Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

BeneK

Global Moderator
  • Content Count

259
  • Last visited

• Days Won

25

BeneK last won the day on August 6

BeneK had the most liked content!

Community Reputation

126 Bardzo dobry

6 Followers

About BeneK

• Rank
    Sans The Skeleton/ AdminTS3/ Global Moderator

TS3 Function

• Funkcja na TS
    SSA

Contact Methods

Profile Information

• Gram w
    Monopoly, CS:GO, LOL, Minecraft
  • Ulubiona gra
    Monopoly, CS:GO
  • Hobby
    Granie w gry, pomoc innym

Recent Profile Visitors

3,404 profile views
  1. Temat został uznany za nieodpowiedni! Możliwe powody zarchiwizowania tematu: Został napisany podwójnie. Naruszał regulamin forum. Zawierał wygasłe odnośniki bez których nie spełniał już swojej roli. Wprowadzał w błąd. Chcesz się wypowiedzieć w temacie? Poproś moderatora o jego otwarcie i umieszczenie ponownie w odpowiednim miejscu. Jeśli nie zgadzasz się z tą wiadomością skontaktuj się z jej autorem.
  2. Temat został uznany za nieodpowiedni! Możliwe powody zarchiwizowania tematu: Został napisany podwójnie. Naruszał regulamin forum. Zawierał wygasłe odnośniki bez których nie spełniał już swojej roli. Wprowadzał w błąd. Chcesz się wypowiedzieć w temacie? Poproś moderatora o jego otwarcie i umieszczenie ponownie w odpowiednim miejscu. Jeśli nie zgadzasz się z tą wiadomością skontaktuj się z jej autorem.
  3. Temat został uznany za nieodpowiedni! Możliwe powody zarchiwizowania tematu: Został napisany podwójnie. Naruszał regulamin forum. Zawierał wygasłe odnośniki bez których nie spełniał już swojej roli. Wprowadzał w błąd. Chcesz się wypowiedzieć w temacie? Poproś moderatora o jego otwarcie i umieszczenie ponownie w odpowiednim miejscu. Jeśli nie zgadzasz się z tą wiadomością skontaktuj się z jej autorem.
  4. Taka sytuacja.

1606057775_ubr.jpg.ae0e957d902c1a3f7d7defce113a48ff.jpg

1. xjajo

xjajo

Typowy benek

2. BeneK

BeneK

Tylko Somerki :)

5. Dziękujemy za aktualizację :)

1. Dark_Side

Dark_Side

Nie ma sprawy. Od razu trochę uprościłem sposób odpisywania w aktualizacjach. :P

6. to co z nowymi odcinkami 

1. BeneK

BeneK

Nie i raczej nie będzie :)

7. Spoko gościu polecam typka ;) .

8. Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: Ogólne > Zareklamuj się u nas do forum: Counter Strike - Global Offensive > Counter Strike > Fora gier > CS:GO - Publikacje serwerów
  9. Ja tobie również życzę wszystkiego najlepszego z okazji imienin 💪💪

10. Wszystkiego najlepszego  z okazji imienin Benek :)

1. BeneK

BeneK

Dzięki 💪

11. przepraszam bardzo kiedy nowy odcinek na kanale

1. BeneK

BeneK

Jak przyjdziesz na ts pogadasz to jakiś może nagramy ;) 

12. ogólnie spokojny ale jednak nie

1. BeneK

BeneK

Tak czy siak dzięki

13. To nie mam pojęcia i trudno mi to wyobrazić :/
  14. A próbowałeś odfreezować rundę? Albo zacząć od nowa rozgrzewkę czy cuś?
  15. Moim pierwszym zagadnieniem będzie to czy mecz masz wystartowany? A drugie to mogę polecić komendę mp_respawn_on_death_t 1 / mp_respawn_on_death_ct 1 zależnie od drużyny. Póki co nie mam pojęcia dokładnego w jakiej sytuacji się to dzieję. Musiałbym to zobaczyć i sprawdzić o co chodzi. Jak sprawdzisz daj znać
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines