Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Adamekk

Admin TS3
  • Zawartość

1
  • Ostatnia wizyta

• Wygrane w rankingu

1

Ostatnia wygrana Adamekk w dniu 12 Listopad

Użytkownicy przyznają Adamekk punkty reputacji!

1 obserwujący

O Adamekk

• Tytuł
    Admin TS3

Funkcja TS3

• Funkcja na TS
    New Admin

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

1. Imię: AdamWiek: 17Nick z TS3: AdamekDyspozycyjność: W dni powszednie około 3-4 godz. W piątek i weekendy około 5-6 godz. Unique ID: aBdqACiG/fR/9hzEj2Tf8MnaCZw= dbid:412384Coś o sobie: Jestem uczniem 2 klasy liceum w klasie o profilu bio-chem-mat.Jestem osobą opanowaną, nie boje się podejmować decyzji(nie boje się zbanować jakiegoś 'frienda). Lubię pomagać innym, nie boje się nowych wyzwań. Moja przygoda z ts zaczęła się od tworzenia serwerów dla moich serwerów minecraft, zdobywałem wtedy doświadczenie techniczne za każdym razem moje serwery były bardziej zaawansowane i i dopracowane. Następnie dołączyłem do ekipy eventowej na większym serwerze ( wtedy po 300-400 osób), gdy ten serwer postanowił, że kończą z 'rozrywką', otrzymałem stanowisko na kolejnym dużym serwerze, które miało na celu 'rozkręcanie' strefy rozrywki(zajmowałem się dzwonieniem dla beki), po jakimś czasie zostałem na tamtym ts przyjęty do administracji. Po 2 m-c odszedłem na propozycje znajomego na stworzenie serwera minecraft. W zeszłe wakacje dołączyłem do administracji serwera na którym przebywało około 500 osób w tamtym czasie. Do końca października br. pełniłem tam role administratora ( skonczyłem na randze HSA) niestety serwer upadł z powodu końca licencji(pod koniec utrzymywało się tam stale 300 osób). Nie podaje ip tamtych ts ,ponieważ nie orientuje się czy chcecie abym 'reklamował' te serwery na forum, jeśli będzie taka potrzeba to z chęcią podam. Moja znajomość techniczną jak i podstaw ts oceniam na 9/10, wydaje mi się, że moje doświadczenie to potwierdza. Chciałbym zostać administratorem na gwt, ponieważ układ kanałów jak i polityka ( tak wnioskuje po regulaminie banów) odpowiada mi najbardziej, nie lubię kiedy strefa pomocy, kanały adm itp są na środku ts a na górze 40 stref premium.

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin