Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

alkoholic

Użytkownik
  • Zawartość

4
  • Ostatnia wizyta

O alkoholic

• Tytuł
    Gram w grę

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

1. alkoholic

Wisielec

Wisielec

HClO4 Kwas chlorowy VII
  3. 1. Alkoholic, ? R?giseł ???????? 2. J+eg9v5EckKYYoAh38qMD0fwT34= 3. IV Rzesza jakby nie pasowała to może być tez "ziomeczki" ale bym wolał IV Rzesza 4. 11 5. Nie Posiadam 6. W większości inne kanały vip składają się z dresów, dzieci, oraz innych toksycznych osób, które albo powinny dostać już dawno perma bana, albo powinny być izolowane od normalnych użytkowników.Powodem dla którego chciałbym zrobić własny kanał vip jest to, aby "oznaczyć" osoby z którymi się fajnie gra, nie są toksyczne oraz regularnie można ich spotkać na ts, pokuszę się o stwierdzenie "elity".Zapewniam też że z naszym zgromadzeniem administracja nie będzie miała tylu problemów z z innymi, ponieważ wadliwe jednostki będą natychmiastowo wyrzucane. 7. Nie ograniczamy się do jednej konkretnej gry takiej jak lol, cs lub minecraft, każdy tytuł jaki nas zainteresuje zostanie przez nas ograny, a więc nie widzę powodu dla którego miałbym wymieniać teraz około 20 gier ponieważ co chwila gram w coś nowego. `
  4. Imię: Adrian Wiek:17(rocznik 01) Nick z TS3:Alkoholic Dyspozycyjność;Teraz są wakacje wiec spędzam tak 8-10h na ts3 podczas szkoły spędzam 4-6h na ts3 zależy czy są jakieś spr. Unique ID:1S7ZhF6QyejJ7a0wQJlt14Pw/F0= Coś o sobie: Jestem śmiesznym chłopakiem który by chciał pomagać ludziom na ts3. Mam wysoka kulturę osobista nie przejmuje się obelgami w moja stronę a jak ktoś obraza to próbuje rozwiązać problem inaczej a nie wyzywaniem się bo to nikomu nie potrzebne :).A jeśli chodzi o doświadczenie z Zakładaniem kanałów,Umiejętnością nadawania rang serwerowych/kanałowych a tak średnio znam się na: znajomość języka BBCODE,Edytowanie Description ale bym postarał się ich nauczyć w jak najszybszym czasie.Mam nadzieje ze dostane szanse zostaniem pomocnikiem.Pozdrawiam i dziękuję za przejrzenie mojego podania:).

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin