Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

at777

User
    4
  • Last visited

About at777

at777's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

1. refresh: sporo stałych graczy, nowe mody (mekanism) i świetna atmosfera!
  2. link nie działał tylko przez chwilę. teraz mamy dwa launchery do wyboru - wszystko na naszej stronie. Poza tym zawsze szybciej skontaktować się przez stronę (mamy nawet gg)
  3. AtomicCraft Witaj w prezentacji naszego serwera. W skrócie: - Serwer z modami technicznymi – dużo maszyn, mało magii - Nastawiamy się na budowę a nie walkę. Walczyć można w wybranych miejscach. - Mocny sprzęt w profesjonalnej serwerowni - Przyjazny dla graczy, którzy nie mieli do czynienia z modami technicznymi. Pokażemy Ci co i jak. - Niekomercyjny. Chcesz wyższą rangę? Nie zapłacisz za nią, ale łatwo na nią zasłużysz. - Zero litości dla oszustów. Masz dość serwerów, na których połowa graczy ma XRay i ma pełne skrzynie materiałów już po pierwszym dniu gry? Mamy sposoby na wykrycie ich - Łatwy w obsłudze launcher, który nie namiesza w twoim Minecrafcie, pozwoli wybrać javę a nawet zaloguje Cię bez wpisywania „/login hasło” - Średnia wieku administracji to 22 lata. Nie będzie żadnych dziecinnych zagrywek administracji - Stawiamy na jakość i dobrą atmosferę. Serwer powstał z pasji a nie dla zarobku, więc nie znajdziecie tu żadnych płatnych rang. Na początku każdy startuje z rangą "Nowy". Pozostałe rangi można zdobyć poprzez grę na serwerze lub pomoc która została dokładnie wytłumaczona na naszej stronie Spawn: Po wejściu na serwer będziecie w kopalnii (jak na minecraft'a przystało ). Po wyjściu zobaczycie hangar w którym jest krótki regulamin. Obok hangaru są portale do 4 różnych światów (Twilight Forest, Deep Dark, Nether oraz na mapę surowcową). Obok hangaru jest także most który zaprowadzi was do sklepu oraz targu gdzie będziecie mogli sami sprzedawać lub kupować od innych przedmioty z gry. Działki: Każda działka tworzy się automatycznie po postawieniu odpowiedniej rudy (m. in. ruda węgla, żelaza, lapis'u) Ranga Nowy pozwala na postawienie 1 działki o wielkości 32x32 (stawiamy rudę węgla którą dostajemy z /kit Start) Ranga Gracz pozwala na postawienie 2 działek o wielkości 64x64 (stawiamy rudę żelaza która musimy sami sobie wydobyć) Ranga VIP pozwala na postawienie 2 działek o wielkości 100x100 (stawiamy rudę lapis'u) Sklep: Na serwerze powstał sklep w którym możecie pozyskać surowce. Wszelkie transakcje w sklepie odbywają się za pomocą Atomów. Mam nadzieję że zawitasz u nas. Gdy już wybudujesz swój pierwszy dom napisz do administratora aby dał Ci rangę Gracz, przecież nie będziesz ciągle nowy PREMIUM / NON PREMIUM PVP OFF IP: mc.atomiccraft.pl Launcher: http://atomiccraft.pl/launcher/ Nasza strona: http://atomiccraft.pl Forum serwera: http://atomiccraft.pl/forum/ Skan launchera: https://www.virustotal.com/pl/file/c1bb2f994a5b6990715c28da6c4350ae4a529c7ffd6327c9ff19b49523b593c2/analysis/1424862576/
  4. at777

Witajcie

Cześć wszystkim, forum zapowiada się ciekawie:) chociaż ja już trochę starszy i może nie pasuję
  5. Serwer na modach technicznych IC2/BC/TE ,Cauldron, 1.7.10 (paczka zbliżona do direwolf20, mody do ustalenia), bez PVP lub z PVP tylko w wyznaczonych miejscach. Dedyk (3,5GHz 4c8t, 16GB RAM, tylko dla potrzeb tego serwera, w dobrej serwerowni) Niekomercyjny, bez płatnych rang, robiony wyłącznie dla frajdy, przez osobę dorosłą. Własny launcher (jeden z lepszych) i strona www może być zrobiona przeze mnie (mam częściowo zrobioną) lub ciebie. Oszystwa niedozwolone (własny mod anty-XRAY pomocny w administracji i wyłapywaniu cheaterów, konto w grze połączone z kontem na stronie www (własne rozwiązanie). Nie zależy mi na ilości graczy! Jeśli będzie grało kilka osób - w porządku, byle atmosfera będzie dobra. Serwer nie zniknie po dwóch tygodniach, nawet jeśli będzie mało graczy (będzie przynajmniej jeden sezon) Nie mam TS, można uruchomić dla graczy, ale ja używać nie będę, chyba że okazjonalnie Pomoc niedoświadczonym graczom w modach technicznych, brak chamstwa i dziecinnych żartów typu wyrzucanie graczy bez powodu, zero rozdawania itemów Serwer w zasadzie działa (brakuje konfiguracji pluginów, blokowania przedmiotów, można jeszcze pozmieniać mody/pluginy, strona i forum w budowie, launcher gotowy i przetestowany) Start może w ciągu nawet kilku dni, wszystko zależy od konfiguracji. Rangi do kupienia przez staż / wkład w serwer / wirtualną walutę. Nie szukam "profesjonalnych" adminów/techników, sam taki nie jestem. Stronka jest w zasadzie gotowa, serwer stoi i działa tylko brakuje trochę konfiguracji pluginów Oczekuję: Admin/współpracownik/wspólnik w zależności czego się podejmiesz i jak można na ciebie liczyć ) : - nie jestem bardzo doświadczony, ty też nie musisz być. Wszystkiego można się nauczyć. - wymagana znajomość modów na średnim poziomie, na tyle żeby prowadzić serwer, wykrywać griefy - podstawowa znajomość typowych pluginów w celu konfiguracji, ulepszeń serwera i zarządzania. mv, pex, WE, WG. - dużo chęci - trochę wolnego czasu - akceptacja moich zasad prowadzenia serwera (powyżej w opisie) - uczciwość i kultura osobista! - cierpliwość (przed startem jeszcze trochę pracy) - duży wpływ na serwer, decydowanie o nim - od wspólnika nie oczekuję współfinansowania, nie będę się za bardzo wtrącał w twoje decyzje, to może być nasz wspólny serwer! - możliwość współtworzenia fajnego serwera, na którym może zagrać dużo ludzi - duży wpływ na serwer (ja mam zbyt mało czasu żeby ogarniać wszystko, szczególnie wieczorami nie mam czasu) - dla admina/pomocnika dostęp do konsoli (frontend) i FTP - Wiesz z czym to się wiąże:) prestiż na serwerze, satysfakcja i niewiele więcej O mnie: Jestem dużo starszy od was:) od dawna związany z Minecraftem na modach, To nie mój pierwszy serwer. Nie mam aż tyle czasu, żeby non-stop pilnować (rodzina, praca), ale mam dużo chęci, by taki serwer prowadzić i współtworzyć. Znam się na modach/pluginach ale nie jestem na bieżąco, do potrzebnych funkcji napisałem własnego moda (wcześniej też plugin do Bukkita), programuję głównie w javie i c#. Aktualnie mam dużo pracy zawodowo, a serwer stoi bezużytecznie bo nie mam czasu żeby skonfigurować go do końca, może więc ktoś pomoże? To może być nasz wspólny serwer kontakt: gg 3-6-3-7-9-1
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines