a status update, alefajne   
    alefajne
  12. Like
    benek343 got a reaction from pauliś for a status update, @pauliś Chciałbym serdecznie podziękować cieplutko za docenienie mojej pracy na stano   
    @pauliś
    Chciałbym serdecznie podziękować cieplutko za docenienie mojej pracy na stanowisku Administratora. Dziękuję ci  
    Mam nadzieję, że nie pożałujesz tej decyzji. Pozdrawiam cieplutko  
  13. Haha
    benek343 reacted to GETVAC1620 for a status update, właśnie tak wygląda ten potwór który w Twoim dzieciństwie straszył Cie spod łóżka ☝☝☝   
    właśnie tak wygląda ten potwór który w Twoim dzieciństwie straszył Cie spod łóżka   ☝☝☝
  14. Haha
    benek343 reacted to GETVAC1620 for a status update, hej pszystojniaku   
    hej pszystojniaku
  15. Like
    benek343 got a reaction from GETVAC1620 for a status update, Miło mi poinformować was iż jestem z wami na TS od roku. Dziś mija dokładnie rok odką   
    Miło mi poinformować was iż jestem z wami na TS od roku. Dziś mija dokładnie rok odkąd 1 raz wbiłem na TS3. Dziękuję, wam za miło spędzony rok. Sądzę, że następny będzie równie ekscytujący  
  16. Like
    benek343 got a reaction from GETVAC1620 for a status update, Miło mi poinformować was iż jestem z wami na TS od roku. Dziś mija dokładnie rok odką   
    Miło mi poinformować was iż jestem z wami na TS od roku. Dziś mija dokładnie rok odkąd 1 raz wbiłem na TS3. Dziękuję, wam za miło spędzony rok. Sądzę, że następny będzie równie ekscytujący  
  17. Haha
    benek343 reacted to GETVAC1620 for a status update, nawet sie do tego nie odniose bo podjezdza patelnią   
    nawet sie do tego nie odniose bo podjezdza patelnią
  18. Haha
    benek343 reacted to GETVAC1620 for a status update, skonczylem sie XD   
    skonczylem sie XD
  19. Confused
    benek343 reacted to GETVAC1620 for a status update, u mnie weekend trwa 4dni   
    u mnie weekend trwa 4dni
  20. Like
    benek343 got a reaction from GETVAC1620 for a status update, Dziękuję za docenienie mojej pracy na forum Dziękuję kochani   
    Dziękuję za docenienie mojej pracy na forum
    Dziękuję kochani  
  21. Haha
    benek343 reacted to GETVAC1620 for a status update, rzadko kiedy pochwalam jakies podanie, reansumujac - mozesz czuc sie wyrozniony   
    rzadko kiedy pochwalam jakies podanie, reansumujac - mozesz czuc sie wyrozniony 
  22. Like
    benek343 reacted to GETVAC1620 for a status update, rzadko kiedy pochwalam jakies podanie, reansumujac - mozesz czuc sie wyrozniony   
    rzadko kiedy pochwalam jakies podanie, reansumujac - mozesz czuc sie wyrozniony
  23. Like
    benek343 reacted to GETVAC1620 for a status update, gimby itak powiedza ze slabe   
    gimby itak powiedza ze slabe 
  24. Haha
    benek343 reacted to Beaavis for a status update, ❤ Pupilek ραυℓiś ❤   
    ❤ Pupilek ραυℓiś ❤
  25. Like
    benek343 reacted to GETVAC1620 for a status update, Niby tylko #westcoastoldschool ale jak Imagine się juz postara to trzeba przesłuchac   
    Niby tylko #westcoastoldschool ale jak Imagine się juz postara to trzeba przesłuchac

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines