Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Adr1an

User
  • Content Count

66
  • Last visited

Community Reputation

14 Startujący

About Adr1an

• Rank
    Pasjonat gier I
  • Birthday 05/27/1999

Contact Methods

• Gadu-Gadu
    53857590

Profile Information

• Gram w
    Liga Legend
  • Ulubiona gra
    Życie ♥
  • Hobby
    Majsterkowanie w programach

Recent Profile Visitors

2,519 profile views
  1. Jako, że ostatni news jest sprzed bardzo dawna postanowiłem dodać coś od siebie. Więc otóż uwaga, ponad miesiąc temu wyszło MyBB 1.8.8 zawierającą poprawki dla 65 zgłoszonych błędów (7 luk bezpieczeństwa - 4 średniego i 3 niskiego ryzyka; 58 drobnych poprawek). Zmodyfikowano 23 pliki językowe, 64 szablonów stylów oraz 341 plików źródłowych. Dodatkowe informacje: 1. Dodano dodatkowe reguły blokujące dostęp do katalogu kopii bazy danych (admin/backups) do htaccess.txt i htaccess-nginx.txt w związku z luką w instalacjach na systemach Windows - w zależności od używanego serwera (Apache lub nginx), odpowiedni plik powinien zostać zaktualizowany. 2. Dodano zmienne $config['disallowed_remote_hosts'] $config['disallowed_remote_addresses'] do pliku inc/config.php, zawierające odpowiednio domyślne nazwy hostów i adresy IPv4, z którymi MyBB nie powinno nawiązywać połączeń. Administratorzy forów powinni uzupełnić te tablice o dodatkowe wartości, jeśli takie występują. Czyli jak widzicie, poprawki, naprawa błędów, kosmetyka, że tak powiem. Jest to na chwilę obecną najaktualniejsza wersja silnika MyBB.
  2. "Mistrzyni sztuki śmierci" - taki kryminał osadzony w średniowieczu, bardzo ciekawy, polecam.
  3. IMO najlepszy język na start to python, zasadniczo każdy język jest dobry żeby w nim zacząć w mojej opinii, ale no python jest: 1. Prosty 2. Bardzo szybko się w nim pisze ciekawe rzeczy 3. Multum kursów na necie Czego więcej wymagać od języka na start?
  4. Te kółka mają symbolizować guziki na padzie? Podobno piękno tkwi w prostocie więc może spróbuj zrobić jakieś takie logo proste, ale zarazem bardzo urzekające kolorystykę i pomysłem?
  5. http://lubimyczytac.pl/cykl/236/cherubtutaj macie bo ciezko mi pisac z tableta:\
  6. Adr1an

Szukam gry

Liga, rappelz lubilem, las chaos
  7. Adr1an

Szukam gry

A coś innego? Bo znudziła mi się po 2 minutach cięcia drewna ;-;
  8. Seria książek o tajnej organizacji wywiadu brytyjskiego MI5 szkoląca nieletnich agentów. Bardzo zachęcam do przeczytania, warta poświęcenia każdej ilości godzin ze swojego życia.
  9. Adr1an

Szukam gry

No witam, szukam gierki, single\multi(nie wiedziałem gdzie ten temat zamieścić właściwie) żeby wciągała, jedyną rzeczą która jest ważna to żeby ta gra nie wymagała dużo( lol mi chodzi na 30 fpsach ze spadkami, cs:go 17 spadających do 7 w czasie akcji) chciałbym żeby w miarę płynnie mi chodziła:( znajdzie się coś?
  10. Wydaje mi się, że to będzie postać typu Zeda, wymasterujesz go i robisz sieczkę ze wszystkiego co napotkasz.
  11. Prezentuje się ciekawie, czekam na rotacje z nim heh
  12. Wygląda na to że nie, przejrzałem i nic o tym nie ma.
  13. Adr1an

Czego słuchacie?

Coś wam wypadło, Dawid Podsiadło
  14. Adr1an

Witam

Jakie wiatry Cię tu przywiały? Jakie prądy przyprowadziły?
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines