Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

Aga

User
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Startujący

3 Followers

About Aga

 • Rank
  Gracz

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak dla mnie dobrym zastępcą Ryśka jest Maciek Balcar.Jego "Do kołyski" jest po prostu rewelacyjne. Godnie zastępuje Riedla wykonując jego piosenki . Zacytuję tutaj fragment z jego biografii : "Ryszard Riedel był, jest i będzie jednym z najważniejszych ludzi polskiej kultury. Nie jest to moja subiektywna opinia. Bowiem nawet pokolenie urodzone już w dwudziestym pierwszym wieku zna i kojarzy jego największe przeboje. To oznacza, że ten chłopak z Górnego Śląska nie umarł. Pod ziemią znikło tylko jego ciało, zaś duch pozostał żywy w tekstach. Każda puszczona piosenka Dżemu to odwiedziny Ryśka przychodzącego do swojego fana, aby opowiedzieć mu historię o człowieku, który przeżył nie jedno."
 2. Aby otrzymać range zarejestrowany na naszym ts trzeba przebywać na nim minimum 2 dni .Co do rang z gier i innych wystarczy zgłosić się do nas na Centrum Pomocy na kanał:" Chcesz range" ,tam na pewno zjawi się któryś z administratorów i przydzieli Ci rangi jakich sobie zażądasz
×
×
 • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines