Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Arewar

Global Moderator
  • Zawartość

109
  • Ostatnia wizyta

• Wygrane w rankingu

10

Ostatnia wygrana Arewar w Rankingu w dniu 29 Marzec

Arewar posiada najczęściej lubianą zawartość!

2 obserwujących

O Arewar

• Tytuł
    Globalny Moderator / Redaktor
  • Urodziny 13 Grudzień

Informacje

• Gram w
    Guid Wars 2
  • Ulubiona gra
    Saga Gothic

Ostatnie wizyty

1032 wyświetleń profilu
  1. Zachęcam do zapoznania się, ze Wzorem odwołania. Ułatwi to rozpoznanie sprawy i przyspieszy rozwiązanie problemu.
  2. Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: TeamSpeak3 > GryWamTu.pl > Pomoc techniczna do forum: Wnioski > TeamSpeak3 > GryWamTu.pl > Odwołania
  3. Na komputery osobiste, konsole PS4 i Xbox One, została wydana nowa gra. Mowa oczywiście o Guardians of the Galaxy The TellTale Series. Jest to epizod pod tytułem Tangled Up in Blue. W zwiastunie premierowym, jaki mamy okazje obejrzeć, są wszyscy bohaterowie produkcji. Osobiście uważam, że zapiera dech w piersiach. https://youtu.be/L-PN5KA8dBg
  4. Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: Ogólne > Zareklamuj się u nas do forum: Counter Strike - 1.6 > Counter Strike > Fora gier > CS - Publikacje serwerów
  5. Trzeba się logować, czy można jakoś sprawdzić bez rejestracji?
  6. Zachęcam do wnikliwego zapoznania się ze Wzorem podania. W szczególności z punktem: Coś o sobie (Minimum 5 zdań):
  7. Witam po urlopie. Jako że często oglądam rożne filmiki, i teraz się jednym z wami podziele. Jest to dziesięć ciekawostek o grach. Mnie osobiście zaciekawiła ciekawostka o drugim postalu. Zatem oglądajmy:
  8. Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: Fora gier > Single Player do forum: INNE > Kosz
  9. Temat został zamknięty! Możliwe powody zamknięcia tematu: Temat został zakończony. Temat został napisany podwójnie. Temat naruszał regulamin forum. Temat bez odpowiedzi dłużej niż 30 dni. Odpowiedź w temacie została udzielona. Zamknięto na prośbę autora.. Chcesz się wypowiedzieć w temacie ? Poproś moderatora o jego otwarcie. Jeśli nie zgadzasz się z tą wiadomością skontaktuj się z jej autorem.
  10. @Dark_Side w sumie @Empi dostał piątkę. Na poważnie prace super.
  11. Ależ krytyczna jesteś @pauliś. Ja dam 3/10.
  12. Dziś opowiem trochę o grze Full Throttle Remastered. Dokładniej mówiąc o dacie jej premiery. Produkcja opowiada o motocykliście, który planuje zapobiec przejęciu koncernu motocyklowego. Mowa oczywiście o „Corley Motors”. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie groźba zmiany profilu firmy, na producenta minivanów. W momencie publikacji, zwiastuna kolejnej części opowieści, wiadomo było jedynie, że ukaże się ona w 2017 roku. W chwili obecnej wiemy, że pojawi się ona 18 kwietnia br. Wydawcą jest studio: Double Fine. Graficznie nowa odsłona serii, ma się prezentować okazale. Niemniej jednak, jeśli chcemy podziwiać starszą oprawę, wystarczy kilka kliknięć. Będziemy mieli okazje, nacieszyć się tytułem na PC, PS4 i PS Vita. Serdecznie zachęcam do zagrania. :). Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1980 http://www.gram.pl/news/2017/03/14/full-throttle-remastered-z-data-premiery.shtml
  13. Wielu z was pewnie zadaje sobie pytanie, czemu nie powstają, kolejne części serii Gothic? Odpowiedz jaka mi się nasuwa, jest dość prosta. Chodzi mianowicie o fakt, że po fiasku Arcanii, raczej by to nie wyszło. Nie mniej jednak, jest to moje osobiste zdanie. Źródła na jakie natrafiłem podają, że powody są trzy. Pierwszy jest czysto finansowy. Nie wiadomo bowiem, czy powrót serii sprzedałby się, na odpowiednim poziomie. Musiałby bowiem „zarobić”, na inne produkty. Większość graczy dałaby wiele, za return gry o bezimiennym. Zawsze istnieje jednak ryzyko, że to posunięcie nie wyjdzie. Pirania Bytes, to jedynie trzydzieści osób. Tchnięcie nowego życia w „zastały” produkt, wymagałoby odesłania do tego całego tramu. Warto jednak skupić się na czymś, co w tym wypadku ma większe szanse powodzenia. Jest to oczywiście Elex. Zatem dość niewielka obsada developerska, to następny „gwoźdź do trumny” sagi. Zwykła opinia publiczna, jest kolejnym wykładnikiem, przemawiającym za brakiem remake`a tego sławnego RPG. Grzebanie w materiale źródłowym, może nie wyjść i nie spodobać się rzeszy potencjalnych odbiorców. Pozytywne w tym wszystkim jest to, że producenci nie powiedzieli na 100%, że nowa wersja dziejów Rhobara nie będzie miała miejsca. To napawa optymizmem. Źródło: http://www.grynieznane.pl/2017/03/wiemy-dlaczego-studio-piranha-bytes-nie.html
  14. Możesz podać więcej szczegółów?
  15. Powinieneś się także zapoznać ze wzorem podania. Od tego zawsze należy zacząć.