Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

benek343

Global Moderator
  • Content count

240
  • Last visited

• Days Won

20

benek343 last won the day on April 20

benek343 had the most liked content!

4 Followers

About benek343

• Rank
    Sans The Skeleton/ AdminTS3/ Global Moderator

TS3 Function

• Funkcja na TS
    SSA

Contact Methods

Profile Information

• Gram w
    Monopoly, CS:GO, LOL, Minecraft
  • Ulubiona gra
    Monopoly, CS:GO
  • Hobby
    Granie w gry, pomoc innym

Recent Profile Visitors

2,494 profile views
  1. benek343

Wisielec

Niezłe hasło, propsuje 🤣🤣
  2. benek343

Wisielec

W żołądku mam pusto zjadłbym literkę "Ż" (Ż jak żubr)
  3. benek343

Wisielec

Zjadam ci literkę "O" znajdzie się dokładka?
  4. benek343

Wisielec

Strzelam w literkę "Z" może będzie
  5. benek343

Wisielec

To może standardowo literka "A"
  6. Miło mi poinformować was o nowej randze, która nie dawno zasiliła nasze grono rang w grupie "Dla Graczy". Ta ranga nosi nazwę Gracz: "Apex Legend". Gra cieszy się ostatnio sporą popularnością wobec graczy, a ich liczba stale rośnie. Zachęcamy wszystkich graczy tejże gry do nabycia jej na naszym TS. Tą ikonkę można uzyskać u Administratora oraz na kanale "★ Chcesz Rangę? Wejdź tutaj [AutoPoke]". Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych Pozdrawiamy Administracja GWT
  7. benek343

Wisielec

@Keymil Gratulację Keymil!! To poprawna odpowiedź było trudno i było blisko aby nasz przyjaciel zawisnął, lecz udało ci się go uratować. Gratuluję serdecznie i Pozdrawiam _ _ _ | | O / | \ | | | / \ Kategoria: Biologia ż ó ł ć Żółć wspomaga trawienie poprzez udział w rozkładzie tłuszczów oraz poprzez zapewnienie optymalnego pH enzymów trzustkowych i enzymów jelitowych.
  8. benek343

Wisielec

@Keymil Niech cię krew nie zaleję słysząc, iż ta odpowiedź jest nie prawidłowa. Better luck next time _ _ _ | | O / | \ | | | / \ Kategoria: Biologia _ _ _ _
  9. benek343

Wisielec

Próbuj dalej. Idziesz w dobrą stronę, jesteś dosyć blisko . Podpowiedź: Produkuję to jakiś narząd. @Keymil Myśli twoje poszły w odwrotną stronę i hasła nie odgadłeś niestety. _ _ _ | | O / | \ | | / \ Kategoria: Biologia _ _ _ _
  10. benek343

Wisielec

@Curser Nie przełamałeś naszego hasła, próbuj dalej _ _ _ | | O / | | | / \ Kategoria: Biologia _ _ _ _
  11. benek343

Wisielec

@Curser Powiem, że idziesz w dobrą stronę , lecz niestety skręciłeś nie w tą uliczkę _ _ _ | | O | | / \ Kategoria: Biologia _ _ _ _
  12. benek343

Wisielec

@Arewar Niestety źle usłyszałeś swoje myśli, to nie jest prawidłowe hasło _ _ _ | | | | / \ Kategoria: Biologia _ _ _ _
  13. benek343

Wisielec

@Curser Z tego co mi wiadomo literka, którą podałeś nie znajduję się w naszym rebusie . Nasz przyjaciel chyba naprawdę zawiśnie na szubieniczce _ _ _ | | | / \ Kategoria: Biologia _ _ _ _
  14. benek343

Wisielec

@czaki18 Literka, którą podałeś nie znajduję się w naszym haśle, a zapewne już wiesz czym to skutkuje _ _ | | | / \ Kategoria: Biologia _ _ _ _
  15. benek343

Wisielec

Drogi @Arewar, Z przykrością stwierdzam iż hasło "Geny" nie jest prawidłowym hasłem w naszym obecnym Wisielcu. Jestem, więc zmuszony dodać kolejną część do naszego zwisającego przyjaciela :L. _ | | | / \ Kategoria: Biologia _ _ _ _

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines