Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

Arewar

Super Admin
 • Content Count

  586
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

Arewar last won the day on July 26

Arewar had the most liked content!

Community Reputation

260 Popularny

About Arewar

 • Rank
  Administrator
 • Birthday December 13

TS3 Function

 • Funkcja na TS
  SSA

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram w
  Far Cry 5
 • Ulubiona gra
  Saga Gothic
 • Lokalizacja
  Mazowieckie

Recent Profile Visitors

7,372 profile views
 1. Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: Counter Strike - 1.6 > Counter Strike > Fora gier > CS - Publikacje serwerów do forum: INNE > Kosz
 2. Post nie zawiera żadnych informacji=kosz.
 3. Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: Fora gier > Minecraft do forum: Minecraft > Fora gier > Minecraft - Publikacje serwerów
 4. W ostatnim czasie do grona Ekipy Eventowej dołączyła @LUXY125k Serdeczne gratulacje i powodzenia.
 5. Z dniem dzisiejszym @Filip zrezygnował, ze wszystkich posiadanych na forum funkcji. Dziękujemy za poświęcony projektowi czas. Życzymy powodzenia w życiu realnym.
 6. @Filip Awansował na Test Moderatora Lokalnego. Serdeczne Gratulacje.
 7. Dam ci szansę, wykorzystaj ją dobrze. Podanie zaakceptowane.
 8. Serdeczne gratulacje i powodzenia :). W dniu wczorajszym, na stanowisko Test Moderatora Lokalnego działu League of Legend awansował Admin/Pomocnik TS3 @Pabian. Serdeczne gratulacje i powodzenia :). Na stanowisko Grafika, dołączył @deyxq
 9. Podanie zaakceptowane. Prace ładne. Witamy w Ekipie.
 10. Dam ci szansę, zostałeś Moderatorem LoL. Witam i serdecznie gratuluje.
 11. Popisz trochę o LOL i zobaczymy. Podanie napisałeś ładne, bez zbędności. Powiedz mi też jeszcze czy bardziej chcesz Moda, czy Redaktora?
 12. Szkoda, że z całej mojej wypowiedzi wyłoniłeś tylko ten mały kawałek. Ja bym chciał, żebyś wziął sobie do serca całość i się postarał.
 13. @Filip to trochę nie tak działa, że Ty zasłodzisz tekstami o rodzinie i już tak jak tu: i już ranga moda dołączy do kolekcji. Oczywiście doceniam, że chcesz być aktywny i masz ambicje, ale uważaj by nie zabrakło ci zapału, do wykonywania pierwszej funkcji, mając jeszcze inne. Wklejanie rozbieranych emotek: to już dla mnie czysty spam, którego Moderator powinien unikać. Wracając do Twojego podania, ja chce zobaczyć jak ożywiasz dział CS nie mając Moda w nim. Poszukaj felietonów o CS, przerób coś, bądź kreatywny, tak jak Mod. Jak wrócę z urlopu i zobaczę, że coś napisałeś, pomyślę o randze dla Ciebie. Póki co zawieszam podanie.
 14. Chcę poinformować, że benek343 jest teraz znany jako @BeneK Pozostaje on oczywiście na pełnionych funkcjach Redaktora Global Moderatora i Admina TS3
 15. W dniu dzisiejszym dział Strefa pytań, został usunięty. Od teraz, goście mogą pisać na forum. Wpisy tego typu, będą musiały jednak być zatwierdzone przez Moderatora.
×
×
 • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines