Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

projectsurvival

[1.15.2][Survival] PROJECTSURVIVAL

Recommended Posts

Posted (edited)
50373618_CoolText-PROJECTSURVIVAL349463977847316.thumb.png.66e43f7f294cd35ddf64e155011835f1.png.92e246c308c417992442114b72a70f86.png

Co cechuje serwer?

Otóż jest to klasyczny survival z możliwością tworzenia przez graczy działek, na których wszystkie budowle, przedmioty będą całkowicie bezpieczne (odpowiada za to komenda /land).
Serwer był tworzony początkowo z myślą o grze dla znajomych/przyjaciół - grało nas sporo - około 20, ale niestety wszystko ma swój początek i koniec, więc po około roku grania każdy z nas zmienił grę. Wpadłem na pomysł stworzenia serwera publicznego na tych samych zasadach - ClassicSurvival z dodatkiem działek. Żadnych dropów, udogodnień - czysta zabawa jak na singlu z tym, że na serwerze stworzyłem mini sklep + skup żeby ekonomia i handel pomiędzy graczami trochę kwitł. W skupie jak i w sklepie są tylko podstawowe przedmioty (skup: m.in. przedmioty rolnicze, górnicze) (sklep: m.in. elytra, beacon - ciężko dostępne przedmioty).
Więcej na temat serwera napiszę poniżej w bardziej przejrzystych podpunktach.

Informacje o serwerze:

IP: projectsurvival.pl
Wersja: 1.15.2 (będzie aktualizowana za każdym razem, gdy wyjdzie nowa wersja ? )
Tryb: Survival + działki
Nick właściciela: Damon

Informacje v2:

* brak modów, dziwnych skryptów i innych niszczących survival (np. drop ze stone) - antixray, aby zdobywanie diaxów było trudniejsze ?
* czysty klasycyzm z odrobiną urozmaicenia w postaci działek
* sklep i skup z podstawowymi przedmiotami, aby nakręcić ekonomię
* dość ważne komendy:
  - /pomoc - najważniejsza z komend jeżeli nie zna się serwera ?
  - /land - gui z menu działki
  - /rynek - gui z rynkiem (handel pomiedzy graczami)
  - /wystaw - komenda powiązana z rynkiem

Serwer tworzyłem sam kilka dni mając już bazę i doświadczenie z poprzednich swoich serwerów. Rekordowo na moim serwerze w przeszłości grało 54 osoby, może kiedyś uda mi się pobić ten wynik - kto wie... Wiem, że takich serwerów przewija się sporo, ale ten wyróżnia świetny (jak myślę) właściciel, który robi serwer z pasji do tej gry, nie w celu zarobkowym. Owszem VIP będzie, ale nie na zasadzie PAY2WIN - forma wsparcia serwera.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszam do odwiedzin serwera projectsurvival.ench.pl oraz tworzenia gospodarki, klimatu oraz własnych kaprysów ?

Edited by projectsurvival