Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

=3.

User
  • Content Count

33
  • Last visited

Community Reputation

13 Startujący

About =3.

• Rank
    Użytkownik

Profile Information

1. Pojedyncze pytania mogĺy by zanudzić czytelnika. - Ulubiony kolor - Zielony. I takich pytań z 10. Bez sensu.
  2. Witajcie. Mój drugi wywiad z serii przeprowadzę z naszym Moderatorem działu Leagune Of Legend (sry jak źle piszę xD) Tomkiemst. No więc zaczynamy Jak trafiłeś na GrywamTu.PL? Na GWT trafiłem szukając trojana w celu ... włamania/zawirusowania czyjegoś komputera.. ? ; ) Co skłoniło Cię do pozostania tu? Na zostanie skłoniło mnie ...sam do końca tego nie wiem, nudziłem się totalnie a że forum fajnie wyglądało,byli fajni ludzie postanowiłem zrobić konto i po prostu BYĆ . Co najbardziej Ci się podoba na forum? Na forum podoba mi się najbardziej sama chęć tego że jakoś zabłysnąłem na forum dołączając do Ekipy . A tak na poważnie,tak jak już pisałem wyżej,fajni ludzie,wygląd forum i spoko atmosfera . Co najbardziej cenisz w ludziach? Oczywiście szczerość . Grasz w jakieś inne gry niż Lol? Jeśli tak to jakie? Jasne że gram w inne gry niż League Of Legends .Można tutaj długo wymieniać ... grałem długo w takie gry jak Battlefield 3, Skyrim, Left For Dead 1/2, Company Of Heroes 1/2, Amnesia(Już niedługio zabieram się za tą nową) itd. Dodam też że jestem w połowie Outlasta . W gry przeglądarkowe również grałem..były to Grepolis i The West,W grepolis przegrałem sporo czasu ale podbili moje miasto więc odpuscilem.The West-Grałem 4 lata...Byłem w 10 topce (ranking)..było super . Dlaczego akurat zostałeś Moderatorem LoL'a? Zostałem Moderatorem bo mnie użytkownicy wybrali ,a w dodatku interesuję się tą grą, mam z nią już dość długi staż, wciągnąłem się okropnie i gram gram gram . Jak pamiętasz swoje początku z forum? Początki na forum...Głównie skupiłem się na dziale League Of Legends, potem zacząłem pisać wszędzie . Co zmieniłbyś na forum? Od zmieniania jest tutaj Dark ,ja nie mam nic do gadania w tym temacie. Chciałbyś coś dodać? Taaak... chciałbym. Na początku wywiadu nie przywitałeś się zemną . Czuję się oburzony. .Żegnam wszystkich Peace Pod koniec dodam że wielkiej korekty tutaj nie robiłem oprócz niektórych przecinków i oczojebnych błędów ortograficznych To tyle. Dzięki Tomek. Pzdr, Kacki.
  3. hihi słoń zajebisty. Mi tam najbardziej przypadł do gustu "Chory HH" Czekamy na Demonologię II 4 października ! WSRH !
  4. =3.

Wywiady Sławy - Vision

@up Ale podanie odrzucone było C:
  5. M.P.C? Na M.P.C 8 postów?
  6. origin.com jest promocja BF3 za 17 zł kupiłem i działa super ;-)
  7. =3.

Wywiady Sławy - Vision

Gdybym nie mógł tego napisać Vision nie udzieliłby mi wywiady ;-)
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines