Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

benek343

Global Moderator
  • Content count

248
  • Last visited

• Days Won

21

benek343 last won the day on May 8

benek343 had the most liked content!

4 Followers

About benek343

• Rank
    Sans The Skeleton/ AdminTS3/ Global Moderator

TS3 Function

• Funkcja na TS
    SSA

Contact Methods

Profile Information

• Gram w
    Monopoly, CS:GO, LOL, Minecraft
  • Ulubiona gra
    Monopoly, CS:GO
  • Hobby
    Granie w gry, pomoc innym

Recent Profile Visitors

2,741 profile views
  1. benek343

Kosz: LubonGra.pl - Serwer FreeBuild

Temat został zamknięty! Możliwe powody zamknięcia tematu: Temat został zakończony. Temat został napisany podwójnie. Temat naruszał regulamin forum. Temat bez odpowiedzi dłużej niż 30 dni. Odpowiedź w temacie została udzielona. Zamknięto na prośbę autora.. Chcesz się wypowiedzieć w temacie ? Poproś moderatora o jego otwarcie. Jeśli nie zgadzasz się z tą wiadomością skontaktuj się z jej autorem.
  2. benek343

Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: Ogólne > Zareklamuj się u nas do forum: INNE > Kosz
  3. benek343

Temat nie zawiera żadnego wpisu. Ląduje więc on do kosza
  4. To nie mam pojęcia i trudno mi to wyobrazić :/
  5. A próbowałeś odfreezować rundę? Albo zacząć od nowa rozgrzewkę czy cuś?
  6. Moim pierwszym zagadnieniem będzie to czy mecz masz wystartowany? A drugie to mogę polecić komendę mp_respawn_on_death_t 1 / mp_respawn_on_death_ct 1 zależnie od drużyny. Póki co nie mam pojęcia dokładnego w jakiej sytuacji się to dzieję. Musiałbym to zobaczyć i sprawdzić o co chodzi. Jak sprawdzisz daj znać
  7. Ja również mam nadzieję, że pomogłem znajdując osobę, która ci pomoże 🤣🤣
  8. benek343

[Odrzucone] Nowa ranga

Kochana Dario chciałbym Ci oznajmić iż ranga pieseł już bardzo dawno temu zasiliła grono rang 4Fun i posiada również nie małą popularność wśród użytkowników. Tę range znajdziesz później na screenie oraz na naszym serwerze. Mimo wszystko dziękujemy za propozycję rangi, jeśli chciałabyś zaproponować jeszcze jakąś propozycję to z chęcią posłuchamy (w tym wypadku poczytamy) twoich pomysłów, a ten który naszym zdaniem przyda się oraz będzie miało sensowne zastosowanie wprowadzimy w życie. Abyśmy unikneli takiej sytuacji nalegałbym byś lepiej zapoznała się z naszymi ikonkami / rangami, aby to zrobić wystarczy przeczytać opis kanału znajdujący się w Centrum Pomocy a mianowicie w kanale "Chcesz range wejdź tutaj [auto poke]" jak i również skrótem klawiszowym który pozwala ujrzeć wszystkie nasze grupy serwera a mowa tu o kombinacji "CTRL + F1". JEŚLI masz jakieś pytania z chęcią na nie odpowiem 😉.
  9. benek343

Wisielec

Niezłe hasło, propsuje 🤣🤣
  10. benek343

Wisielec

W żołądku mam pusto zjadłbym literkę "Ż" (Ż jak żubr)
  11. benek343

Wisielec

Zjadam ci literkę "O" znajdzie się dokładka?
  12. benek343

Wisielec

Strzelam w literkę "Z" może będzie
  13. benek343

Wisielec

To może standardowo literka "A"
  14. Miło mi poinformować was o nowej randze, która nie dawno zasiliła nasze grono rang w grupie "Dla Graczy". Ta ranga nosi nazwę Gracz: "Apex Legend". Gra cieszy się ostatnio sporą popularnością wobec graczy, a ich liczba stale rośnie. Zachęcamy wszystkich graczy tejże gry do nabycia jej na naszym TS. Tą ikonkę można uzyskać u Administratora oraz na kanale "★ Chcesz Rangę? Wejdź tutaj [AutoPoke]". Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych Pozdrawiamy Administracja GWT

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines