Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Arewar

Super Admin
  • Zawartość

348
  • Ostatnio

• Wygrane dni

5

Arewar wygrał w ostatnim dniu 25 Kwiecień

Arewar ma najbardziej lubianą zawartość!

8 obserwujących

O Arewar

Informacje

• Gram w
    Guid Wars 2
  • Ulubiona gra
    Saga Gothic

Funkcja TS3

• Funkcja na TS
    SA

Ostatnio na profilu byli

4040 wyświetleń profilu
  1. Przedstaw mi kilka pomysłów rozwoju działu, ja się z nimi zapoznam i zdecyduje co dalej. Póki co podanie zawieszam.
  2. Wypowiem się w momencie kiedy wypowiedzą się pozostali Moderatorzy.
  3. Aspirujesz tylko do okresu próbnego?
  4. [Ogłoszenie] Awanse i deGradacje

Miło mi poinformować, że w dniu dzisiejszym, dołączył do nas nowy Grafik @Lizcon. Witamy i serdecznie gratulujemy.
  5. [Przyjęte] Lizconeczek

Podanie zaakceptowane. Witamy
  6. [Przyjęte] Lizconeczek

Długo zajmuje ci robienie grafik? Moim zdaniem, nie jest źle.
  7. Pytanko

Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: TeamSpeak3 > GryWamTu.pl > Pomoc techniczna do forum: Portal > Strefa pytań - dostęp dla gości
  8. Reklama ts3

Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: TeamSpeak3 > GryWamTu.pl > Ogłoszenia/Informacje o TS3 GWT do forum: Portal > Strefa pytań - dostęp dla gości
  9. Kiszu Wita.

Witamy serdecznie
  10. Zmiany w zespole Ekipy Eventowej

W dniu dzisiejszym @Avatar131275 zasilił szeregi Ekipy Eventowej. Serdecznie gratulujemy. @hellboy Także zasilił dziś Ekipe Eventową. Gratulacje i powodzenia wszystkim.
  11. Poszukujemy 4 osoby chętne do objęcia stanowiska ADMINISTRATORA TS3. Jeśli uważasz że jesteś odpowiednią osobą możesz złożyć podanie klikając TUTAJ
  12. Nowy dział

Uprzejmie informujemy, że powstał dział Fortnite. Zachęcamy do dyskusji.
  13. Jaki masz dzwonek w telefonie?

Ja mam bliżej nie znamy mi z tytułu.
  14. Wesołych świąt

Administracja Grywam tu.pl, życzy wszystkim użytkownikom serwera i Forum: Zdrowych, spokojnych, radosnych i spędzonych w rodzinnej atmoswerze Świąt Wielkanocnych. Niech zajączek obsypie was prezentami a Dyngus, niech porządnie was zmoczy. Życzymy również smacznych jajek i dziękujemy, że jesteście z nami. Wszystkiego dobrego .
  15. Podanie bo chciałbym być w ekipie eventowej!

Pozostaje nam zastosować się do prośby autora tematu i go zamknąć. @MainRengar Nikt nikogo nie olał, podanie po prostu czekało na rozpatrzenie, przez osobę rekrutującą. Odrobina cierpliwości wskazana. Pozdrawiam