Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

Aga

Użytkownik
 • Zawartość

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Aga w Rankingu w dniu 13 Listopad 2016

Aga posiada najczęściej lubianą zawartość!

3 obserwujących

O Aga

 • Tytuł
  Gracz

Informacje

 • Płeć
  Kobieta
 1. [Przyjęte] Podanie Arewar

  Jestem jak najbardziej za.Już troszkę się znamy i mogę z czystym sumieniem napisać ,że Paweł jest osobą spokojną ,opanowaną a takich ludzi w administracji potrzeba.
 2. [Przyjęte] Skarga na admina NeoS

  O czym wy w ogóle piszecie niech NeoS nam przedstawi jakieś dowody.Młyn ??? bo tak poskarżył się Raginator kolega NeoSa. Zastanów sie Mistiic co ty piszesz. Widzę poziom Administracji tego ts schodzi coraz bardziej na psy. NeoS nie miał prawa wbgić bez pozwolenia to po 1 ,a po 2 jak się komuś coś nie podobało mógł wyjść z tamtego kanału nikt mu nie kazał na siłę tam przebywać. I TO JEST JEDYNE WYJŚCIE jakie tam powinno być a nie nadużywanie praw przez NeoSa .Piszę to nie jako Administrator TS ale jako założyciel kanału.
 3. [Przyjęte] Skarga na admina NeoS

  Podstawowe zasady obowiązujące wszystkich administratorów: 1.Administrator jest osobą bezstronną 2.Administrator nie kłamie: (2.Sprawę chciałem wyjaśnić ale Pan "PikiEl" zastraszał mnie kontaktami na ts oraz groźbami degradacji przez jego znajomych z Administracji postanowiłem wyrzucić go z "ts" ) 3.Kanał prywatny nie obowiązuje Cię do decydowania kto z niego wylatuje a kto nie .Za dużo jest opcji nie słuchania innych ,aby administrator ts mógł sam o tym decydować .
 4. [Przyjęte] Skarga na admina NeoS

  Cieszę się, że sie bronisz xD Dostając zaczepki na CP nie miałeś czasu wbić a na kanał premium tak? DZIWNE A te zaczepki były od twojego kolegi ,który jak wiemy nie przebiera w słowach ,po 2 na kanałach jest opcja zmutuj więc Twoja pomoc a tym bardziej kick nie są uzasadnione
 5. [Przyjęte] Skarga na admina NeoS

  1.nie- osoba ta powinna się zgłosić na CP ,co to znaczy " z podejrzeń wyzywania innych" ja tez podejrzewam że na kanale 135 wyzywają się 2.Osobie nie odpowiadającej towarzystwo na danym kanale nie jest zakazane opuścić go 3.postąpiłeś wbrew regulaminowi
 6. [Przyjęte] Skarga na admina NeoS

  1.administracji nie wolno wbijać na kanały : prywatne,vipowskie,premium bez pozwolenia osób zarządzających kanałami takimi jak: założycielowi kanału ,chanel admin 2.nie banujemy ani nie dajemy kicka osobom na tych kanałach za to ze poskarżyła się inna osoba z tego kanału od tego są zarządzający danymi kanałami aby sprawę wyjaśnić a nie "znajomości". 3.Popieram skargę
 7. Dżem - Balcar a może Dewódzki?

  Jak dla mnie dobrym zastępcą Ryśka jest Maciek Balcar.Jego "Do kołyski" jest po prostu rewelacyjne. Godnie zastępuje Riedla wykonując jego piosenki . Zacytuję tutaj fragment z jego biografii : "Ryszard Riedel był, jest i będzie jednym z najważniejszych ludzi polskiej kultury. Nie jest to moja subiektywna opinia. Bowiem nawet pokolenie urodzone już w dwudziestym pierwszym wieku zna i kojarzy jego największe przeboje. To oznacza, że ten chłopak z Górnego Śląska nie umarł. Pod ziemią znikło tylko jego ciało, zaś duch pozostał żywy w tekstach. Każda puszczona piosenka Dżemu to odwiedziny Ryśka przychodzącego do swojego fana, aby opowiedzieć mu historię o człowieku, który przeżył nie jedno."
 8. Aby otrzymać range zarejestrowany na naszym ts trzeba przebywać na nim minimum 2 dni .Co do rang z gier i innych wystarczy zgłosić się do nas na Centrum Pomocy na kanał:" Chcesz range" ,tam na pewno zjawi się któryś z administratorów i przydzieli Ci rangi jakich sobie zażądasz
 9. Stanowczo jestem na NIE ,nawet nie chce mi się pisać dlaczego gdyż tych powodów jest mnóstwo.
 10. [Odrzucone] Skarga na Administratora ,,Aga"

  zapomniałam jeszcze dodac ,że zmieniał od razu ikonki po zmianie nicku, chciał być nowy dla innych,którzy nie umieją tego sprawdzić. Tym postem kończę tą dyskusję:)
 11. [Odrzucone] Skarga na Administratora ,,Aga"

  Nie ma takiego prawa od tego jest założyciel kanału.
 12. [Odrzucone] Skarga na Administratora ,,Aga"

  Zapomniałeś jeszcze dodać o "rozmowie " na Centrum Pomocy. a Oto co kolega twój dzisiaj cały dzień robi: 15:44:52> "Aga": Michajuuuu <15:45:02> "Aga": KaROLek1336 <21:43:04> "Aga": Lolek a oto godz kiedy przyszedł ze skargą:<20:20:21> "Michajuuuu": https://zapodaj.net/ab25e36dc2e63.png.html
 13. [Odrzucone] Skarga na Administratora ,,Aga"

  Odnosząc sie do Twojej jakiejś wyimaginowanej wypowiedzi stwierdzam: po 1.nikt nie wbijał do mnie na kanał"po znajomości",przyszedŁ NA CP jak każdy,po 2. dostałeś bana za spamowanie(przeszkadzanie)i przy tym nękanie na Pw innego użytkownika,po 3.Twój kolega dostał również karę za nękanie mnie na pw gdyż powód bana jaki dotałeś mu nie wystarczał,po 4.siedziałeś na Ts pod innym nickiem po tym jak Amafes(niesłusznie )ściągnął Ci "bana na kanał", który dostałeś od właściciela premium II,(oszukujesz administrację) i dopiero po iluś tam godz. siedzenia na Ts przyszedłeś ze skarga z wczorajszego dnia(a wczoraj po banie na Ts wróciłeś), i po 5.nigdy nie uciekam z CP :),porostu wyczerpałeś temat.
 14. [Odrzucone] Podanie na New Admina

  Czytając Twoje podanie nasuwają się 2 takie refleksje: masz 16 lat od 3 lat przebywasz na ts ,jak dla mnie bardzo wcześnie zaczynałaś .Druga rzeczą ,która też mnie nie przekonuje jest to,że byłaś administratorką na innych dużych teamspeakach,więc cóż to się stało,że już nie jesteś.Trzecia rzecz ,która najbardziej mnie zraziła do Twojej osoby to jest fakt iż jeden z uzytkowników przychodzi do mnie z pytaniami czy to prawda że: Misty ma ze mną prowadzić kanały eventowe(nie ,wiem co to takiego),że jest administratorką bo zna kogoś z administracji,i tego typu podobne pytania.Czwarta tez ważna ,którą zauwazył Janek zbyt krótko przebywasz na naszym ts.
×