Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Sign in to follow this  
Pabian

Aktualizacja Margonem

Recommended Posts

Wielka aktualizacja przedziału 235-271!

https://www.margonem.pl/obrazki/www/news_czaszki.gif...z jego mimiki nie dało się odczytać, czy był to podstęp, czy po prostu miły podarek. Skryte oczodoły także nie zdradzały za wiele. Były puste, głębokie, jakby wewnątrz stojącej przed nami istoty nie było krzty życia, ni odrobiny człowieczeństwa. Zupełnie, jakbym podziwiała posąg. Posąg ten jednak oferował mi nową broń, a czuć od niej było niebywałą potęgę. Jeszcze chwilę zastanowiłam się, czy aby nie spoczywa na niej jakaś klątwa, czy ta przedziwna postać to aby na pewno nie jest nasz wróg... Chwyciłam niepewnie za rękojeść. Ostrze było ciężkie, jednak niepokojący dreszcz przeszywający ciało spowodował, że momentalnie przystosowało się ono do nowego, lśniącego miecza. Mrugnęłam - wtem postać kapłana rozpłynęła się w powietrzu, zostawiając za sobą chmurę drażniącego drogi oddechowe pyłu. W dłoniach nadal trzymałam jednak ostrze, które otrzymałam chwilę temu...

A oto wyłoniła się z cienia prawieku sylwetka, niemająca jeszcze formy właściwej, formująca się z kłębiącego dymu w cielesną materię. Z nią zaś rozpadły się w pył stalowe golemy - strażnicy dziewiczej niemal puszczy, gdzie los swój od lat wiedzie lud dziki. Niosąc za sobą zapach krwi i złowrogie intencje, nowo narodzone wcielenie Tezcatlipocy skryło się w jednej z mahopteckich piramid, przywłaszczając przy tym najwspanialsze z trybutów plemienia. Czy to boska kara? Czy podstęp z kukłą tym razem się nie powiódł? Święte narzędzia kapłanów, choć aktualnie strzeżone przez bolity i używane wyłącznie podczas ceremonii, stworzone zostały jednak mimo wszystko z myślą o boju... Czyżby nadeszła już pora, aby pokorny lud Mahopteków zwrócił się przeciwko woli swego krwawego bóstwa i wygnał jego złowieszczą hipostazę z krainy?

Wielka aktualizacja przedziału 235-271 jest już dostępna!

https://www.margonem.pl/obrazki/other/gif/altepe-katy.gif
Edited by Pabian

wreszcie jakiś dobry post

• Haha 2