Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Arewar

Super Admin
  • Content Count

570
  • Last visited

• Days Won

23

Arewar last won the day on July 26

Arewar had the most liked content!

Community Reputation

245 Popularny

About Arewar

• Rank
    Administrator
  • Birthday December 13

TS3 Function

• Funkcja na TS
    SSA

Profile Information

• Gram w
    Far Cry 5
  • Ulubiona gra
    Saga Gothic

Vacation

• Vacation
    11.08-08.09-Wakacje

Recent Profile Visitors

7,188 profile views
  1. Chcę poinformować, że benek343 jest teraz znany jako @BeneK Pozostaje on oczywiście na pełnionych funkcjach Redaktora Global Moderatora i Admina TS3
  2. W dniu dzisiejszym dział Strefa pytań, został usunięty. Od teraz, goście mogą pisać na forum. Wpisy tego typu, będą musiały jednak być zatwierdzone przez Moderatora.
  3. Miło mi poinformować, że w dniu dzisiejszym na stanowisko Redaktor, został przyjęty @filip123 Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia.
  4. Skoro @benek343 i @quikker, pozytywnie zareagowali na Twój post, to dostaniesz szanse. Witaj w Ekipie.
  5. Witaj, Dla mnie podanie w porządku, artykuł też fajny. Z werdyktem poczekam na wypowiedz innych.
  6. Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: GryWamTu.pl > TeamSpeak3 do forum: Wnioski > TeamSpeak3 > GryWamTu.pl > Podania na kanał VIP
  7. Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: Ogólne > Zareklamuj się u nas do forum: Counter Strike - Global Offensive > Counter Strike > Fora gier > CS:GO - Publikacje serwerów
  8. Ja tobie również życzę wszystkiego najlepszego z okazji imienin 💪💪

9. Wszystkiego najlepszego  z okazji imienin Benek :)

1. BeneK

BeneK

Dzięki 💪

10. Dziś mija rozpoczął się mój 3 rok w Administracji :)

11. Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: Ogólne > Zareklamuj się u nas do forum: Counter Strike - Global Offensive > Counter Strike > Fora gier > CS:GO - Publikacje serwerów
  12. Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: Ogólne > Zareklamuj się u nas do forum: Counter Strike - Global Offensive > Counter Strike > Fora gier > CS:GO - Publikacje serwerów
  13. W dniu dzisiejszym @Daria Anna, została zdegradowana z Funkcji Ekipa Eventowa.
  14. W dniu dzisiejszym @kvcperr @MainRengar i @veveeer zostali zdegradowani z funkcji Ekipa Eventowa.
  15. Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: TeamSpeak3 > GryWamTu.pl > Ekipa Eventowa do forum: Ekipa Eventowa > TeamSpeak3 > GryWamTu.pl > Podania
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines