Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Amafes

Użytkownik
  • Zawartość

5
  • Ostatnio

1. [Przyjęte] Ikonka

Chciałbym zaproponować ikonke na serwerze ts3 z gry Fortnite
  2. [Przyjęte] Pochwała

Nick(TS3): JakubNick administratora:Rαdєк1288Twoje Unique ID:tM88YTd0BaUavud9oR3VBGojYpk=Opis (za co pochwała) :Bardzo pomocny, miły, kulturalny, przyjacielski admin, który zawsze znajdzie chwilę, żeby pomóc użytkownikom teamspeaka. Pomagał mi zawsze gdy miałem problem i reszta administracji nie potrafiła go rozwiązać. Takich administratorów z powołania powinno być więcej myślę, że należy mu się awans.
  3. Chciałem pochwalić administratora Radek1288. Na centrum pomocy pojawił się bardzo szybko był miły i cierpliwy chociaż nie mogłem się zdecydować na rangę czekał i mówił, żebym się nie śpieszył, a na koniec ładnie mnie pożegnał i życzył miłego dnia.
  4. [Odrzucone] Podanie na admina

Duża aktywność na pewno na plus, martwi mnie tylko twoje częste zdenerwowanie ludzie potrafią być dokuczliwi, żeby dogadać się z niektórymi trzeba być bardzo cierpliwym. Doświadczenie nieduże, ale myślę, że na stanowisko pomocnika wystarczy, a gdybyś miał czasem problem możesz zapytać reszty administracji. Myślę, że można dać Ci szanse.
  5. Imię: Jakub Wiek:16 Dyspozycyjność:Do 4 do 5 godzin dziennie głównie w południe(W dni wolne dłużej).W dni wolne i weekendy od godziny dostępny rankiem od godziny 7. Unique ID:tM88YTd0BaUavud9oR3VBGojYpk= Coś o sobie:Jestem Jakub mam 16 lat pochodzę z województwa małopolskiego. Jestem miły, pozytywny, komunikatywny. Łatwo nawiązuje kontakty i lubię pomagać ludziom.Gram raczej w małą liczbę gier i dosyć rzadko. Zawsze gdy jestem na komputerze staram się być na teamspeaku czasami bywam wyciszony, ale jestem przy komputerze i reaguje na zaczepki. Mam nadzieję, że przekonałem was, żeby dać mi szanse i chociaż zaprosić na rozmowę! Twoje doświadczenie na TS3: Byłem moderatorem na mniejszym teamspeaku i miałem swój główne do rozmów z kolegami. Znam podstawy, które potrzebuję nawet jeśli bym czegoś nie wiedział to zawsze można się kogoś zapytać! Edit był dlatego, że zgubiłem literkę.