Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

Arewar

Super Admin
 • Content Count

  813
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  58

Arewar last won the day on June 25

Arewar had the most liked content!

Community Reputation

369 Niesamowity

About Arewar

 • Rank
  Administrator/Head Admin TS3
 • Birthday December 13

TS3 Function

 • Funkcja na TS
  HA

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram w
  Doom
 • Lokalizacja
  Mazowieckie

Ulubiony Film

 • Ulubiony Film
  Skazani na Shawshenk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witaj, Dziękuje za pochwałę naszej administracji. Administrator zostanie na pewno wynagrodzony. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że tak dobrze odbieracie naszych administratorów! Pozdrawiam, Arewar.
 2. W związku ze zbyt dużym spamem reklamami serwerów CS-GO Porobieni.pl, posty w działach CS.CS-GO i Zareklamuj się u nas, będą od teraz wymagały zatwierdzenia przed publikacją.
 3. Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: Ogólne > Zareklamuj się u nas do forum: Counter Strike - Global Offensive > Counter Strike > Fora gier > CS:GO - Publikacje serwerów
 4. Witam, Proszę zgłosić się po kanał VIP na TeamSpeaku (kanał ★ Chcesz Kanał? Wejdź tutaj [AutoPoke]), Pozdrawiamy, Administracja TS3 GWT.
 5. Witaj, Dziękuje za pochwałę naszej administracji. Administrator zostanie na pewno wynagrodzony. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że tak dobrze odbieracie naszych administratorów! Pozdrawiam, Arewar.
 6. Witaj Dziękujemy za wkłąd w rozwój serwera GWT. Ranga została dodana. Pozdrawiamy, Administracja GWT.
 7. W dniu dzisiejszym zmianie uległ czas edycji postów dla grupy Nowy. Od tej chwili jest to 12 godzin, od daty napisania postu. Pozdrawiamy, Administracja Forum GWT.
 8. W dniu dzisiejszym posty w dziale kosz przestały być widoczne dla grup Gość, Nowy, Poster i Użytkownik. Pozdrawiamy, Administracja Forum GWT.
 9. W dniu wczorajszym do ekipy Team Szkolenia dołączył @Dreams
 10. Witam, Proszę zgłosić się po kanał VIP na TeamSpeaku (kanał ★ Chcesz Kanał? Wejdź tutaj [AutoPoke]), Pozdrawiamy, Administracja TS3 GWT.
 11. Witaj, Dziękuje za pochwałę naszej administracji. Administrator zostanie na pewno wynagrodzony. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że tak dobrze odbieracie naszych administratorów! Pozdrawiam, Arewar.
 12. Witaj @Sąsiad1 Chcąc mieć kanał VIP, wskazane jest posiadanie kanału prywatnego z minimum 7 osobami ekipy, Jeśli masz taki kanał, napisz podanie o kanał VIP wedle wzoru. KLIK Jeśli nie posiadasz kanału prywatnego, zgłoś się na Centrum Pomocy GWT TS3.
 13. Witam, Proszę zgłosić się po kanał VIP na TeamSpeaku (kanał ★ Chcesz Kanał? Wejdź tutaj [AutoPoke]), Pozdrawiamy, Administracja TS3 GWT.
 14. Wtam Ogłaszam globalny temat, do publikacji reklam porobieni.pl. Od teraz wszystkie tematy zakładane w innym miejscu na temat w/w serwera, będą zamykane a ich autorzy karani warnem za Spam z 2 dniową moderacją postów.
 15. Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: League of Legends > Fora gier > League of Legends - Poradniki do forum: League of Legends > Fora gier > League of Legends - Poradniki
×
×
 • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines