Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Sign in to follow this  
HeroseQ

[1.7.10][RolePlay][50S][NP]Cube RP

Recommended Posts

wstep.png

Cześć, jestem HeroseQ. W minecrafta gram od około sześciu lat, a trzy lata temu zacząłem grać w SA:MP na serwerach RolePlay. Wpadłem na dosyć ciekawy pomysł połączenia tych dwóch gier i stworzenia czegoś nowego, tak o to powstał projekt Cube RP. Wiem, że niektórzy gracze minecraft nie wiedzą nawet co to jest ten roleplay. Mam zamiar im to przybliżyć w moich poradnikach, które będę zamieszczał na forum serwera. Ale wróćmy do rzeczy. Pomysł może wydawać się absurdalny, bo przecież to jest tylko minecraft, otóż nie ! Minecraft wbrew pozorom jest w stanie zaoferować więcej niż się wam wydaje. Na pierwszy obiekt wezmę to że bez problemu można stworzyć zaawansowany system chatu, taki jak niektórzy mogli zobaczyć na serwerach RP w SA:MP. Drugą sprawą są banalne do wykonania komendy /me i /do, bez których granie roleplay nie miało by sensu. Myślę że tym wstępem zachęciłem was do zapoznania się z dalszą częścią prezentacji i do wyczekiwania na wielki start !

rozgrywka.png

Rozgrywka będzie scentralizowana, oznacza to że cała akcja będzie toczyła się w małym mieście tak, aby nawet przy małej ilości graczy moglibyście się poczuć jakby otaczało was normalne środowisko. Cała idea gry roleplay opiera się na wcieleniu samego siebie w inną osobę i kreowanie jej wedle własnego uznania i na własny, orginalny sposób. Będziecie mogli zobaczyć system biznesów i frakcji. Biznesy takie jak, siłownia, restauracja, sklep elektroniczny będą własnością jednego, lub kilku graczy. Cały ten system będzie wyposażony w rzeczy które pozornie mogą sprawiać wrażenie nie wykonalnych, ale jest to możliwe. Przykładowo weźmy system wypłat - Gracz po przepracowaniu trzydziestu minut otrzymuje na swoje konto bankowe ustaloną przez swojego szefa stawkę. Teraz pora na objaśnienie systemu frakcji. Frakcje, to nic innego jak organizacje porządkowe i publiczne, które powinny utrzymywać spokuj w mieście. Wyróżniać będziemy cztery typy frakcji: Policja, Straż Pożarna, Pogotowie ratunkowe, Radio. Zasady działania każdej frakcji będą objaśniane z czasem, w ramach tzw. refreshowania tematu.

postacie.png

Zostanie stworzony specjalny system tworzenia i zarządzania swoimi postaciami. Już teraz jestem w stanie powiedzieć, że przy jej tworzeniu będziecie musieli wybrać jej imię, nazwisko, wiek, a nawet pochodzenie. To wy będziecie mogli wybierać, czy wasza postać będzie biznesmenem, policjantem, czy nawet gangsterem. Każdy gracz będzie dostawał oczywiście zestaw startowy, który umożliwi jego postaci odpowiednie przygotowanie i wyposażenie się do dalszej gry na Cube RP. W porównaniu do innych serwerów roleplay, u nas każda postać będzie inna i unikalna ! Chyba na żadnym serwerze nie było tak, że postać mogła mieć własne imię, bo za zwyczaj korzystało się z nicków.

mapa.png

Tak, jak wcześniej napisałem, akcja gry będzie toczyła się w małym miasteczku o nazwie Paradise City, jak sama nazwa wskazuje, miejsce to ma być rajem, ale tak nie do końca. Będzie bowiem ono podzielone na dzielnice, jedną z nich będzie również dzielnica gangów, w której królować będzie przestępczość i bieda. Natomiast w dzielnicy  handlowej będą drogie mieszkania i to właśnie tutaj będzie zlokalizowane większość biznesów. W miasteczku zobaczycie takie budynki jak: sklepy, szpital, komisariat policji, restauracje itp. Puki co nie rozpoczęliśmy budowy, ale powoli układamy sobie plan, z którego będziemy korzystać. Na dniach pojawi się on w prezentacji.

www.png

Ciągle nad nią pracuje, chcę aby wpasowała się w klimat projektu i była estetyczna. Oprócz strony zostanie oddane wam do dyspozycji forum, na którym będziecie mogli aplikować o biznesy, tworzyć aukcje internetowe, szukać pracy, oraz kontaktować się z innymi graczami i administracją. Grafikę robię sam i szczerze mówiąc, przyznaje się że jest to amatorska robota, bo na miano profesjonalisty nie zasługuję. Ale mogę wam udostępnić jeden zrzut ekranu z strony głównej, będę starał się go aktualizować w miarę potrzeby. Myślę jednak że strona na razie prezentuje się dobrze, ale opinie na jej temat pozostawiam wam.

-------------------------------------------------

| Przekierowanie na stronę WWW |

-------------------------------------------------

ekipa.png

HeroseQ - Główny administrator, webmaster i grafik.

Spektra - Administrator

Sindzi - Moderator

Artysta - Moderator

kontakt.png

HeroseQ

E-Mail:

heroseqgame@gmail.com

facebook: klik !

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By sewerynxx
      💥Nazwa: Evolution RP💥

💥 Typ: RP 💥

Serwery: 

Evolution RP    IP SERWERA : 51.38.129.230:30120🔑

💥 Sloty: 64  💥

🎤🎤DISCORD🎤🎤

https://discordapp.com/invite/zb5sQcu

📑 Whitelist: OFF [Pojawi się wkrótce] 📑

📑 Opis: 📑

📜📜📜Szukasz nowego serwera na dłuższy okres zabawy ? Dobrze Trafiłeś  Evolution RP  jest własnie dla Ciebie !  Dużo nowości  Prace oraz Ogarnięta Administracja    Tworzymy społeczność taką jaką jest !📜📜📜

🚧-Innowacyjne skrypty 🚧
      🚧Kajdanki !🚧
      🚧Ubrania !🚧
      🚧Worek !🚧
      🚧Bagażnik !🚧
      🚧Radary w pojeździe LSPD🚧
      🚧Zbalansowana Gospodarka !🚧
      🚧Czarny Rynek 🚧
      🚧Notatnik🚧
      🚧Garaże🚧
      🚧Ulepszone Więzienie🚧
       🚧 Nowy Kościół🚧
      🚧 Prywatne Domy Lub Wynajem 🚧
      🚧 Napady na Bank/ Sklepy🚧
      🚧 Kolejka 🚧
      🚧 Pralnia Pieniędzy 🚧
      🚧 Czarny Rynek 🚧
      🚧Cartel🚧
      🚧Mafia 🚧
      🚧Dodatkowy System Prac🚧
      🚧Prywatne Bazy🚧
      🚧Modowane Auta🚧
      🚧Pojazdy dla Mafi oraz Cartelu 🚧
      🚧I wiele wiele innch 🚧
      🚧Bardzo dobra optymalizacja serwera🚧
      💊💊💊Ciekawy system Narkobiznesu💊💊💊

Częste ✨Eventy✨ takie jak:
      -Przemyty długiej broni np: Nad wodą, transport lotniczy lub bronie które są ukryte w torbach i gdzieś odstawione
      -Wyścigi aut, motocykli: Auta ścigają się na prędkość a motocykle robią wyznaczony slalom.
      -Evolution MMA w Ringu: Zapisy w wyznaczonym miejscu i walki, można obstawiać kto wygra i zgarnąć nagrode
      -Transport Narkotyków: Konwój np. Marihuany (Leczniczej) wyrusza z Paleto i kieruje się na szpital (Los Santos) w celu dostarczenia "Leków"
      -Skoki spadochronowe: Zbiórka ludzi np. Na głównym, 2 Limuzyny zabierają ludzi i jadą na lotnisko gdzie są rozdawane spadochrony a następnie skoki
      -Imprezy w klubach: Limuzyny zabierają ludzi którzy są chętni aby miło spędzić czas w klubie i wiozą ich do klubu Galaxy gdzie można fajnie się zabawić Nad każdym Eventem panuje administracja czyli każdy Event jest wcześniej ustalany i jest dobrze zrobiony Nabór do Police Department, Medical Services, Mechanik, Psycholog, Podania na Organizacje przestępczą, Biznes, Kancelaria adwokacka .

Prace dodane:
      Elektryk
      Piekarz 
      Sadownik
      Płetwonurek
      Złomiarz

Standardowe:
      🔧Mechanik🔧
      🚕Taxi🚕
      Rybak
      Tkacz
      Rzeźnik Górnik
      🌴Drwal🌴
      Kierowca Ciężarówki
      Śmieciarz Magazynier

🔥Aktywna Administracja 🔥

✨Eventy✨

🚙🚗Customowe Auta🚗🚙

🔥🔥🔥Nabór ON do 🚑EMS🚑  🚓LSPD🚓 🔧LSC🔧 i do wielu innych frakcji !🔥🔥🔥

⚠️Administracja Otwarta na każdy nowy pomysł Obywatela, chętnie wysłuchamy społeczności !⚠️

🎤DISCORD🎤

https://discordapp.com/invite/zb5sQcu

🔥🔥🔥🔥🔥🔥Chcesz więcej ?   Wejdź już dziś i spróbuj swoich sił na Evolution RP🔥🔥🔥🔥🔥🔥
    • By Filip
      W tym poradniku, chciałbym podzielić się swoją wiedzą, którą nabyłem poprzez spędzenie ponad trzech tysięcy godzin w grze Counter Strike: Global Offensive. Mianowicie, chciałbym nieco naświetlić drogę, jaką powinno się podążać, chcąc wejść na wyższy poziom rozgrywki w tej jakże popularnej grze FPS. 
      Podstawą jest zaangażowanie oraz faktyczna chęć poprawienia swojej jakości gry. Bez tego będzie bardzo ciężko poprawić najmniejszy aspekt. 
      Ja osobiście, na ten moment gram w Counter Strike'a bardzo sporadycznie, ale mogę polecić mapę rozgrzewkową, która bardzo pomogła mi poprawić procent strzałów w głowę, a jest to mapa AimBotz: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?l=polish&id=243702660 
      Mapę możemy dodać poprzez "Zasubskrybowanie" jej w Warsztacie Steam. 30 minut dziennie, przez załóżmy - miesiąc, jest w stanie naprawdę poprawić celność oraz refleks.
      Pomijając mapy rozgrzewkowe, warto również grać mecze turniejowe, z kolegami mającymi wyższe rangi. Wówczas, nieuniknionym jest, że z czasem po prostu zaczniemy dostosowywać się umiejętnościami do osób nam towarzyszących. Tym bardziej jeśli będziemy trenować codziennie, na różnego rodzaju aim_mapach, czy też innych mapach trenujących pozostałe aspekty. 
      Dlaczego codzienny trening jest tak ważny? 
      Przede wszystkim dlatego, że mając pewien rytm treningowy, nasz organizm zaczyna zapamiętywać pewne ruchy oraz naturalnie sprawia to, że nasz poziom zaawansowania w danej grze najzwyczajniej w świecie - wzrasta. Jednakże, taki trening ma sens tylko wtedy, gdy jest powtarzany codziennie. Robiąc go załóżmy - raz na tydzień, traci to najmniejszy sens, w takim tempie, nigdy nie dojdziemy do zadowalającego nas poziomu. 

W poradnikach tego typu, można wymieniać bardzo dużo rzeczy, mających nam "pomóc", ja natomiast uważam, że nie ma sensu dawać tu dwudziestu, czy trzydziestu kroków, z uwagi na to, że te, które wymieniłem, są w stanie faktycznie pomóc i to w nie tak długim czasie. 
      Mam nadzieję, że mój poradnik pomoże komukolwiek. 

• By DiabelekV2
      [PL]🍉Arbuzowa strefa roleplay'u |🔥MEDIUM RP🔥|👮LSPD|🚑EMS|🔫Gangi|💊Narkotyki|🔗Kajdanki|🔒WL Off|

🍉Coś o naszym arbuzowie: Jest to serwer tworzony z myślą o wysokim poziomie roleplay'u. Posiadamy kilka autorskich skryptów, które sami tworzyliśmy. Naszym celem jest zbudowanie doskonałej relacji między graczami a administracją przy czym korzystać z uroku gry i tym samym bawić się z naszymi arbuzowymi frakcjami medycznymi,policyjnymi, strażackimi a także strefą przestępczą.
       🍉Oferujemy :
      Ogarniętą administrację, która zamiast wyzywać i obrażać się na graczy tworzy z nimi grono zaufanych osób
      Customowe auta między innymi lubiane przez was audi rs7
      Pracę strażaków posiadających własny uniform
      Grono doświadczonych policjantów jak i również medyków
      Profesjonalne podejście do spraw rządowym
      Wspólna gra również poza tematyką GTA 5
      Cóż więcej mówić wbij i się przekonaj, że arbuzowy świat jest dla Ciebie
      Discord --> https://discord.gg/ufSaPKZ
      🍉Pozdrawiamy arbuzowa administracja !  🍉
    • By Filip
      Hejka, z uwagi na to, iż poradnik napisany przez @Marcel jest już nieco przestarzały oraz przedstawia zawartość w języku angielskim, uznałem, że odświeżę owy poradnik korzystając z najnowszej wersji klienckiej TS3 (3.3.2). 
      A więc, aby zablokować osobę, należy najechać na jej nick, następnie kliknąć prawy przycisk myszy oraz wybrać opcję "Dodaj jako zablokowanego". Poniżej przedstawiam to w formie grafiki: 

Wykonując powyższe kroki, nie będziemy musieli martwić się o ewentualne wiadomości od osoby zablokowanej, nie będą one przychodziły. Poza tym, osoba ta będzie zawsze przez nas wyciszana, co sprawi, że nie będziemy jej słyszeć, reasumując - straci ona możliwość jakiegokolwiek kontaktu z nami poprzez TeamSpeak. 
    • By tyranos37
      Witam wystartowałem  serwer z modami razem z pluginami typu anty greef + działki  20x20 . Jestem jedynym administratorem ogarnięcie wszystkiego samo było trudne i trwało mnie cały miesiąc. Jeśli miał byś ochotę sprawdzić a mówię tobię warto to wbij na discorda i sprawdz #instrukcja: https://discord.gg/GDECKnh
      Strona serwera : https://serwerycul3rmod.wixsite.com/prem
        YOU SENT AN INVITE TO JOIN A SERVER
        Serwer Cul3rMod
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines