Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Arewar

Global Moderator
  • Zawartość

140
  • Ostatnia wizyta

• Wygrane w rankingu

15

Ostatnia wygrana Arewar w Rankingu w dniu 13 Czerwiec

Arewar posiada najczęściej lubianą zawartość!

2 obserwujących

O Arewar

• Tytuł
    Globalny Moderator / Redaktor
  • Urodziny 13 Grudzień

Informacje

• Gram w
    Guid Wars 2
  • Ulubiona gra
    Saga Gothic

Ostatnie wizyty

1747 wyświetleń profilu
  1. Ciekawa dyspozycyjność, a kiedy znajdujesz czas na życie poza TS-em?
  2. W pełni popieram @Orient i oczywiście przyłączam się do propozycji.
  3. Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: Forum > GryWamTu.pl > Sugestie i opinie o forum do forum: Wnioski > TeamSpeak3 > GryWamTu.pl > Propozycje
  4. Problem związany z pamięcią. Zainstaluj ponownie procesor i pamięci, a następnie skasuj ustawienia BIOS. Jeśli problem nadal występuje, należy zainstalować tylko jeden moduł pamięci lub spróbować wykorzystać inne moduły pamięci. Na tej stronce masz dokładniej opisane: http://www.asrock.com/support/faq.pl.asp?id=334
  5. Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: Counter Strike - Global Offensive > Counter Strike > Fora gier > CS:GO - Publikacje serwerów do forum: INNE > Kosz
  6. Kolor czcionki, nie został poprawiony. Temat przenoszę do kosza.
  7. Proszę poprawić kolor czcionki. W przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza. Czas 24 godziny, tj do 17.06 2017 17:40
  8. Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: Ogólne > Zareklamuj się u nas do forum: Counter Strike - Global Offensive > Counter Strike > Fora gier > CS:GO - Publikacje serwerów
  9. Witam. Chciałem pochwalić wymienionych w tytule Administratorów. Radka za bardzo szybkie reakcje, kompetentność i profesjonalną pomoc. Zawsze ma odrobinę czasu, aby zagłębić się w zagadnienie. Z Mystickiem dobrze się rozmawia.
  10. Dobrze byłoby jakbyś zapoznał się ze Wzorem podania.
  11. Pasuje mi w Środę, tylko w jakich godzinach można Cię zastać?
  12. Imię: Paweł Wiek: 27 lat Nick z TS3: Arewar Dyspozycyjność: Generalnie 3 do 9 godzin na dobę. W razie potrzeby dłużej Unique ID: mk8W//EuPQpNcm8EJIk5tqNRKDo= Coś o sobie (Minimum 5 zdań): Jestem osobą kulturalną, opanowaną i sumienną. Jak już się czegoś podejmę, wykonuje to w stu procentach. Zawsze szukam konstruktywnego zajęcia, takim właśnie jest dla mnie administracja na TS-sie. Ważny jest dla mnie kontakt z ludźmi, tak z uwagi na mój charakter jak i na to, że od urodzenia poruszam się na wózku. Kiedy tylko mogę i potrafię komuś pomóc, to pomagam. Nie wywyższam się z ewentualnie posiadanymi stanowiskami, rangi nie są najważniejsze. Moją pasją poza udzielaniem się na TS, jest także historia i filmy z przesłaniem. Odkąd zacząłem posiadać internet (szesnasty rok życia), uparcie staram się zgłębić także tajniki administrowania różnymi forami i stronami. Kilka z nich nawet posiadałem, niemniej "umarły śmiercią naturalną", nikt na nich nie pisał. Jestem po studiach na kierunkach Pedagogika i Politologia, Politologię musiałem przerwać, że względów zdrowotnych. Zapewniam, że nie będzie u mnie znikania na kilka dni bez uprzedzenia Twoje doświadczenie na TS3: Moja przygoda z TS-em, rozpoczęła się w 2010/11 roku. Przeszedłem już prawie wszystkie szczeble administracji do HA włącznie. Pierwszy TS na jakim byłem się rozpadł. Obecnie jestem na innym serwerze, ale w razie przyjęcia do GWT, odejdę z tamtej administracji. Umiem zakładać kanały i nadawać rangi. Z chęcią też podejmę się prowadzenia, czy też pomocy przy konkursach. Proszę o pozytywne rozpatrzenie podania. Jeśli dostanę szanse, zrobię wszystko by udowodnić, że podjęliście dobrą decyzję. Z wyrazami szacunku, Arewar(Paweł).
  13. Proponowałbym nie pisać odwróconą czcionką. Zapoznaj się dokładnie ze Wzorem podania.
  14. Nie ma za co. W takim razie najbardziej pasuje profil Morgonem https://www.margonem.pl/?task=profile&id=7096532