Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Arewar

Super Admin
  • Zawartość

248
  • Ostatnio

• Wygrane dni

23

Arewar wygrał w ostatnim dniu 7 Grudzień

Arewar ma najbardziej lubianą zawartość!

4 obserwujących

O Arewar

• Ranga
    Administrator
  • Urodziny 13 Grudzień

Informacje

• Gram w
    Guid Wars 2
  • Ulubiona gra
    Saga Gothic

Funkcja TS3

• Funkcja na TS
    jSA

Ostatnio na profilu byli

2774 wyświetleń profilu
  1. Podanie na NA GawleYxPompa

Super, ale zaczniesz od posady New Admin, jeśli się dostaniesz. Nie wierzę, że masz 16 lat, ze względu na styl pisania Twojego podania. Proponuje abyś jeszcze je poprawił, ponieważ kłuje w oczy. " ode mnie tego wyczekują" Także powodzenia, neutral ode mnie.
  2. Skojarzenia

Wiedzmin
  3. [Ogłoszenie] Awanse i deGradacje

Mam przyjemność poinformować, że @Xanoxo awansował na test Moderatora Lokalnego dział League of Legend. Gratulacje i powodzenia.
  4. [Ogłoszenie] Awanse i deGradacje

@VaxiZ W dniu dzisiejszym, awansował na testModeratora Pogaduszek. Serdecznie gratuluje.
  5. Podanie przyjmuje. Dostaniesz możliwość moderacji Pogaduszek. Gratulacje, witam w Ekipie. Proszę o zgłoszenie się do mnie na TS, celem uzgodnienia dalszych szczegółów.
  6. Turniej 1 vs 1

Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: Fora gier > League of Legends do forum: TeamSpeak3 > GryWamTu.pl > Wiadomości z TS3
  7. Podanie zwięzłe i konkretne. Jestem na tak.
  8. Podoba mi się Twoje podanie.
  9. [Ogłoszenie] Progi Reputacji-zwiększone

Rangi Reputacji zostały zmienione.
  10. Witam. Zmian ciąg dalszy. Tym razem zostały zwiększone wartości punktowe tytułów. Nie zostaną one wam jednak podane, gdyż mogłoby to skutkować sztucznym like-owaniem. Niech będzie to dla Was niespodzianka. W najbliższym czasie zajmę się także zmianą nazw stopni reputacji. Pozdrawiamy, Administracja Forum GWT.
  11. Proszę o zachowanie cierpliwości. Dopominanie się o rozpatrzenie podania, nie rokuje zbyt dobrze.
  12. Witajcie. Blok rankingu reputacji, został usunięty z forum. Powodem tego jest zapobieżenie "wojnie reputacyjnej.". Reputacja będzie nadal dostępna, ale widoczna tylko w profilu. Tabela liderów pozostanie nadal widoczna. Nadal będzie można lajkować posty Pozdrawiamy, Administracja Forum GWT.
  13. Graficy

Dziękujemy za udział w ankiecie.
  14. Wypełnij do końca podanie i będziemy mogli rozmawiać.