Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

benek343

Użytkownik
  • Zawartość

13
  • Ostatnio

O benek343

• Ranga
    Gracz

Metody kontaktu

Informacje

• Hobby
    Granie w gry, pomoc innym

Funkcja TS3

• Funkcja na TS
    New Admin

Ostatnio na profilu byli

61 wyświetleń profilu
  1. Cebula kiedy w końcu będziesz miał stabilny zasięg ? xD

2. Nazwa propozycji: Nowa Ikonka dla Graczy. Streszczenie: Ikonka TF2 dla graczy. Opis: Przeglądając grupy serwerów "Dla Graczy" nie zauważyłem rangi TF2 [Team Fortress]. Myślę, że dużo graczy w TF2 jest na naszym serwerze i przydała by się im taka grupa serwer ;). Pomaga to w znalezieniu graczy którzy grają w TF2 :). O to ikonka :):
  3. [Przyjęte] Pochwała Arewar

Nick(TS3): BeneK Nick administratora: Arewar Twoje Unique ID: YQej7C2ZX+OvE+A9SkIBzum7LWU= Opis (za co pochwała) : Na początku co natychmiastowe zjawienie się na CP oraz stworzenie dla mnie kanału ;). Chciałbym bardzo podziękować za przemiłą rozmowę na pogaduchach, który postanowił poświęcić czas aby pogadać z użytkownikiem (czyli ze mną ), gdy inni administratorzy nie mieli czasu (wiem ze pogaduchy na tym kanale nie są konieczne i wchodzą kiedy chcą). I jeszcze raz za udostępnienie mi kanału abym mógł pogadać kiedy chce (oczywiście kiedy szanowny Pan Arewar też chce i ma czas ). Z całą pewności uważam, że zasługuję on na "Admina Miesiąca", gdyż to nie jeden raz w którym się tak poświęca . W sumie muszę jeszcze pochwalić za ogarnianie forum jest co czytać xD
  4. Fortine

Jak 1 raz grałem to wiesz nie wiadomo o co chodzi trzeba się jakoś przyzwyczaić i nauczyć nowych sztuczek ;). Ja gram dla beki z kolegą. Ten post jest do dyskusji kto gdzie woli lądować. Może ja i inni na tym skorzystają
  5. Fortine

Jak myślicie gdzie lepiej lądować? Na początku Na końcu Gdzieś pomiędzy Bo nie ważne gdzie wyląduje to ginę po 10 s xD
  6. Jaki masz dzwonek w telefonie?

O gustach się nie dyskutuje xD A ja często zmieniam dzwonki bo mi się nudzą po kilku tyg
  7. Imię: Piotr Wiek: 17 (2000 rocznik rocznikowo 18) Nick z TS3: BeneK Dyspozycyjność: Jak wskazuje wiek chodzę jeszcze do szkoły i tak jak inni mam życie prywatne ;). Na teamspeak'u siedzę codziennie 3-4 godziny czasem dłużej oczywiście w weekendy dłużej nawet do 8 godzin. W niektóre soboty robię tzw "nocki" i przez ten czas siedzę na ts3 aż do upadłego (aż będę padnięty). Unique ID: YQej7C2ZX+OvE+A9SkIBzum7LWU= Coś o sobie: Jestem Piotr lat 17 (rocznikowo 18) i mieszkam w województwie Mazowieckim interesuję się komputerem ogólnie informatyką, lubię grać w piłkę, lecz zima nie dawała mi na to warunków. Moją wadą ( tak w sumie to nie wiem czy można to nazwać wadą ale raczej chyba zaletą) jest to, że nie oczekuje od nikogo pomocy wolę wszystko robić sam bez niczyjej pomocy oczywiście przy mniej trudnych zadaniach, bo w trudnych takowa pomoc była by niezbędna. Jestem miły oraz otwarty na nowe znajomości, chętnie pomagam każdemu nie tylko na ts też i w życiu prywatnym. Mam fajne poczucie humoru lubię pocieszać ludzi kiedy tego najbardziej potrzebują . Jeśli chodzi o doświadczenie w programie ( myślę, że będzie to gdzieś 8/10 ) to posiadam i to nie małe, stanowisko administratora nie jest mi obce, ponieważ kilka razy posiadałem takie stanowisko: Admina na serwerze kolegi (który niestety upadł) JuniorAdmina na dużym serwerze który także upadł Współzałożycielem serwera wraz ze znajomym który potrzebował mojej wiedzy na ten temat (nie mam pojęcia co się stało z tym serwerem pewnie też upadł. W sprawie mikrofonu to mam od nie dawna zakupiony nowy więc nie będzie z tym problemu. BBcode jest dla mnie chlebem powszedni tak jak HTML czy CSS, lubię tworzyć strony a BBcode jest podobny do tych języków, nadawanie rang oraz edycje kanałów wraz z opisami nie jest dla mnie problemu. Chciałbym zosatać członkiem tak wspaniałej ekipy dodać coś od siebie w rozwój serwera i nie tylko. Będę się trzymał regulaminu, postaram się należycie wypełniać swoje obowiązki oraz nie zawiodę wyżej ;postawionych rang. Liczę na jak najszybsze rozpatrzenie mojego podania oraz kontakt
  8. Jaki masz dzwonek w telefonie?

[MMD PV][MMD Undertale] Regular Sans [Pacifist Version] Ale tylko początek, zanim zaczną śpiewać :D. Jakoś tak mi się spodobało [MMD PV][MMD Undertale] Regular Sans [Pacifist Version]
  9. Dwa minecrafty jednocześnie

Jeśli chodzi o non premium to ja nie mam z tym problemu by odpalić 2 launchery i idzię wszystko ładnie, jednakże nie na każdym serwerze jest możliwość zalogowania się na dwóch kontach o tym samym IP. Myślę, że nie powinno być problemu z odpaleniem 2 mc'ów (non i premium). Może spróbuj jednego odpalić jako Administrator może ci wtedy zadziała, jeśli jednak nie to nie wiem np. relogaj na drugim launcheru może zadziała .