Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Beaavis

Użytkownik
  • Zawartość

34
  • Ostatnia wizyta

• Wygrane w rankingu

1

Ostatnia wygrana Beaavis w dniu 12 Styczeń

Użytkownicy przyznają Beaavis punkty reputacji!

1 obserwujący

O Beaavis

• Tytuł
    Coś wie o grach
  • Urodziny 07.06.1997

Informacje

• Ulubiona gra
    League Of Legends,Smite,Royal Of Survival

Ostatnie wizyty

8 329 wyświetleń profilu
  1. Beaavis

Beaavis Wita

Witam również, dziękuje wzajemnie Witaj
  2. Beaavis

Watch Dogs 2 - premiera

Grałem i mogę polecić grę Ciekawa oraz wciągająca
  3. Beaavis

PokemonGO - Już dostępny w Polsce!

Jak dla mnie gra bez sensu i dla dzieciaków :d
  4. Beaavis

Opowieść/opowiadanie

Napisane fajnie ale strasznie dużo czytania heheh
  5. ❤ Pupilek ραυℓiś ❤

6. Imię: Dawid Wiek: 21 lat Nick z Ts3: Beaavis Dyspozycyjność: Jeżeli chodzi o czas w tygodniu to jak każda osoba w moim wieku lub większość to pracuje, ale myślę, że jeżeli o tygodniowy czas to jestem w stanie poświęcić na pomaganiem ludziom od poniedziałku do piątku 5 godzin +/- a w weekend od 7-9 godzin +/- Unique ID: GCyl4i5d6BHlDsytfuVWv0/Qlcs= Coś osobie: Tak jak u góry napisałem nazywam się Dawid i mam 21 lat. Mieszkam w Berlinie od kilku dobrych lat. Uczyłem się tutaj przez kilka lat oraz teraz pracuje. Jestem osoba cichą,spokojną oraz opanowaną,która nie szuka problemów a wręcz przeciwnie chce je rozwiązywać. Jeżeli chodzi o moje doświadczenie z programem teamspeak3, to nie mogę stwierdzić, że jest nie wiadomo jak wysokie,bo wiele rzeczy się zapomniało ale jeżeli miałbym ocenić moje aktualne doświadczenie w skali od 1-10 to daje sobie szczerą 7. Dlaczego to akurat mnie administracja miałaby wybrać jako nowego administratora? Ponieważ jestem osobą która lubi bardzo pomagać ludziom oraz nie szuka konfliktów z innymi użytkownikami. To by było na tyle w tym podaniu Liczę na szybko rozpatrzenie mojego podania oraz życzę udanego weekendu
  7. Beaavis

Beaavis Wita

Siema, jestem Dawid Mieszkam w Berlinie Interesuje się informatyką Co by tu więcej pisać Pozdrawiam wszystkich
  8. Witam, poszukuje kogoś do wspólnych gier na nowy sezon Wymagania: 1. Umiejętność grania na swojej linii 2. Minimum 17 lat + 3. TeamSpeak wymagany 4. Minimum G4 Ja gram na supporcie więc fajnie by było jak byłby to adc Zapraszam na priv
  9. Beaavis

druzynka w lidze legend

Jeżeli to projekt na dłuższy czas to odezwij się do mnie na priv
  10. Beaavis

Książka do polecenia?

Prokurator, polecam serdecznie
  11. Beaavis

Prace by Empi :D

Grafiki spoko, leci + Estetyczne wykonanie oraz widać,że siedzisz w tym trochę już Polecam serdecznie
  12. Beaavis

daniel magical

Raczej wątpię, filmik zrobiony pod wyświetlenia
  13. Beaavis

Grupy serwera

Wejść na ---> CP tak zwane Centrum pomocy ----> Poczekać na administratora -----> Wybrać odpowiednie rangi Ale kolega wyżej opisał to w profesjonalny sposób
  14. Beaavis

CsOne.eu Zapraszam!

Na pewno się skuszę żeby wejść i zagrać Polecam oraz życzę powodzenia
  15. Beaavis

Słownik pojęć

Poradnik schludny ale dobrze wykonany

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin