Skocz do zawartości

Metin2 serwer prywatny
Forum gier online. Serwer TeamSpeak3 dla graczy online
Zdjęcie
- - - - -

Caitlyn - Jak grać?

Tutorial League of Legends lol Caitlyn build taktyka jak grać

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 slimak12

slimak12

Pasjonat gier III

• Poster
  • PipPipPipPipPipPip
  • 180 postów
  • Gram w:Anno Online, Aion, Hero Zero
  • Ulubiona gra:Tearn
  • Hobby:Gry MMO

Napisano 31 styczeń 2012 - 15:16

Caitlyn

Dołączona grafika

Witam,jest to mój pierwszy poradnik,więc proszę o wyrozumiałość.

Informacje Ogólne:

Caitlyn jest postacią walcząco z odległości,tworzymy ją jedynie pod AttackDamage (nikogo nie widziałem,aby robił ją pod AP,bo jest to głupotą)
W TFach (Team Fightach) ważną rzeczą jest abyś nie atakował z bliskiej odległości,masz trzymać się na końcu drużyny,jesteś AD CARRY.
Jako postać na odległość masz łatwy dostęp do minionów,więc staraj się aby miniony (creepy) last hitować,czyli uderzyć pod koniec ich życia,aby dostać kasę. Na linni nie bijesz minionów tylko dobijasz, a w między czasie się ruszaj m.in. obijaj przeciwników.

Skille:
Dołączona grafika Headshot - Umiejętność pasywna dzięki której co 8 strzał w naszym wykonaniu zadawany jest w głowę zadając 150% obrażeń innym championom i 250% obrażeń przy strzale w miniona.

Dołączona grafikaPiltover Peacemaker- Bardzo dobra umiejętność,po linni prostej w różnych kierunkach możemy zadać ogromne DMG.
Używaj tej umiejętności do obicia przeciwników.Pamiętaj żeby zadać dobre dmg musisz na "czysto" trafić przeciwnika,nie przez miniony,przechodząc Piltover przez miniony traci moc obrażeń przez co lekko obijesz tylko przeciwnika.

Dołączona grafikaYordle Snap Trap - Są to pułapki,możesz ich postawić maksymalnie 3 na całej mapie. Staraj się stawiać pułapki w krzakach,tam gdzie są częste TF. Nieraz zdarzy się tak,że ktoś ucieka z TF z małą ilościa HP i wpadnie w twoją pułapkę po czym pada. Możesz używać także pułapek do sprawdzania krzaków czy ktoś tam stoi np. gdy rzucasz pułapkę w krzaki to widać przeciwnika który tam siedzi przez chwilkę.
Możesz także używać pułapek,aby postawić je w krzaki na TOPie i BOCie w krzakach od wody,abyś widział czy ktoś chce cię zgankowac,nie mając wardów.

Dołączona grafika.90 Caliber Net - Ten skill używamy jedynie do ucieczki lub dogonienia przeciwnika,jeśli chcesz uciec to skill używasz w strone przeciwna,jeśli dogonić to na swoje plecy. Uderzając przeciwnika z sieci zostaje on spowolniony.

Dołączona grafikaAce in the Hole-Tzw. Ulti (najlepsza umiejętność postaci poprzez co są unikalne) - Caitlyn jest snajperem,tym skillem używamy na dobicie przeciwnika uciekającego,ma bardzo duży zasięg,można stworzyć bardzo dobre combo z tym skillem stawiając pułapkę po czym wchodzi przeciwnik w pułapkę + szybko sieć w jego kierunku aby go spowolnić + Piltover i jak jeszcze coś jest do zbierania to R i po przeciwniku.
Zasięg na pierwszym poziomie to 1400, na trzecim fenomenalne 2200

Runy:

Moje runy pod Caitlyn:

Musisz Zalogować się lub Zarejestrować żeby zobaczyć ukrytą zawartość

Niektórzy wolą do Caitlyn Attack Speeda,ale ja stworzyłem swoje runy i bardzo dobrze się na nich gra.
Każdy ma swój gust,więc nie będe narzucał swoich teorii na temat run.

Masterki:

Musisz Zalogować się lub Zarejestrować żeby zobaczyć ukrytą zawartość

Spelle:
Dołączona grafikaDołączona grafika lub Dołączona grafikaDołączona grafika

Każdy kto co lubi

Jakie skille:

Nie będę tu kopiował jak inni z innych for tych tabelek.Powiem tak jak ja gram.
Najpierw wybieram każdy skill czyli Q + W + E (najpierw Q najważniejsze)
Potem maksuje skill pod Q (tj. Piltover)
Gdy już mamy Ulti pod R to maksujemy pułapki,bo się przydadzą,a na końcu sieć

Itemy:

Na początek mamy 475 golda za co kupujemy Dołączona grafika

Następnie Dołączona grafika z których potem robimy Dołączona grafika

Składamy DMG Dołączona grafika z czego robimyDołączona grafika

Możemy teraz składać nadal DMG lub AS (attack speed)
Moim zdaniem lepiej jeszcze iść w DMG

Kupujemy Dołączona grafika

Mamy odpowiednie DMG po ubiciu jeszcze minionów,które dodają nam do powyższego itemu dodatkowych DMG

Możemy kupić 2x Dołączona grafika (mamy dobry AS jak i dobre % na Crit)

Sprzedajemy dorana i kto lubi to kupuje co chce ja wolę kupić Warmoga,który dodaje HP oraz jej regeneracje Dołączona grafika

#2 Asumi

Asumi

Pasjonat gier III

• Poster
  • PipPipPipPipPipPip
  • 138 postów

Napisano 01 wrzesień 2012 - 17:05

Przyda sie. Mam nadzieje ,że będziesz jeszcze pisać

#3 Papryka

Papryka
  • Gadu-Gadu:46682946
  • Gram w:Metin2 , TF2 , CS .

Napisano 06 kwiecień 2013 - 06:47

Caitlyn to jedna z moich najulubieszych postaci w LoLu . Miło zobaczyć o niej poradnik :)