Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Arewar

Super Admin
  • Content Count

597
  • Last visited

• Days Won

23

Arewar last won the day on July 26

Arewar had the most liked content!

Community Reputation

254 Popularny

About Arewar

• Rank
    Administrator
  • Birthday December 13

TS3 Function

• Funkcja na TS
    SSA

Profile Information

• Gram w
    Far Cry 5
  • Ulubiona gra
    Saga Gothic

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. W dniu dzisiejszym, aby widzieć i korzystać z Shautbox`a, należy zalogować się na Forum. Grupa "Gość", straciła prawo do widoczności tego modułu.
  2. @Pabian awansuje w dniu dzisiejszym na Moderatora Lokalnego. Serdecznie gratulujemy,
  3. W dniu wczorajszym, zostało dodane nowe pole profilu użytkownika "Ulubiony film" Zachęcam do wpisywania tam ulubionych tytułów. Pozdrawiam, Arewar.
  4. Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: Fora gier > Minecraft do forum: Minecraft > Fora gier > Minecraft - Publikacje serwerów
  5. W ostatnim czasie do grona Ekipy Eventowej dołączyła @LUXY125k Serdeczne gratulacje i powodzenia.
  6. Z dniem dzisiejszym @Filip zrezygnował, ze wszystkich posiadanych na forum funkcji. Dziękujemy za poświęcony projektowi czas. Życzymy powodzenia w życiu realnym.
  7. @Filip Awansował na Test Moderatora Lokalnego. Serdeczne Gratulacje.
  8. Dam ci szansę, wykorzystaj ją dobrze. Podanie zaakceptowane.
  9. Serdeczne gratulacje i powodzenia :). W dniu wczorajszym, na stanowisko Test Moderatora Lokalnego działu League of Legend awansował Admin/Pomocnik TS3 @Pabian. Serdeczne gratulacje i powodzenia :). Na stanowisko Grafika, dołączył @deyxq
  10. Podanie zaakceptowane. Prace ładne. Witamy w Ekipie.
  11. Dam ci szansę, zostałeś Moderatorem LoL. Witam i serdecznie gratuluje.
  12. Popisz trochę o LOL i zobaczymy. Podanie napisałeś ładne, bez zbędności. Powiedz mi też jeszcze czy bardziej chcesz Moda, czy Redaktora?
  13. Szkoda, że z całej mojej wypowiedzi wyłoniłeś tylko ten mały kawałek. Ja bym chciał, żebyś wziął sobie do serca całość i się postarał.
  14. @Filip to trochę nie tak działa, że Ty zasłodzisz tekstami o rodzinie i już tak jak tu: i już ranga moda dołączy do kolekcji. Oczywiście doceniam, że chcesz być aktywny i masz ambicje, ale uważaj by nie zabrakło ci zapału, do wykonywania pierwszej funkcji, mając jeszcze inne. Wklejanie rozbieranych emotek: to już dla mnie czysty spam, którego Moderator powinien unikać. Wracając do Twojego podania, ja chce zobaczyć jak ożywiasz dział CS nie mając Moda w nim. Poszukaj felietonów o CS, przerób coś, bądź kreatywny, tak jak Mod. Jak wrócę z urlopu i zobaczę, że coś napisałeś, pomyślę o randze dla Ciebie. Póki co zawieszam podanie.
  15. Chcę poinformować, że benek343 jest teraz znany jako @BeneK Pozostaje on oczywiście na pełnionych funkcjach Redaktora Global Moderatora i Admina TS3
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines