Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Rekomendowane odpowiedzi

4694014590274711136718.png

Zh5NAPf.gif

Serwer działa pod IP Go2Play.pl od ponad 150 dni, wcześniej znany jako normal-sky działamy od 18 kwietnia 2015.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MatrikxPL
      Pierwszy taki serwer na polskiej scenie! Progresywna historia, stań na czele jednego z sześciu miast, zarządzaj nim i graczami, którzy wspólnie je tworzą i miej realny wpływ na losy świata i kolejnych wydarzeń! Eksploruj instancje by zdobyć wiele kruszców bądź dołącz do jednego z bractw, aby zyskać dostęp do legendarnych broni i zniszczyć swoich przeciwników! Obszerna fabuła, z wieloma wątkami, która opowie o losach świata i dostarczy niezapomnianych wrażeń, ale to dopiero początek przygody, początek wszystkiego, to THE BEGGINING!

keyside.eu/kol

Zwiastun filmowy
    • Przez HardPlay
      LiteHard.PL
      Witam chciałbym wszystkich zaprosić na serwer MediumHC.
      Data startu: 19.01.2018 o godzinie 17.00 (godzina może ulec zmianie)

• Przez uklasz
      Witam szukam osób do serweru typu kwadratowa masakra <teraz ferajna> gdzie ludzie nie będą się grifowali tylko będą se pomagali i razem budowali. Serwer będzie cały czas na whitelist żeby nikt nieproszony nie wszedł i czegoś nie rozwalił. Aby wejść na serwer będzie trzeba zostać zaproszonym albo zrekrutowanym przezemnie i współwłaściciela.<na serwerze po śmierci nie będzie się traciło itemów ponieważ wiem że wiele to osób denerwuje <chyba że większość będzie chciała je tracić to tak zrobimy
      (wersja zostanie ustalona z pierwszymi osobami zrekrutowanymi i zaproszonymi)
      Składka będzie wynosiła od każdego 10 zł na miesiąc<żeby nie było nie domówień najlepiej psc >
      Informacje obowiązkowe-
      -mutacja <czy jest czy nie ma> <nie musisz jej mieć nie oceniam po wieku itd
      -długość gry w minecraft
      -jak bardzo ogarniasz
      -nick w grze
      -ile dziennie jesteś w stanie grać w mc <nie obowiązkowa długość <ważne by być ogar>>
      KONTAKT
      najlepiej skype 
      - uklasztvxpogromerrr

wiek itd piszcie w komentarzach podając też swój skype albo coś czym mogę się skontaktować

• Gość bananix
      Przez Gość bananix
      jak dac sobie permissie jestem operatorem i nie mam permissi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin