Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Aga

Użytkownik
  • Zawartość

15
  • Ostatnio

• Wygrane dni

2

Aga wygrał w ostatnim dniu 13 Listopad 2016

Aga ma najbardziej lubianą zawartość!

3 obserwujących

O Aga

• Ranga
    Gracz

Informacje

1. [Przyjęte] Podanie Arewar

Jestem jak najbardziej za.Już troszkę się znamy i mogę z czystym sumieniem napisać ,że Paweł jest osobą spokojną ,opanowaną a takich ludzi w administracji potrzeba.
  2. Dżem - Balcar a może Dewódzki?

Jak dla mnie dobrym zastępcą Ryśka jest Maciek Balcar.Jego "Do kołyski" jest po prostu rewelacyjne. Godnie zastępuje Riedla wykonując jego piosenki . Zacytuję tutaj fragment z jego biografii : "Ryszard Riedel był, jest i będzie jednym z najważniejszych ludzi polskiej kultury. Nie jest to moja subiektywna opinia. Bowiem nawet pokolenie urodzone już w dwudziestym pierwszym wieku zna i kojarzy jego największe przeboje. To oznacza, że ten chłopak z Górnego Śląska nie umarł. Pod ziemią znikło tylko jego ciało, zaś duch pozostał żywy w tekstach. Każda puszczona piosenka Dżemu to odwiedziny Ryśka przychodzącego do swojego fana, aby opowiedzieć mu historię o człowieku, który przeżył nie jedno."
  3. Aby otrzymać range zarejestrowany na naszym ts trzeba przebywać na nim minimum 2 dni .Co do rang z gier i innych wystarczy zgłosić się do nas na Centrum Pomocy na kanał:" Chcesz range" ,tam na pewno zjawi się któryś z administratorów i przydzieli Ci rangi jakich sobie zażądasz
  4. Stanowczo jestem na NIE ,nawet nie chce mi się pisać dlaczego gdyż tych powodów jest mnóstwo.
  5. Czytając Twoje podanie nasuwają się 2 takie refleksje: masz 16 lat od 3 lat przebywasz na ts ,jak dla mnie bardzo wcześnie zaczynałaś .Druga rzeczą ,która też mnie nie przekonuje jest to,że byłaś administratorką na innych dużych teamspeakach,więc cóż to się stało,że już nie jesteś.Trzecia rzecz ,która najbardziej mnie zraziła do Twojej osoby to jest fakt iż jeden z uzytkowników przychodzi do mnie z pytaniami czy to prawda że: Misty ma ze mną prowadzić kanały eventowe(nie ,wiem co to takiego),że jest administratorką bo zna kogoś z administracji,i tego typu podobne pytania.Czwarta tez ważna ,którą zauwazył Janek zbyt krótko przebywasz na naszym ts.