Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

AgroJacob3

Użytkownik
  • Zawartość

13
  • Ostatnia wizyta

O AgroJacob3

• Tytuł
    Gracz
  • Urodziny 06.10.2003

Metody kontaktu

Informacje

• Gram w
    Minecraft, CS:GO
  • Hobby
    Grafika, gry, informatyka, motoryzacja

Urlop

• Urlop
    Nie chciało mi się wbijać ;)

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

1. AgroJacob3

[SZUKAM] Ekipy na FreeBuild 1.7.2

Szukam administracji, a nie jakiś dobrych rad ni pouczeń...
  2. Witam, szukam całej ekipy na serwer który niedawno ( 3 dni temu ) reaktywowałem, jest on dedykowany! Nie działa 24/7, nie potrzeba mi tego, jest to freebuild na bukkicie 1.7.2. Pisano mi że na 1.7 graczy nie znajdę, być może, jednak wolę by serwer działał poprawnie, na spiggot nie ma jednej wersji, jest 1.7x-1.8x co bardzo wkurza i niszczy rozgrywkę, ktoś zbuduje jakiś domek z bloków na 1.8 a gracze z 1.7 utykają w powietrzu, bardzo denerwujące, testowałem i nie działa też woda, nie rozpływa się, tłoki tak że nie działają... Dlatego FreeBuild Survival Dzialki 1.7.2 Dedyk, działa stabilnie nie ma raczej lagów, mam słaby internet ale chodzi dobrze. Ale konkrety, kogo szukam? Ekipy, czyli: - 2 Administratorów - 2 Moderatorów - 2 KidModeratorów - Kilku pomocników, nie chce 70% serwera jako administracja, dlatego zapewne będzie 1-2 pomocników Nie szukam reklamodawców za hajs, wszystko jest u mnie darmowe, grasz 4Fun Oczekuję: - 13-14 lat, nie mniej - Styl budowli lekko nowoczesny jak i średniowieczny - Przynajmniej kontaktu, nie głosowy ale pisemny, discord albo PW - Znajomości pluginów - Znajomości FreeBuild Oferuję a nawet Gwarantuję: - Rangi 4Ever - Zgranej ekipy, nie przerekrutuję byle kogo - Miłej atmosfery - Brak spin - ChillOut Od razu mówię że nie chcę 12 letnich jednostek, 13-14 lat oczywiście, wymagam tak że akceptacji serwera, nie obrażać go że ma (hóiove) pluginy, ma to być klasyczny FB, na takich się wychowałem, pierwszy mój tryb. Discordziak: https://discord.gg/5kMk7CW
  3. Więc, zostanę technikiem bądź administratorem na twoim serwerze, zrobiłem kilka paczek na easyhc/mediumhc/hardcore i 2 spawny, nie mam żadnego zajęcia i mój serwer nie wypalił, nikt nie grał bo był to FreeBuild, upadł po 2 miesiącach, po próbie zrobienia dedyka który robiłem już kiedyś i miał 2 lata to tym razem się nie udało, nie mam możliwości odblokowania portu. Bardzo chętnie pomogę ci ogarnąć pluginy, graczy, zrobić mogę tak że trailer itd... Mam 14 lat, miałem już serwer dedykowany który stał 2 lata gdzie grało 11 osób w weekendy rano a wieczorem sięgało to 30-40 graczy, mimo że nie promowałem go na YT lecz na FB i na mclistach to i tak było tam dużo graczy, miałem zawsze dobre pomysły na paczki, ponosiło mnie zawsze przy ich robieniu i często były one po prostu zajebiste gdzie sprzedałem kilka paczek ale teraz jest mały pobór na paczki bo polskie serwery się opłacają i pobierają gotowca z neta. Więc jeśli mógłbym się z tobą skontaktować to skype, oraz PW tu na forum. Pozdrawiam
  4. AgroJacob3

poszukiwany Technik na serwer Minecraft

Jestem chętny, aktualnie robiłem paczkę jednak serwer zrezygnował, nie mam co robić i mogę ci pomóc. Pw...
  5. AgroJacob3

[Zostanę] Administratorem lub Moderatorem

Jeżeli aktualne moge cie wziąć. Na moderatora
  6. Biorę was, serwer to freebuild Możesz podać skype, akceptuje cie Biorę cię, podaj skype.
  7. AgroJacob3

[Szukam] 2x Budowniczego i 1xYouTubera/Reklamodawcy

Jestem chętny na budowniczego
  8. AgroJacob3

[Szukam] Admina, Budowniczego, YouTubera

Tryb oraz inne informacje proszę na skype dodałem cię
  9. AgroJacob3

[Szukam] Admina, Budowniczego, YouTubera

Witaj. Mam lat 13 Mój nick blak spędzam 4 godziny dziennie Ogarniam World edit oraz inne ( umiem robić strefę vip ) Czekam tylko na twoją odpowiedz
  10. AgroJacob3

AZrank pomoc

Witam, wczoraj przypadkiem robiąc /warp vip chciałem wytestowac czy napewno gracz a vip może tam wejść niestety wpisałem /setrank <mojnick> gracz 3s ( 10s czyli 10 sekund) ale okazało się że do teraz mam gracza, załozyciel wchodzi 1 na tydzień, 2 tygodnie a reszta administracji dostała range i się nie pokazuje, serwer leżał na mnie, nie chcę nikogo zawieść.
  11. Witam, szukam 2 administratorów i jednego moderatora na serwer minecraft. Wymagam: - Ogarnięte zachowanie - Ogarnia Pluginy i Budowle - 12-13 lat ( nie musi być mutacja ) Oraz skype. Administratora szukam na szybko gdyż nudzę się i nie mam z kim pograć . PS. Szukam graczy którzy mogli by grać na moim serwerze i by go tak wytestkowali

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin