Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

Radek1288

ARURF dostępny w Weekend

Recommended Posts

Jak wszyscy wiedzą, otwarcie Clasha było wtopą. Nie jest to żadne zastępstwo, ale odpalamy globalnie ARURFa do końca weekendu!

Zdajemy sobie sprawę, że nie jest to ten sam rodzaj konkurencyjnego doświadczenia, jakiego oczekiwaliście w ten weekend. Chcieliśmy zaoferować wam coś w międzyczasie, gdy my będziemy pracować nad najlepszym sposobem wybrnięcia z tej sytuacji. Ponieważ ARURF jest jednym z naszych najbardziej pożądanych trybów, mamy nadzieję, że przyniesie to odrobinę rozrwyki i zadośćuczynienia w ten nietypowy weekend.

Dla jasności, naszym głównym priorytetem jest znalezienie przyczyny, która spodowowała awarię Clash i naprawianie tego. Nie skończyliśmy jeszcze dyskusji na ten temat i rozważamy opcje podjęcia kolejnych kroków dla graczy dotkniętych problemem.

Uwaga: Prawdopodobnie pojawią się błędy i dziwne interakcje w ARURFie, ponieważ nie mieliśmy zbyt dużo czasu na przetestowanie tych zmian, więc możemy z tego powodu wyłączyć niektóre runki i czempionów we wczesnej fazie rotacyjnego trybu. W najbliższych dniach będziemy mieć dla was więcej informacji na temat turnieju Clash.

 

źródło:

https://eune.leagueoflegends.com/pl/news/game-updates/special-event/arurf-dostepny-w-ten-weekend

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines