Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Ada

Nowy
  • Zawartość

1
  • Ostatnio

O Ada

• Ranga
    Gram w grę
  • Urodziny 27.10.1997

Metody kontaktu

• Gadu-Gadu
    35469600

Informacje

• Gram w
    metin, lol, bns
  • Hobby
    Selex

Ostatnio na profilu byli

733 wyświetleń profilu
  1. Imię: Andżelika, choć wolę, kiedy zwraca się do mnie Ada. Wiek: Osiemnaście, rocznik 1997. Nick z TS3: Ada Dyspozycyjność: Przez najbliższe dwa tygodnie, nie będzie mnie tylko wtedy, kiedy będę spać. W ciągu szkoły, jestem najpóźniej od godziny 16/17 do 23. Na weekendy czasami nie ma mnie w domu jakiś jeden dzień, ale to okazjonalnie, przeważnie jestem. Unique ID: wINTcL9GBxGQmXSyq4P4CrdE2B0= Coś o sobie (Minimum 5 zdań): Uważa się mnie, za istotkę bardzo przyjazną, pomocną, otwartą na nowe znajomości, kochaną i choć często się śmieję, wygłupiam, to potrafię być poważna, kiedy sytuacja tego ode mnie wymaga. Od małego mam styczność z internetem i grami komputerowymi; aktualnie można mnie znaleźć na League of Legends, Blade and Soul oraz Metinie2. Uwielbiam czytać książki, przeważnie takie, w których jest dużo akcji, czy też wzbudzą wiele emocji; ostatnio postanowiłam, że przeczytam całą twórczość Stephena Kinga! Uczęszczam do technikum organizacji reklamy, lubię marketing i grafikę. Istotnym faktem w moim życiu jest również to, że mam kota, którego kocham najmocniej w świecie. (przepraszam, musiałam o tym wspomnieć!) Twoje doświadczenie na Ts3: Korzystam z TS'a już od paru lat, jak nietrudno się domyślić. Miałam styczność z posiadaniem pewnych uprawnień; nigdy pełnych, ale podstawowe czynności takie jak tworzenie kanałów, nadawanie rang, banowanie czy wyrzucanie z serwera, to dla mnie pestka. Jak jazda na rowerze - raz się nauczyłam i nigdy nie zapomniałam. Jeśli pojawi się coś, czego nie będę potrafiła zrobić sama, to bardzo szybko się uczę. Nabycie nowych umiejętności, to dla mnie przyjemność! Ładne chmurki na koniec.