Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Ashbacher7

User
  • Content Count

4
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Ashbacher7

• Rank
    Gram w grę
  1. Witam bardzo serdecznie! A kulturalniej dzien dobry! Jestem Ashbacher7 (Arek) nowy na Forum Moje zainteresowania to piłka nożna jak i gry komputerowe Mam nadzieje ,że ja pomoge w czyms Wam lub Wy mi Pozdrawiam.
  2. Witam. Postaram Ci sie pomoc , poniewaz tworze sam serwery gry Minecraft i cos tam ogarniam Napisz mi na PW ip serwera to wejde z rana i zobaczymy Pozdrawiam.
  3. Zapraszam serdecznie na serwer EasyHardcoreAsh wersja 1.7.2 - 1.7.x ! Jest wiele ciekawych i interesujacych budowli! Start juz dzis !! Serwer dziala! Wbij i zacznij swoja przygode ze znajomymi! Wiele Eventow i masz mozliwosc wykazania sie skillem PvP ! Zapraszam do wspolnej gry i milej zabawy! 31.07.2015 od godziny 13-15 darmowe kody na Gildie i Vipy! Wbij do nas! IP: easyhcash.csrv.pl Strona serwera: http://easyhcash.csrv.pl/ FanPage: www.facebook.com/Easyhcash
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines